Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doll6

Problem z facetem!Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość doll6

Cześć Otóż mam problem. Wkurza mnie to że mój facet chodzi na imprezy z kolegami tzw popijawy a potem do klubu całą paczką. Kiedy mówię że to mi sie nie podoba to on nic sobie z tego nie robi. A co sądzicie o sytuacji kiedy facet chodzi wieczorami do młodej, rozwiedzionej sąsiadki (która mieszka sama w domu) niby porozmawiac czy obejrzeć film? Raz, dwa razy w tygodniu? To chyba normalne że mnie to denerwuje bo sytuacja jest dwuznaczna. Dodam że jestesmy razem prawie dwa lata. Dziewczyny co byście zrobiły w mojej sytuacji??? Pozdrawiam ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociiczkaa
hmm.. ciężka sytuacja. Mój facet owszem raz na jakiś czas pójdzie na piwo z kolegami, ok, to rozumiem. ale żeby chodził do innej to nie. Porozmawiaj z nim, powiedz, że nie akceptujesz jego wychodnego do "sasiadki" albo zaproponuj żeby Ciebie wział ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to pobiłabym go jego własną bronią , olej go troszeczkę , idź z koleżankami gdzieś , zniknij na chwilę z pola widzenia, wiesz nie przeginaj ale nie się troszkę pomartwi że może już ci nie zależy albo że może masz kogoś innego na oku ;) poskutkuje jeżeli mu jeszcze na tobie zależy-pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×