Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki_jeden_on

A może tutaj zabłąkała się jakaś kobieta warta uwagi?

Polecane posty

Kalypsooooo - co Ty! Artyści tez ludzie, jesli się z tym nie obnoszą, to i jakis warty się czasem znajdzie ;P żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalypsooooo
no, no...niezły masz patent...lapac na autorytety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, nie bawie sie w Avatary, raczej umiescilam autoportret do oceny, co skaszaniłam, albo mój statyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden- swietne zdiecie, pozwalajace na rozluznienie wodzy wyborazni...mozna myslec ze masz niebieskie oczy, nie raczej zielone i figlarny usmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny masz aparat, gdybym wybierał Nikona to właśnie ten. A zdjęcie jest ok, poza lekkimi przepałami. Nie parzyło Cię w rękę gdy ją przypalałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, poważnie z tymi kotami? Mam tutaj takiego jednego, nieznośny strasznie, a raczej nieznośna, jak to kobieta ;) No chyba że masz na myśli tygrysy, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jadę do ciotki na wieś i już mi jej córki zapowiedziały żebym się nie pokazywała bez aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to udanych łowów na koty życzę. Twój mail, który tu widzę jest aktualny? Bo myślę sobie, że o fotografii to lepiej dyskutować na osobności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to najwyżej dostaniesz na skrzynkę trochę spamu, tylko mi go tam czasem nie usuń ;) Jak klikniesz w mojego nicka to znajdziesz mój gg, pozwalam Ci mnie zaczepić :) Miłej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne_oczy***
Nie znajdziesz tutaj takiej kobiety, albo JEJ nawet nie zauważysz. Ale powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×