Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka89

byly

Polecane posty

Powiedzcie mi, co mam zrobic. ponad rok temu rozstałam sie z chlopakiem. od tamtego czasu ciagle go widzialam,on mnie sledzil itp. 2 razy ingerowala policja bo tak niszczyl moje zycie. moja psychika wysiadła. na cale szczescie poznalam pewniego chlopaka,jestesmy razem od 9 miesiecy. jak ten moj byly go zobaczyl nie mogl mi wybaczyc tego,ze to nie z nim planje przyszlosc. wtedy jego milosc zamienila sie w nienawisc, nadal ingeruje w moje zycie,wyzywa.jezdzi za mna i za moim nazyczonym. ignoruje go bo nie mam innego wyjscia,kazde moje slowo,odzywka jest dla niego energetyzujaca,dlatego sie tego wystrzegam. co mam zrobic aby sie go pozbyc? dla sprostowania powiem,ze ten ktos ma juz podobno kogos i jest niby szczesliwy,wiec po co dalej mi dokucza. Moze znajdzie sie ktos kto mi to wytlumaczy. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierz dowody przeciw niemu, jeszcze raz zgos na policje i spraw zeby sąd mu wydal zakaz zblizania sie do Ciebie. psychopatow niczym nie zniechecisz, przykro mi. no, jeszcze mozesz zmienic mieksce zamieszkania, nr tel i wszystko co mogloby mu pomoc namierzenie Cie, ale to juz zdecydowanie trudniejsze i mniej przyjemne a jak na razie pozostaje Ci ignorowanie go na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×