Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julciq123

wygląd naszych panów

Polecane posty

Gość olaolaolaolaola
jak sie facetowi powie,ze zle wygl;ada to sie obraza. tacy jestescie. polki slyna jako piekne dziewczyny a polacy no zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac taka masz rodzine. A i kobiety jakies nie tegas* skoro nie potrafia zmobilizowac / sprowokowac faceta do wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
julciu to debilko do mnie bylo xD ale ja uznaje zasade; jak Jan mowi o Pawle to swiadczy ie o Pawle ale o janie. To prawa faceci sa zenujaco ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
tak sa nie teges- to chyba 90% jest nie teges bo jestescie zapuszczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) glupia jestes i tyle. Ty mi pokazesz faceta ktory nie potrafi sie ubrac ... ja zrobie to samo wskazujac kobiete . Wiec ciagaj druta lalko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
Z prymitywami nie gadam. Zal Ci dupe sciska bvo sam nalezysz na 100% do grona tych niezadbanych oblechow co chce tylko ladnej laski a sam powoduje odruchy6 wymiotne u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
do Szubrawiec niestet, co do twojeje oceny to się zgadzam. Mieszkam w Wawie i tutaj jest wiecej zadbanych babek wiec jakoś ta mniej zadbana część nie rzuca sie w oczy, ale mimo wszystko Wy faceci macie w czym wybierac a My nie bardzo. Nawet w stolicy jestniski poziom i tylko dlatego ze wam sie niechce bo tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielce babki dbaja o siebie a widzę co 2 z nadwagą ,włosy ma ładne fakt ,ale dupe jak szafa i myśli ,że jest piękna ,ubiera sie ładnie kupuje dorgie ciuchy i perfumy a nadwagi nie potrafi zrzuci bo szkoda jej wysiłku eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotta Getback
A ja nie lubię, kiedy facet "zbyt" o siebie dba, są ważniejsze sprawy. Czysty oczywiście musi być, ale jak chłopak kupuje koszule i się zastanawia czy w oliwkowym mu do twarzy i czy nie jest aby zbyt blady i może trzebaby skoczyć na solarkę, to już nie halo. Ale z drugiej strony jak widzę facetów w tych pasiastych sweterkach na zameczek, w których każdy wygląda jak kretyn, to już wolę metro :D. Co do ciała, to fajnie, jak chłopak jest wysportowany i ładnie umięśniony, ale to nie jest priorytet. Właściwie lubię takich lekko misiowatych jak mój chłopak (przypadkiem taki mi się trafił ;) a już na pewno wolę ich od takich chudych, patykowatych, kościstych, dla mnie aseksualnych zupełnie... No i ważny jest dystans do siebie, samokrytyka i luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do takich jak Ty najlepiej docieraja wulgaryzmy ... inaczej sie czlowiek nie przebije przez ta skorupe samouwielbienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
kobiety (Polki sa atrakcyjne) i z regoly dobrze ubrani a Polacy... o boże... Brudne buty, smierdzi bo antyperspratu nie uzywa...brudne pPazury. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
amorello -> tak czesto tak jest. To prawa ale zauwaz obiektywnie rzecz biorac,ze jednak duzo jest zadbanych, gfajnych, szczuplych lasek zas facetow prawie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi dupami sie zgadzam :) ... laleczki jak sie patrzy ale jak wstanie z krzesla ... to sie czlowiek zastanawia ile to trzeba jesc zeby sie tak rozepchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotta Getback
Amorello, jej nadwaga, jej sprawa... Tak swoją drogą to Wy, faceci, sobie nie zdajecie sprawy, jakie problemy i dramaty przeżywa wiele z tych grubszych dziewczyn, które mijacie na ulicy i komentujecie. Jak facet ma nadwagę to zwykle poza skłonnością do tycia lubi dobrze zjeść, piwka się napić... A u kobiet to jest bardzo często związane z kompulsywnym objadaniem się, bulimią, generalnie strasznym piekłem psychicznym. Pomyślcie czasem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedna rzecz... wystarczy zerknac na to forum i tematy przez kobiety zakladane :) Piekne opakowanie a w srodku pustooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
mi mała ---> zgadzam sie w stu procentach z Twoja wypowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
Z tymi d**ami sie zgadzam ... laleczki jak sie patrzy ale jak wstanie z krzesla ... to sie czlowiek zastanawia ile to trzeba jesc zeby sie tak rozepchac. hhahahahahha oczywiscie- ladna kobieta + puszczalska masz myslenie proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
Szubrawiec- powiem tak na 10 zadbanych kobiet pzrypada 1,2 fajnych facetów. A i tak kazda przeciętna Polka wygląda lepiej od was Polaczków, anajgorsze jest to samozadowolenie faceta- "uważam że jestem przystojny" X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jedna rzecz... nikt Ci nie kaze lasic sie do oblechow... facetow przystojnych i dbajacych o siebie nie brakuje tylko czy akurat bedzie chcial taka dzidzie* jak Ty ktora ma skrzywiona psyche i jedyne co widzi do kolorowy papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego jest tyle kobiet zadbanych i zgrabnych? bo kobieta ma wzbudzać pożądanie i one dokładnie o tym wiedzą ,bo faceci to wzrokowce to już jest tak w naturze ,chodz przyznam,że facetowi wystarczy troche dbac o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggdgdgdsgdsgdsgds
julcia--> nawet mnie, faceci w Polce sa zenujacy. tyle slicznych ,zadbanych kobitek i takie oblechy... Jestem z moim facetem rok ale przed nim nie chcialam z nikim wiazac bo wyglad wiekszosci facetow jest odpychajacy... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak taka panna pozniej zmyje to wszystko z siebie... Dlatego najlepiej jak sie taka kobite wezmie na basen na ktorej randce x) cala prawda wychodzi na wierzch. Co do facetow ... widzisz... broda..dres... ale pojdzie do lazi 20 minut posiedzi i bedziesz mokra na jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggdgdgdsgdsgdsgds
daję d**y angolom co ty piszesz dziewczyno? puknij sie w lep ja o anglikach nic nie pisalam zanim cos napiszesz nacz sie czytac :/ czyj wpis jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaokla
a tak wogole to normalne, że kobitki maja wieksze zaplecze, taka natura, a u faceta wielki brzuch= pio, kielbasa, gazy, saamouwielbienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie wiem gdzie wy mieszkacie ,że nie widzice zadbanych facetówe ,chyba na wiosce gdzie tylko jedyny samochod to sklep rzeżnicki:P.Jedzcie do Poznania to zobaczycie 90% zadbanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×