Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelson

Jaki kierunek studiów jest fajny?

Polecane posty

Gość Ewelson

No w klasie maturalnej jestem i rozkminiam na cóż by się wybrać po ukończeniu liceum. Zdaje angielski, polski, WOS i geografię, wszystko na rozszerzeniu, dodatkowo mam certyfikaty FCE i CAE. Szkołę najprawdopodobniej skończę z wyróżnieniem. No i co taki ktoś może zrobić po maturze? Po jakich studiach są jakiekolwiek perspektywy? Co wy studiujecie i co myślicie o swoim kierunku? Za debilne komentarze dziękuje. Nie mam życia uczuciowego więc postawiłam moje pytanie w tym dziale żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
automatyka :classic_cool: przyjma cie nawet z tymi przedmiotami bo ejst niedobo chetnych :classic_cool: zapierdziel jak nie wiem i rocznie konczy go kilk aosob :classic_cool: mozna sie nabawic nerwicy i innych chorob pscyhiczych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivonka
ja jestem na farmacji i wiem ze nic lepszego w zyciu mnie spotkac nie moglo to jest zawod z przyszloscia a poza tym zawsze o tym marzylasm :D polecam farmacje tylko ze trzeba miec na maturze i chemie rozszerzona i biologie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallla
filologia klasyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Farmację chciałam studiować jak byłam w 6 klasie podstawówki, już mi przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallla
filologia klasyczna, jesli lubisz języki i jesteś humanistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Uu... Łacina i opowieści letniej treści o rzymianach i grekach? Odpada. Poza tym - co po tym można robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Wkurzona --chemię?to Ty umysł scisły jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallla
co? otoż mozna być tłumaczem, pracowac jako lektor, znasz łacine, znasz każdy inny język, zamiast w 2 lata, uczysz się jezyka w poł roku, opłacalne, poza tym z klasycznej łatwiej jest się dostać na dziennikarstwo i na inne jeszcze filologia i kierunku humanistyczne. u mnie jest taka pani doktor, ktora ma 32 lata i zna 7 językow, biegle, dzięki łacinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o tym jakie studia są fajne tylko po jakich znajdziesz pracę która pozwoli Ci na godne życie. Generalnie brakuje inżynierów więc może warto w tym kierunku pójść. Praca w administracji państwowej obsysa więc tam też nie warto się pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Wkurzona ja nie mam ścisłego to nas rózni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
na prawo bez historii ni chuja. poza tym po prawie nic nie masz. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
maciek_pn, takiego podejscia poszukiwalam, Inżynier z umysłem humanistycznym? Znaczy może nawet nie tyle, ze jestem humanistką.. Ale wybrałam humanistyczne przedmioty na maturze i nie uczyłam sie w liceum matmy czy fizyki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie studiuje ogolny keirunek to sie nie oplaca. ja wychodze z zalozenia ze lepiej jeden a porzadny a nie kilka dupiastych :o albo doksztalcac sie w tym jednym. jak ktos umie wszystko to w sumie nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaki kierunek studiów jest fajny?" "No w klasie maturalnej jestem" :o :o idź na budownictwo- teraz robotników budowlanych poszukują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrhtgfgf
robotnikiem siejest po zawodówce a nie studiach po studiach się jest inżynierem, albo mgr inż i na wejście ma się3 tyś pensji + po zdobyciu uprawnień pare razy tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Bardziej się zgrywa niż nie zna realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Już widzę siebie zapieprzającą na budowie. 45 kilo żywej wagi noszące jakieś cegły.. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdawalam geografie rozszerzona i jetem na energetyce.ciekawe studia ale cholernie ciężkie...jesli przebrnie sie matematyke na 1roku to potem juz bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecyduj sie na to co Cie interesuje... masz jakies zainteresowania? Każda praca może być przyszłościowa o ile podchodzi się z pasją do tego co się robi... Ja poniekąd poszłam na studia z perspektywą beznadziejnie płatnej pracy (pedagogika!), ale zawsze marzyłam o pracy z dziećmi... Znalazłam fajną specjalność, z angielskim dla dzieci, skończyłam, pracuję jako lektor i piszę książki dla dzieci. Połączyłam moje największe marzenie (bycia pisarką) i pracy dziećmi. Polecam. I z głodu też nie umieram. Pozdrawiam i życzę odrobiny kreatywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×