Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julciq123

wygląd naszych panów

Polecane posty

Gość staradupa
julciq123 kiedyś tez myslalam ze zbawie ludzokosc kafe, daj juz sobie spokoj, niestety :o choc masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
dobra wynocha na topik o degeneruchach odpędziliscie mi tu potencjalnie sensownie myslacych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
Złoty, ja z miłośi moge ci dać kopa w krocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
amorello uciekłeś? nie kochasz mnie paszteta? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
tyle musi ci wystarczyc Złoty, bolało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
koniec, wiecej nei daje za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
przez CIebie amorello mi uciekl, a tak lubilam go dręczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
stara d** mam propozycje idz se do sąsiada i poproś żeby on cie kpopnął w cztery litery a ty złoty/a niewiem zróbsobie ludzika z kasztanów i podpisz amorello czy jakoś tak zadowoleni ????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
taki psychopata z Poznania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
mam problem. jestem zadbana, uroda ponadprzecietna, duzo wydaje na urode. Solarium, lakiery do paznokci, cichy, perfumy, pellingi, meski na wlosi i odżywki, fryzjer, ostatnio szpilki. A moj facet taki szarak. cieszy sie jak ladnie wygladam a sam nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
julciq123 cztasz o ludzikach z kasztanów, o ktorych pisze karol? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
poprostu brwi krzaki, zero opalenizny, blady jak sciana, cichy ja mu dobieram, sam w rozciagnietym dresie by najchetniej chodzil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
dobra, czuje sie zażenowana, że zniżyłam się do poziomu kafe :( kto by pomyślał..:( teraz zrozumiałam, że po drugiej stronie rzeczywiście może siedzieć zupełnie inna osoba niż się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
zbieram sie, amorello mnie porzucił, reszta obraża.. wsiadam na rower i oglądam mam talent :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
kurwa faceci wymagacie a spojrzcie na siebie. bylam w tym roku na wycieczce we wloszech tamsa zadbani faceci nasi na ich tle wygladali zenujaco. za to szmule byly extra laskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
poprostu za dużo solarium i tipsów , dlatego przyciągasz dresów, tudzież preferujacych inaczej czytaj blachary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsow nie lubie... co do Polek to malo ktora potrafi sie odpowiednio ubrac... nie wspominajac o tipsach ktore kojarza mi sie z kurwami tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze... nie potrafia uzywac perfum leja na siebie tyle ze pozniej taka kometka ciagnie 10 metrowy ogon smrodu za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
wredny podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
julciq123 nie obrażaj się, nie chciałam Ci skopac topicu, teraz może zacznie się mardzie konstruktywna dyskusja, powodzenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jak Ci sie nie podoba cos w wygladzie swojego faceta to moze z nim pogadaj a nie na forum piszesz ;) debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
odpowiednio ubrać ? hm tzn jak co do perfum to racja, jade sobie rano metrem wsiada 10 takich panienek i już nie ma czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ze nie potafia ... to znaczy ze kobieta ktora jest otyla zaklada rzeczy ktore to jeszcze bardziej uwydatniaja... chuda odwrotnie ... nie potafia sie malowac... wiekszosc ma zjebana cere i probuje to tuszowac chujowymi kosmetkami co daje jeszcze gorszy efekt ... nie myja uszu x) to standard. I maja zniszczone wlosy ... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
o tak szczególnie to debilko mi sie podobało. tak sie składa że jestem teraz sama i naprawde trudno spotkac normalnie ubranego faceta, ale nie tylko o to chodzi o mojego partnera ale o tzw tatusiów, wujków, kuzynów ... zero estetyki zero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×