Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlamanesercemam

zdradzil mnie z inna, czy jej facet powinien wiedziec?

Polecane posty

Gość zlamanesercemam

moj facet, po kilkuletnim zwiazku ze mna nagle zapalal miloscia do swojej bylej. glownie dlatego, ze za nim latala i cale te lata atakowala spotkaniami i telefonami, ktorych nie chcial. zmiekl. jej facet- zostawila dla niego tego mojego, maja dziecko. czy powinien wiedziec, w co ona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanesercemam
dodam, ze za kilka dni ona skonczy bawic sie moim facetem (bylym) i wroci do swojego, sa ciagle razem , mieszkaja za granica, a ona bawi sie z moim, jak przyjezdza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanaaaaa maalaaaaa
powiedz mu wszystko !! skoro ona narobila CI przykrosci to Ty tez jej zrob ! takie panny trzeba niszczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
co za patologia masakra dobrze że to twoj były powiedz im i tak już nic nie pomoze ani nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanesercemam
a ja go wciaz kocham;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ale to jakiś popapraniec był jak by cię kochal to by za tamtą nie poleciał i juz dasz rade przejdzie ci zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanaaaaa maalaaaaa
rozumiem co czujesz i wiem ,ze nadal go kochasz ,bo nie tak latwo przestac kochac :( ale skoro on poszedl do tamtej to nie byl Ciebie wart :( wrrr za jaja powiesic za zdrade ;/ mmusisz byc silna ....powiedz tamtemu kolesiowi wszystko ! moze Ci ulzy jak z siebie to wyladujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż co to za miłość bez zaufania... to boli, wiem , ale niech już zostanie "ex" na zawsze. Powinien, ale staraj się go poinformować anonimowo. Po co masz sobie robić kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanesercemam
bylismy razem prawie 5 lat... kochal sie ze mna i tuz po tym pisal do niej. nie wiem, czy dam rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanaaaaa maalaaaaa
to Ci powiem jedno - co za swinia z niego !!! kochana tym bardziej bym powiedziala tamtemu kolesiowi ;/ w sumie ta panna sie do tego przyczynila w jakims stopniu,bo nie dawala zyc Twojmu factowi a ma dziecko i swojego faceta ! jednym slowem -szmata z tamtej panny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanesercemam
czyli mowic??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....O.....N.....
czyli trójkąt zróbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nikogo tez nie inetersuje
ja bym nie mowila tylko uciekla z tego gowna, tak po prostu. zostawic ich wszystkich, niech sie sami pozrą i graja w swoje dziecinne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rzeczywistosci
Czyli wyznajesz zasade: czego oczy nie widza, tego sercu nie zal? On POWINIEN wiedziec o tym, co robi jego panna, ma prawo do decydowania o swoim zyciu. Ma szanse na znalezienie kogos, kogo bedzie kochal i kto pokocha jego. Wiesz co? Ty nie jestes rzeczywistosc, ty jestes jak senny koszmar. BLEH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanesercemam
wiem, ze jest oklamywany tak dlugo jak jak. nie chce, zeby cierpial, nie mam w tym celu. ale nie chce, by byl oklamywany, bo wiem, jak to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×