Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amorello

Jestem prawiczkiem!!

Polecane posty

Gość dorotka23
do amorello: bycie prawiczkiem to zaden problem, lepszy prawiczek niz jakis casanova , ktory miał juz ze 100 kobiet szukaj, szukaj az kiedys znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
miłosci nie powinno sie szukac na siłe, w odpowiednim czasie miłosc sama cie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ne szukaj, czekaj az ona sama cie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz lepiej podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessikka
chetnie bym sie z tobą zapoznała ale daleko mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 tak jestem dziewicą i wcale mnie to jakośspecjalnie nie męczy i nie spędza snu z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Jak możesz wstydzić się tego kim jesteś? Wstyd to kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd to jest jak się łajdaczysz na prawo i lewo, ale tego wam nie można przetłumaczyć, wam facetom się wydaje że jak macie bogate doświadczenie seksualne to będzieci mieli większe branie czy jak?? może i będziecie mieli ale tylko u jednego typu kobiet... ja i moje fajne koleżanki latawcom mówimy nie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"roche wstyd juz " to się nie przyznawaj.. powiesz, że miałeś 5 po pijaku na imprezie w kiblu,. bo ty taki imprezowy, i nie będziesz już prawiczkiem a że to nieregularnie, po pijaku, i wszystkiego 5 razy to będziesz miał wyłumaczenie dlaczego się nie znasz :classic_cool: problem rozwiązany 50 zł przelać na konto nr ...................... 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh:Owiesz ja tu tylko sie wygłupiam jak chcesz wiedziec:o i prawiczkiem nie jestem ,ale nie dawno dałem w necie takie ogloszenie,ze nim jestem:Oto pisały do mnie rózne laski i z jedną sie spotkałem i mnie niby rozprawiczyła:o tak myslała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co Ty gadasz:O ja tu sie wyglupiam tylko..nie jestem prawiczkiem Kiedys w necie dałem ogloszenie,ze jestem prawiczkiem ,zeby sprawdzic czy jakas napisze i pisaly i to wiele lasek:O z jedna sie umówilem bo dla niej to bylo marzenie uprawiac sex z prawiczkiem no i mnie niby rozprawiczyla ..tak myslala :O wiec nie pierdol glupot i nie chodzi czy łatwa czy nie łatwa dziewc zyny sa takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba,że nie chcesz z pierwsza lepsza.ale to nie muszisz zaraz z tego dramat jakis robic tylko poderwac jakaś i koniec i sie zabarac za to potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeeee
niuniaaaaa cos sciemniasz, nie ma ladnych dziewic w tym wieku w 3city!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeeee
nie w trojmiescie. wyginely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeeee
mnie to obojetnie, choc preferuje dziewice ... pasowalibysmy do siebie:D gdzie indziej szukac? tutaj mieszkam, bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w 3city dziewice, są też ładne dziewice ( nie piszę tylko o sobie-i jak napisałam wcześniej nie chcę tu kozaczyć ;)) mam w swoim najbliższym otoczeniu min. 3 dziewice-koleżanki naprawdę ładne dziewczyny, ale nie znajdziesz nas ubzdryngolonych co sobotę w knajpie i nie obnosimy się z dziewictwem ( bo to nie jest ani obciach ani jakiś tam wielki powód do dumy) a na pierwszy rzut oka wcale na dziewice nie wyglądamy ( zakładając jak większość że dziewica to szara , zahukana mysz której nik nie chciał )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzeeeee
to ze nie znajde was co sobote w knajpie to dodatkowy plus ;) w takim razie gdzie takie kobiety spedzaja czas wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×