Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśkalala

Czy zdecydowałybyście się na taki związek?

Polecane posty

Gość miśkalala

Czy zdecydowałybyście się na związek z facetem, który ma niesprawną jedną nogę, tzn. kuleje jak chodzi i nie może jej zginać? Czy wogóle zaczęłybyście spotykać się z takim facetem? Jeżeli nie, to dlaczegho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Zastanawia mnie jakie inni mają do tego podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
nie może jej zginać od momentu jak próbował mnie rozprawiczyć analnie nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Nie trafiłeś trollu, w dzieciństwie chorował na raka kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Niby nikomu to nie przeszkadza oficjalnie, a jednak..... Cała jego odzina chorowała na raka, myślę o ewentrualnej przyszłości, brutalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
a analnie rozprawiczał mnie palcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Proszę o szczere odpowiedzi, odnośnie Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggg
zaraz kaffe-wyrocznia się wypowie i będziesz wiedziała co zrobić . o kogo chodzi? zastanawiam sie czy o tej samej osobie pomyslałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
dzięki, tak powinnam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
On być może w przyszłości nie będzie chodził, czy uważasz, że nie ma się nad czym zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggggggggggggggggggg>>>kaffe-wyrocznia to ino my wszyscy :) dziewcze zbłąkane, nie wie czy ma się spotykać z facetem nasze zadanie- wskazać jej prawidłowe rozwiązanie paluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpieszę z odpowiedzią
dla mnie sprawni inaczej nie są mniej warci od tych sprawnych. Nie miałabym ŻADNEGO problemu. Pamiętaj, że związując się ze zdrowym facetem nie masz pewności, że za kilka lat będzie pełnosprawny. Wystarczy sekunda i życie zmienia się o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Rozumiem, każdy z Was by się zdecydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Rozumiem, jest jednak wiele ograniczeń, już teraz dla niego, np. choćby zero sportu, tańca itp. Myślę, czy to właściwie wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
przyznam ze dla mnie problemem jest tez to, ze nie bedzie ze mna mogl uprawiac footingu analnego :P a ja bez tego nie zasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Będzie mógł, przeciez ma drugą sprawną nogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 5cm i 5kg więcej
Tak. Jeżeli kochałabym faceta to nie robi mi różnicy czy ma jedną nogę... czy trzy.... Gdzie takie kretynki jak ty się rodzą??? ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkalala
Nie kocham go, dopiero się poznaliśmy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to nier
moja kolezanka wyszla za goscia to ma reke sparalizowana ... ok mial wypadek ale wiesz co? ani razu nie pomogl jej przy dziecku on nawet reklamowki druga reka nie potrzyma bo mowi ze go pierwsza boli ona wiaze mu buty podaje kanapke szklanke bo jemu niby ciezko dziecku w zyciu czapecznie nie zalozyl nie nosil itp... zrobil sie ham i prostac bo sie uzala nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR HOUSE AAH D
AAAAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrażam swoje zdanie
Jeśli go nie kochasz to nie ryzykuj. Szkoda faceta, pewnie naprawdę fajny, ale trzeba myśleć o przyszłości. Gdyby to nie była kwestia raka to pewnie by mi to nie przeszkadzało. Ale... To jest choroba dziedziczna. A co jak będziecie mieć dzieci? I zachorują? :( Adopcja? Czy jesteś skłonna się tak poświęcić? Większość kobiet chce mieć własne dzieci. A czy on nie będzie egoistą i zgodzi się na adopcję? Są różne sytuacje, ale gdy w grę wchodzi choroba to lepiej dmuchać na zimne i albo nie mieć dzieci by je nie zarazić, albo zaadoptować, a nie wszyscy są w stanie pokochać cudze dziecko. No i jeszcze kwestia egoizmu, bo egoistyczne jest to, że chory człowiek chce mieć swoje dziecko. Jeśli jest w stanie swoje dziecko narazić na taką rzecz jak rak czy inną ciężką chorobę... to jaki to człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×