Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzusia 21

Dlaczego dobicjacie puszyste dziewczyny smiejac sie z nich i lekcewazac ?

Polecane posty

Gość brzusia 21

przeciez one nie sa niczym gorsze od IDEALNIE PIEKNYCH Z OKLADEK PANIUS ktore maja w glowie tylko zakupy i kosmetyki :-o dlaczego obrazacie, wysmiewacie i odrzucacie ? puszyste tez chca byc kochane przez atrakcyjnych mezczyzn :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusia 21
zadałam pytanie normalnym ludziom, ty jestes debilem wiec milcz jak nie masz nic do powiedzenia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się zapusciłas otyłosc jest nie zdrowa ma zły wpływ na serce a ty więc nie licz na faceta tylko zadbaj o siebie ale zrób to dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
cały czas probuje nawiazac na tym forum kontakt znajomosc w lasnie z taka dziewczyna. i zadna do tej pory jeszcze sie nie odezwala tak bym mogl podac mojego e mail a jestem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ktoś kiedyś głupio palnął, że kobieta ma być szczupła bądź chuda. a pomyśleliście kiedyś, jakby było, jak kobieta idealna powinna mieć krągłości/lekka nadwagę/nadwagę a szczupłe i chudzielce byłyby oczerniane? qwa 3/4kobiet na tym świecie, miałoby depresję. a tak się poniża i dopierdala tej maluśkiej ale jednej wieliej (w przenośni) 1/4 kobietek fajnych kobiecych większych grubych itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fececi genetycznie maja mniejsza sklonnosc do odkladania tkanki tłuszczowej, wiec nie rozumieja, ze kazdy paczek zamienia sie w oponkę. Wychowani na ckmach i playboyach, oczekuja, ze laska wlasnie ma wygladac, tak jak ta z okładki. Macie na poprawe humoru: http://www.klikplej.pl/film,1579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×