Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

Neostrada do stacjonarnego i do laptopa - jak to zrobić?

Polecane posty

Poradzcie proszę... Mam neostradę podłączoną do komutera stacjonarnego, a mam zamiar kupić sobie laptopa, czy da radę zrobić coś aby obydwa komutery były jednocześnie podłączone do neostrady i jednocześnie można byłoby korzystac z interentu? co jes potrzebne? Dodam, że ja się oczywiście nie bardzo na tym znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela upeikła 2 pieczenie na
musisz dokupic router jesli chesz mieć internet w wielu komputerach an jedej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bez liveboxa - bo mam w tej chwili bardzo korzystny abonament :) no właśnie router, a czy do laptopa coś dodatkowo potrzebuję jakąś kartę czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsi z najlepszych powiedzą "nie działa" Switch miał nie działać, działa. Router miał nie działać, działa. Mam dwa komputery podłączone do switcha "sieć chellou". Dodam, że odradzano mi ponieważ to nie ma prawa działać. Hasło: Nie lubimy, nie słuchamy... robimy swoje - próbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... dzięki za uświadomienie ;) no a czy do laptopa coś muszę dokupić czy on wtedy automatycznie będzie miał internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
router wi fi, koszt od 80 zł w góre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc bo wole robić z sieie idiotkę tu anonimowo niż na żywo przy sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze taniej wyniesie cie podlaczenie kabla z PC do lapka i udostepnienie lacza :P misusem jest to ze stacjonarny musi byc wlaczony zeby lapek mial neta :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×