Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki_jeden_on

A może tutaj zabłąkała się jakaś kobieta warta uwagi?

Polecane posty

Kalypsooooo > no proszę Cię, nie każ mi odpowiadać na takie pytania. Gdy napiszę, że zasługuję, to wyjdę na mało skromnego, gdy napiszę, że nie zasługuję, to wyjdę na mało pewnego siebie :) Generalnie to znam siebie , wiem na co mnie stać, co mogę dać od siebie w związku. Poza tym po co tak analizować? Gdy poznam "właściwą" kobietę to samo się potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalypsooooo
spokojnie, ja nic ci nie każe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no to dobrze, że zacząłem trenować chodzenie na szczudłach, taka umiejętność w kontaktach z kobietami zawsze się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem, że szukam, po prostu sobie piszę :) A dlaczego w ogóle w internecie, no to z paru powodów, ale nie będę się na forum uzewnętrzniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotke by ktos wrzucil
a nie! w opisie to kazdy jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca > na szczudłach chodzi się bardzo przyjemnie, fajne emocje się wtedy wyzwalają. Muszę ponownie poćwiczyć, żeby nie wyjść z wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szukam........
faceta wartego uwagi ale zwątpiłam już w to że można się poznać w necie - to zbyt przypadkowe, trzeba by mieć ogromnego farta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki_jeden_on --- a gdzie można poćwiczyć chodzenie na szczudłach - chętnie spróbuję Złoty - to zależy od mojego nastroju ale mówią że ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca > ja ćwiczyłem w teatrze ulicznym, w którym miałem krótki epizod. A czy można gdzieś prywatnie to nie wiem, ale się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×