Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agresywna juz nie małolata

Napady agresji

Polecane posty

Gość agresywna juz nie małolata

juz nie mam siły, wykancza mnie to, ta złosc, niemoc, bezsilnosc...to rodzi agresje we mnie. Wydzieram sie , przeklinam, upokarzam bliskich, wyzywam sie na nich, chodze wtedy jak nakrecona a potem mam wyrzuty sumienia i przepraszam ale co to da jak za pare dni znów to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna juz nie małolata
jak sie tego pozbyc??? juz nie mam siły to mnie nerwowo wykancza i psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjanka
Pracuj nad sobą licz do 10 ,pomyśl o czymś miłym nie krzycz nie poniżaj bo to nic nie da ,lepiej powiedz bliskim miłe słowo KOCHAM to działa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single white cat
ale coś Cię denerwuje konkretnie? co wywołuje konkretnie Twoje napady złości? Może trzeba by iśc do psychologa i spróbować nad sobą pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna juz nie małolata
usiłuje pracowac nad soba ale to nic nie pomaga:( nie wiem co wywołuje tą agresje :( wsciekam sie na niesprawiedliwosci w pracy a jeszcze nie moge jej zmienic:( wsciekam sie o byle co....potem czuje ulge ale tez i smutek, chce mi sie płakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna juz nie małolata
ostatnio wydarłam sie na mame bo wolno robiła zakupy, wczesniej bo powiedziałam jej ze nie lubie dzieci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjanka
Swiata nie zmienisz -nie zmieniaj czego nie da się zmienić -zmień siebie ,pomyśl o sobie jaką jesteś cudowną osobą gdy się nie wsciekasz spojrzyj do lustra uśmiechnij się i powiedz jutro będzie lepszy dzięń tylko małą prośbę spełń --będę lepsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single white cat
a masz Ty takie miejsca i czas w ciągu dnia, kiedy się nie denerwujesz, tylko się cieszysz chwilą, wyluzowujesz, pogadasz o duperelach z Mamą, pochichrasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurwiają wszyscy
ale ja jestem juz stara panna, po prostu kazdy kto sie do mnie odezwie wzbudza moja agresje...a jestem taka samotna...psycholog nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single white cat
to sobie kogoś znajdź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywna juz nie małolata
pewnie ze tak, bardzo meme kocham , czesto plotkujemy, smiejemy sie, wychodzimy na specery czy zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
rozumiem ze kochasz mame ale zebys w tych swoich napadach nie przyjeb.. jej z krzesla czy czegos innego.a tak wogole stara na spacery powinna ubierac ci kaganiec i zaprowadzic do weterynarza bo zastrzyk przeciw wsciekliznie jest w twoim wypadku konieczny.powiedz chociaz co wywoluje w tobie tak wiele agresjii?jestes brzydka czy moze poprsotu twoje nieudane zycie tak na ciebie dziala? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jestes...
dda lub ddd? sprobuj moze u innego psychologa, na pewno z czegos to sie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×