Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _pod_wiatr_

Jest jedno takie miejsce

Polecane posty

Gość _pod_wiatr_

Jestem tu gdzie kiedyś dotykałeś mych ust,gładziłeś wargami i dusiłeś nimi moje sny o Tobie. Jestem tu gdzie dotykałeś me ciało,rozbierając w pośpiechu by zdążyć przed dniem.Jestem tu gdzie łzy płynęły mi po policzku usuwając resztkę kłamstw,którymi nauczony byłeś mnie karmić.Jestem tu gdzie słowo kocham było wolne jak ptaki,białe płatki śniegu czy jak czyste niebo To tu narodziłm sie aby potem umrzeć w Twoich wspomnieniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-doceniona
Nawet ciekawe... jest takie miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowo nastrojona
Piękne... Kalambaka - o mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ladnie napisane... \" kiedyś dotykałeś mych ust,gładziłeś wargami i dusiłeś nimi moje sny o Tobie\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
Tak, do bylego. Może nie z milością, ale tak po poprostu. Może też nie do bylego a o tym co kiedyś mialo miejsce w moim życiu i w najmniej oczekiwanych chwilach powraca. Czasami mam taka potrzebę, a te słowa oddają dokladnie to co czuję... czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekła rodem...
Aniele, pamiętasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - jeśli mogę - też tu dodam. Powstało z tego samego powodu... Daleko stąd mnie zabierasz, gdzie gwiazdy wschodzą powoli… Poprzednie życie umiera i nie pamiętam, że boli. Karmisz mnie ptasim mlekiem, szepczesz: Szaleję za Tobą… I czuję, że jestem człowiekiem. I czuję, że jestem osobą. Kobietą jestem – potrzeba rąk Twoich mi jak oddechu, jak powszedniego chleba, codziennej troski i śmiechu. I ludzkich dokoła głosów, i szumu morza, i piasku, stokrotek, róż, bzów i wrzosów, i ognia z kominka trzasku… I wody w studni przejrzystej, biedronki frunącej do nieba – potrzeba mi…zamykam oczy i krzyczę: Rąk Twoich i Ciebie mi trzeba! Dajesz mi to – chcę grzeszyć miłością niewyczerpaną. Zasypiam w Twoich ramionach. Szkoda, że budzę się rano…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
To jest piekne... Chciałabym czasami być \"silniejsza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
:) W takim razie powodzenia :) Ja probowalam, prubuję i chyba jeszcze dluga droga mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
Powinnam napisać \"próbuję\" :( Dziękuję... Nie ma nic prostszego niż zapomnieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie przeszkadzają literówki:) właśnie napisałabym "litrówki":) ale jak zapomnieć, jak to - choinka - samo się przypomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
Jeszcze do tego nie doszłam chociaż minęlo ponad dwa lata i wydawałoby sie, że zapomnialam...ale... Czas zaleczyl rany, przyzwyczaił mnie do nich i zyję :) Czasem lepiej, czasem gorzej, ale mam swoj świat, a to co bylo to \"jest jedno takie miejsce\". Nikt nam nie mówił, że będzie latwo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem, że nikt nie mówił. Ja nawet sama sobie nie mówiłam. Może za dwa lata popatrzę na to inaczej. Z dystansem. Ale teraz patrzę właśnie tak. I jakoś nie mogę sobie poradzić z tym, że mam zrobić coś, żeby było inaczej:) I dla mnie też jest to "jedno takie miejsce"... I jakby ktoś mnie znał skądśinąd - te słowa nie były do mojego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
uuuu :) To mamy ze soba coś wspólnego skądinąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pod_wiatr_
??? miał być, ale nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał być uśmieszek z przymrużeniem oka, o ;) tu jest ;) i jeszcze jeden bo skądinąd to staram się tak to traktować wszystko ale mi nie wychodzi;););) o, teraz są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×