Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amorello

Jestem prawiczkiem!!

Polecane posty

Gość gdzie mieszkasz
to tak jak ja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, facetom naprawde nie trudno wyruchac laske. nawet jak jestes brzydki i masz fajna gadke to niejedna możesz ukręcić. Ja straciłam dziewictwo z kolesiem który mi się wcale nie podobał (teraz mi się podoba) i polubiłam go własnie za jego gadkę, umiał zainteresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
to przejdz sie jutro wiochą i złap pierwszą która się rusza. poluje po mszy, jak dziewoje bedą wracać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem 22 letnią dziewicą i nie chcę tu kozaczyć , ale podobna ładną całkiem ;) i chciałabym mieć faceta prawiczka a nie zużytego jak stara sz**ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
o patrz amorello niunia CI sie nawinęła, może nie trzeba bedzie po kosciele łapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem faceci czym wy się tak przejmujecie, dla fajnych laseczek to nie ma znaczenia czy jesteś prawiczkiem czy nie, fajnie jest odkrywać razem tajniki seksu, ja bym się ucieszyła że mój facet nie puszczał się na prawo i na lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się nie ma gadki
i jest się brzydkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie był żałosny. Na początku każdy koleś który próbuje podbijać od razu:"ojeeej spotkamy się, jesteś piękna, bla bla bla" Nie przymilać się zanadto a będzie dobrz ; ) ciężko mi jest opisać wszystko, nie da sie tak poprostu streścić recepty na poderwanie laski. chce wam tylko uświadomić, że znalezienie dupy jest prostsze niż myślicie :D to dziewczyna ma gorzej, facet ma jakies pole do popisu, moze bardziej 'interweniowac' powodzenia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
nie prowokuj mnie :P no co ty? takiego paszteta nikt by nie rozprawiczyl:D jestem niesmigana:P poza tym ja bede mogla tylko z milosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz amorello to nie jest takie proste...niestety , oprócz tego że chciałabym mieć prawiczka to musiałby on spełniać jeszcze inne warunki, niby fajna d**a ze mnie ;) ale mam swoje zwichrowania :) i pewnie nie znajdę takiego cierpliwego faceta który chciałby to znosić, ale to nie mój topik więc nie będę tu się żalić ;) - w każdym razie to że jesteście prawiczkami to żaden problem -moim skromnym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorello pewnie źle szukasz, albo nie tam gdzie trzeba , pozatym my nie mamy tego wypisanego na czole, czasem też kłamiemy niby być dziewicą to nie wstyd ale jakoś tak... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.... kawaleczek od ciebie.... no dobra 3city ;) wiecie co spadam bo to normalnie shock o tej godzinie na cafe siedzieć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
ja też ide spać. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie ;-) Tez jestem dziewica, ale to dla mnie zaden problem. No dobra, jestem troche mlodsza. Ale zupelnie mi sie nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×