Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce a sie boje ...

spotykam sie dzis z facetem poznanym w necie... jakies rady?

Polecane posty

Gość chce a sie boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spędź z nim za dużo czasu. Mi kiedyś jeden kolo zaczął robić pretensję, że pisaliśmy tyle czasu na gg, że umówiliśmy się... A ja nie chciałam nic więcej i złamałam mu serce. Wstrząsające. Zaczął mnie wyzywać od szmat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
czyli 2h i mowie, ze musze isc? a jak wymigac sie od odprowadzania do domu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super idz idz
słuchaj, ale to może być niewypał. nie zakładaj, ze zaraz pójdziesz do domu, że bedzie cię odprowadzał, albo nie. Po prostu idź i bądź sobą, bądź naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
wiem, wiem.....musze byc na luzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź pod uwagę, że to może być masakra. Ale nawet jak będzie fajnie to po 2-3 godzinach powiedz, że musisz iśc do domu i że dziękujesz, ale nie chcesz żeby Cię odprowadzał. Nie staraj się zrobić na nim wrażenia, bądź naturalna. Na wszelki wypadek ustaw sobie budzik po godzinie, jeżeli będzie debilem to odbierz telefon, wytłumacz, że to nagła sprawa... i zniknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
załóz czyste stringi i kup sobie płyn do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
po pierwsze skąd masz pewność, że on to on? że cie nie nakłamał że madry przystojny a może to jakiś zbok! umów się w miejscu ruchliwym, tłocznym, uczęszczanym - żeby było dużo ludzi. I masz rację nie pozwól się odprowadzić - nie może wiedzieć gdzie mieszkasz.. Poproś koleżankę czy kogoś żeby wyszedł ci naprzeciw jak będziesz wracać.. Wiesz facet może robić piorunująco pozytywne pierwsze wrażenie a potem może okazać się niebezpieczny, nieciekawy czy upierdliwy - po co ma cię nękać? Oczywiście nie muszę ci pisać żebyś nie wychodziła do WC zostawiając mu swojego drinka do którego może ci coś wsypać czy torebkę, którą może okraść.. Może jestem za podejrzliwa ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.. I za żadne skarby nie daj się zaprosić do niego do domu - choćby ci opowiadał, że ma tam ogromną kolekcję krokodyli i byłabyś ciekawa jak nie wiem co.. Jest wiele przestróg ale mam nadzieję, że rozsądna jesteś..;) A na koniec powiem Ci, że mojego faceta też poznałam w sieci, jesteśmy już rok razem i planujemy ślub;) więc powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już będzie po, to napisz ja było :) ja też chciałabym kiedyś umówić się z kimś przez neta ale się cykam troszeczkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
ambaje83 dziekuje:):):) komitka - napisze :) relacja dzis poznym wieczorem w tym watku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
umowielem sie kiedys z dwoma dziewczynami z netu jadna była kozą podziekowałem jej po godzinie rozmowy a jedną "grzałem " cała noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
dziewczyna_dupka - jak bedzie zle, to znikne i bez udawania ze cos sie stało:) ale wydaje sie byc ok, na poziomie. spotykamy sie w publicznym miejscu, idziemy do knajpy gdzie beda inni. wroce tramwajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
Morandii - nie planuje seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
Dodam, ze ta druga to byl zwykly JPEG :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poznałam swojego chłopaka, przez neta :P Najlepszy facet na świecie :) Ale to fakt, w necie jest dużo zboków więc uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka81
a o ktorej masz randke?? ja troch randkowala z netu , jeden chcial mnie od razu calowac i powiedzial mi ze jestem jak drzewo w calowaniu :))) ale sie usmialam .... to zalezy kogo poznalas i jakie ma wyksztalcenie , jakki poziom reprezentuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
wykszt.ma wyzsze, ja jeszcze studiuje. jestesmy umowieni na 7, dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 824
ja poznalam meza w necie :)) moja wielka milosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 824
ma jakies wymagania co do wygladu ?? zeby nie uciekl jak cie zobaczy bo roznie bywa , fota fotka a real jest co innego ,,,, moze powiedziec ze inaczej sobie ciebie wyobrazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_ty_piszesz
Hej :) ale masz problem :) ja wczoraj spotkałem się z dziewczyną z neta, właściwie poznaliśmy się tu na kafe :) i co? i było bardzo miło :)spędziliśmy ze sobą 4 godz. i nawet nie wiem kiedy ten czas minął :) a teraz planujemy następne spotkanie ;) Moja rada nie stresuj się i podejdź do tego spotkania na luzie!! nie wyobrażaj sobie księcia z bajki :) to się nie rozczarujesz! bądź pewna siebie i graj w otwarte karty. My faceci nie lubimy jak nas się zwodzi za nos. Jeśli po godzinie nie przypadnie Ci gość do gustu to mu to powiedz unikniesz w ten sposób niechcianych sms-ów czy pzdetnego pisania na gg. PS Błękitna_Betty dziękuje Ci za przeuroczy wieczór :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę udanego spotkania;) Czasem takie internetowe spotkania kończą sie bardzo zaskakująco...;) Przekonałam się o tym na własnej skórze:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
Morandii Dodam, ze ta druga to byl zwykly JPEG PODSZYW MARNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka pralka
ja poznalam meza w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
ja tez nie planowalem a wyladowalismy w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
ja do lozka nie dam sie zaciagnac :O wymienilismy sie kilkoma zdjeciami, nie licze ze to bedzie ks.z bajki ani ze uzna mnie za jakies cudo, chce by bylo sympatycznie i nie stresowo ... nie musimy sie wiecej spotkac, ale niech choc ten wieczor bedzie udany,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_ty_piszesz
Tak w ogóle nie ma co generalizować, wszystko rozwinie się w trakcie :) nie można zakładać scenariusz że wrócę sama ktoś ma wyjść itd. a może nocy wam na spotkanie zabraknie a może tak zaciekawią Cię te krokodyle :) że sama poprosisz żeby Ci je pokazał. hehe przecież w jakiś sposób się znacie na pewno pisaliście ze sobą pewnie wymieniliście się fotkami. więc w czym problem? A zakładanie że gwałciciel czy inne licho do niczego nie prowadzi, brak zaufania nie wróży sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna_Betty __
bylo beznajdziejnie wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to _jest _niezłe
ale ty jesteś głupi!! Twój stary miał za mało śniegu że takiego bałwana ulepił!!!! :) nawet się prostaku nie potrafisz podszyć pod kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×