Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsssennna

CZy kafe kiedyś śpi ?????????

Polecane posty

Gość bezsssennna

łapeczki do góry kto nieśpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
Ty misiu nigdy chyba nie opuszczsz kafe :D no chyba ze wypad do sklepu po biszkopty hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
nie czujesz sie uzależniony :P od kafe i biszkoptów .... czy jakikolwiek dzień spedziłeś ostatnio bez kafe To byłby dopiero szok i Topik pod tytułem: Brat poszukiwany!!! itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje sie uzalezniony...zagladam tutaj bo lubie dyskutowac,ale luz jest... nie jestem creamem ktory to 24/h jest tutaj...potrafie odzielic wirtualne zycie od realnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
wypiłam w pracy 4 kawy i mne zaraz szlak trafi :O próbowałam zasnąc i nic nie działa a jeszcze mam małę zakrety życiowe może i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
a chyba sie zakochuje cholera :D i to najgorsze wkoledze z pracy...On kocha tez ale sytuacja nie jest tak prosta... nie wiem czy watro tu wyrzucac wszystko...nie jestem mężatka ale mieszkam z kimśod roku...ostatnio jednak układało sie ( a raczej Pier...) no i pojawiłsie On ...a raczej zaczełam go zauważac ze jest obok zawsze gdy potrzebuje pomocy , no i co ja mam zrobic , kurcze skrzywdze człowieka ( z którym mieszkam ) wiem masło maślane ale troszke mam taki mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skrzywdze człowieka ( z którym mieszkam ) bez sensu tłumaczenie:)jesli to twoje mieszkanie to pogadaj z nim i niech sie wyprowadzi....jesli mieszkasz w nie swoim to sprawa jest prostsza ..wyprowadz sie:( jesli myslisz o innym to nie oszukuj obecnego partnera tylko wywal kawe na ławe,tak bedzie uczciwiej.. to jest twoje zycie i to ty albo bedziesz szczesliwa albo nie...twoj wybór wiem ze to sa ciezkie sprawy:Oale to jedyne sensowne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
wiem bracie ja juz mu powiedziałam ze sie wyprowadze ze uczucie gdzies znkikło ( wina lezy po obu stronach- to odrebna historia) tylko jakos podle sie z tym czuje ze ja tak szybko czuje cos miłego a on chodzi i truje mi ciągle jaka jestm podła jak zabrałam mu dwa lata życia , albo tekst ze mnie zabije , albo siebie jak go zostawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
aj cholera nie warto płakac nad rozlanym mlekiem... głupie babskie gryzmoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szantaz...który jest tylko i wyłacznie domena ludzi słabych psychicznie:(podejrzewam ze nie zrobi takiego kroku jak mowi...to tylko zastraszanie z powodów odrzucenia przez partnera... wiesz co:) musisz byc konsekwentna w działaniu.Jezeli mowisz ze odchodzisz to zrób to....zwiazek bez uczucia nie ma sensu:(a tkwienie w nim tylko dlatego ze parner zle bedzie sie czuł z takim faktem ze nie chcesz go ranic jest jeszcze wiekszym bezsensem:( czasami warto spróbowac czegos innego.... masz byc szczesliwa..a jak? to juz tylko ty wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
mam nadzieje gem 😭 che budzic sie w końcu z lekiim serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
dzieki brat spoko z Ciebie gosc :) Jak mi sie uda stawiam biszkopty dla wszytkich , dla Ciebie oczywiscie Big Biszopt Pack :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
...ostatnio, bo mi zle, bo tesknie za kims bardzo bez sensu. Baby sa bez sensu. Za duzo analizowania, myslenia, przezywania. Po co komu to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
może baba a nie wszystkie od razu bez sensu ... nie rób mi przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsssennna
ja etz tupte do podusi może zasne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsenna...to życie jest bez sensu...a my sobie coś tam wmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×