Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna dzis pomaranczowa

co porabiacie w piatkowy wieczor?

Polecane posty

Gość czarna dzis pomaranczowa

ja sie troche nudze przed komputerkiem, ale nie narzekam. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dzis pomaranczowa
Moj Andrus oglada mecz i co jakis czas pokrzykuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZOFIJA
nudze siE SAMA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna kompiel w wannie ;-) minus-nie ma kto pleckow umyc plusik-cala wanna dla mnie :P Złośliwa Ty tam spokojnie jak bedziesz Pitka oglądac :P bo ja widze ze działa na Ciebie ...działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vati
ja siedze przed kompem i sie stresuje, a pon, mam otateczny egzamin do policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije whisky z kolą, wpierdzielam laysy i jednym uchem tv słucham. dziobek dziś zmęczony , więc na razie gnije na kafe. potem jakiś seksik i nyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja siedze sobie sama
i naprawde jest cudnie ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosonoga contessa
Ja wróciłam z zakupów,zrobiłam vinaigrette do sałaty i czekam na ukochanego... wieczór we dwoje dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dzis pomaranczowa
Ja dzis po raz pierwszy od niewiadomo kiedy spedzam wieczor z ukochanym bo w koncu nie pracuje juz w nocy. oj bedzie sie dzis dzialo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosonoga contessa
o jaaa- tak zawsze się dzieje po 20 latach? najpierw czekamy jak na szpilkach aż ON przyjdzie, a potem aż wyjdzie;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawiedliwosci
bosonoga contessa-- jak na szpilkach i w szpilkach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa to zabierz kilka zegarkow ze soba ....:D i rozmieść je na calym ciele... wiesz ...jeden powieś sobie na lancuszku na dekoldzie :P tak w razie czego...;) jakby Pitek pytal o godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domu, nigdzie mi sie nie chce wychodzic, facet pomaga ukladac kafelki w mieszkaniu, a ja zaraz bede ogladac fabryke gwiazd :P z tym beznadziejnym jury :O:O:O i jestem sama w domu, rozkoszuje się ta chwilą :) a jaki mecz dzisiaj leci? bo ktos cos pisal o jakims meczu? polska chyba nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołujemy się
po 1 jutro sobota a ja musze isc do szkoly, na szczescie lekcje skrocone, ale i tak lipa a po 2 chlopaka mama zaproponowala mi wypad do olsztyna w niedziele na zakupy, sklad: ja, moj chlopak i jego siostra z chlopakiem. ale niestety ja odpadam, bo akurat teraz trafily mi sie takie dni, ze nie moge dostac pieniazkow i niestety nic sobie nie kupie, a nie pojade, bo po 1 jak zobacze cos fajnego, to bede chora, ze nie moge kupic, a po 2 nie bede zajmowala komus miejsca. :(:(:(:(:(:(:(:(:( no chyba ze pojde zebrac jutro :P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Dreams to bedziemy razem ogladac fabryke gwiazd... i zaciskac zeby jak bede sluchac wypowiedzi "tede" kurcze, program bylby fajny bo fajnie co niektore osoby spiewaja...tylko to jury;/porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam urodziny :) znajomi zrobili mi niespodziankę wpadli 2 min po polnocy i zrobili impreze , wiec leczę kaca zajadając zupkę pomidorową :P a okolo 22 wychodzę na poprawiny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxax
siedzę w wygodnym fotelu, sączę Starogardzką z Pepsi, zaraz pobawię się wibratorkiem i zasnę może (piątek - całe zmęczenie tygodniem mnie mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fak, ja troche umieram bo mnie żołądek boli, mam dylemat bo nie wiem, co zjeść i czy w ogóle coś zjeść na kolacje, jestem padnięta po całym dniu spędzonym na uczelni i jest piątek i hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina> oj zgadzam sie z tobą, zgadzam :O jakie oni w ogole osoby typują zeby odpadly? :O w tamtym tygodniu odparl marcin maliszewski a glos mial piękny, jesli chcesz wkleje ci filmik z szansy na sukces gdzie spiewal slynną "jaskółkę" ;) zresztą nick, tez ma swietny glos ;) a te jury, ja nie wiem, chyba po wygladzie oceniają, kayah tez stracila w moich oczach :O i to mocno :O jej muzyki nigdy nie lubilam, ale myslalam, ze jest sympatyczniejsza :O ogladacie z nami? :) zaczelo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×