Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutny pazdziernik

jedza

Polecane posty

Gość smutny pazdziernik

wlasnie po 2 letnim zwiazku spakowalam rzeczy swojego eks z kilku powodow, niekonczace sie klotnie i brak zrozumienia to kropla w morzu powodow mojej decyzji, ale szale przechylilo jedno jego slowo z dzisiejszego poranka : ze jestem jedza. no wlasnie moze jestem wymagajac od faceta 40 letniego zeby zwlokl sie z lozka o godzinie 12 i pojechal ze mna zalatwic wszystkie sprawy ktore mielismy zaplanowane, zeby po dwoch tygodniach ogolil sie i doprowadzil do porzadku, zeby w koncu zaczal ze mna dbac o nasze sprawy i o nasz zwiazek; to tak bardzo skrotowo. A ON JEDYNE CO ZROBIL TO W ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE KIEDY SIE WYPROWADZI POWIEDZIAL JUTRO I ZADZWONIL DO KOLEZANKI ZLOZYC JEJ ZYCZENIA IMIENIONOWE Z OBIETNICA ZE JA JUTRO ODWIEDZI:(( i nadal zachowuje sie jakby mnie nie bylo, jak co wieczor pije hektolitry piwa i pali dziesiatki papierowsow nic sobie nie robiac z calej sytuacji. ale moglam sie tego spodziewac, przeciez po kazdej klotni to ja szlam w laske to jasniepana aby laskawie i przebaczyl ze jestam az tak wymagajaca wobec niego i taka straszna a jego ublizanie i wyzwiska personalne wobec mnie to przeciez tylko slowa... wg niego boli mnie to bardzo... choc jego obojetnosc w zwiazku byla codziennoscia, a wygodictwo podstawa tego ze ze mna mieszkal... poczucie winy jest dla mnie straszne ale najbarzdiej pragne zeby sie to skonczylo, chce juz zostac sama i odzyskac spokoj..i boje sie jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×