Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsssennna

CZy kafe kiedyś śpi ?????????

Polecane posty

Gość ja nigdy nie spie
ale ja jestem wlasnie taka bez sensu baba, co sobie mowi ze nie warto sie przejmowac bzdurami bo tak naprawde to wszystko wokol nas jest bzdura, a potem siedze na kafe cala noc i rozkrecam swoje bez sensu i smieszne problemy na nowo. A wszyscy normalni i spokojni na duszy ludzie juz dawno o tej porze spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
🖐️ od kilku m-cy standardowo nieprzespane noce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
a dlaczego (mniej wiecej oczywista) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
pytanko do mnie dlaczego tu slecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze sie...
standardzik - facet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
to ja, przez faceta, ktory mna manipuluje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
no tak, bo jakby tak zlustrowac ta calal kafeterie od A do Z, to ona cala, lacznie z wszystkimi forami, dotyczy problemow z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
moj tez manipuluje, tylko ze jest za glupi na manipulacje bo sa od razu przeze mnie demaskowane. I to jest najgorsze, ze ktos mysli ze jestes na tyle glupia zeby to lyknac. Ja nie rozumiem jak ktos mogl nas skazac na zycie z nimi i liczyc ze bedziemy szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
dokladnie, tylko szkoda, ze nie wiedzialam o perfidnej manipulacji bliskimi wczesniej:o moj tez juz zdemaskowany, taki teraz biedny, ale mnie zaczal szantazowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
myslisz o odejsciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
ja wiedzialam, ale myslalam ze sa tacy ktorzy maja te odrobine przyzwoitosci i rozumu zeby jakos normalnie, po ludzku sprawy rozgrywac. Ale okazuje sie ze nie. Wszyscy na ktorych ja trafiam leca strasznie w preta a po demaskacji niezawodnie uzywaja jednego arumentu- ze taka to juz meska natura, a my, kobiety tego po prostu nie rozumiemy bo roznica plci itd. Zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie jak wy
nie przyszło wam do głowy że to wasze odkrycie manipulacji miało nastąąpić?:classic_cool: nie wierzę że jesteście aż tak prostolinijne żeby wierzyć w powierzchowność tylko dlatego że facet nie może być skomplikowany bardziej niż wy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
moj to tez mowi, ze jestem kobieta i go nie rozumiem:-D wszystko przekreci na swoja strone;-) taaaaaaaak usprawiedliwienie zawsze sobie znajdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
o odejsciu? juz odeszlam. Niby, znaczy sie, bo staram sie trzymac z daleka ale on ciagle wraca wkrecajac mi te swoje bzdury, probujac mnie oczywiscie przekonac ze czarne jest biale. Musi mnie miec za skonczona idiotke chyba. Przejmuje sie tym chyba dlatego ze nie moge wciaz uwierzyc ze przy mojej ostroznosci do facetow moglam sie tak strasznie pomylic. A jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
alez moj bardzo nie chcial zeby wyszlo i chyba nadal mysli, ze jest sprytniejszy:-D ja juz mam do tego teraz dystans, a czasem zlewke na maksa, jak widze co wyprawia i jakie bajki opowiada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
ano to bardzo dobrze, ze odeszlas:-) ja wlasnie odchodze, byla przerwa, a zbliza sie nieuchronnie koniec tej parady;-) a pewnie ciezko sie calkiem uwolnic, bo faceci to psa ogrodnika:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
do "lubie taki jak wy": tak, mnie przyszlo do glowy ale rozwala mnie debilizm facetow ktorzy sadza ze moga kobiecie bezkarnie wciskac kit i one w to uwierza i maja sie przy tym za super macho. Taki facet wedlug mnie ma 0 samokrytycyzmu czyli znaczy ze absolutnie nie nadaje sie na partnera. No chyba ze dla laski glupszej od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie jak wy
no taaaak... można przytaczać teraz gorące argumenty w duchu kabaretowej wyższości kobiet nad mężczyznami albo na odwrót prawdajest taka na chwilę obecną, że macie obywdwie problem z facetem:D a na problemy z facetem najlepsza jest druga kobieta:) najlepsza - dla faceta, oczywiście:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
hehe, chyba tez sie przerzuce na kobiety:-D 'ja nigdy nie spie' ja tam Cie rozumiem, bo tez jestem ostrozna i tez sie zastanawiam, ze mu sie to jednak udalo, ale to juz jest koniec, nie ma juz nic...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
ostatnio nawet mialam bardzo erotyczny sen z kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
kiedys slyszlam ze komputer fakt, jest zajebisty ale doscignie istote ludzka wtedy, kiedy bedzie w stanie sam wygenerowac dowcip. Dla mnie to sie przeklada na facetow: dobry facet to taki ze cie oklamie a ty sie nie zorientujesz ze cie sciemnia. Fajna perpektywa na przyszlosc, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie jak wy
nie przerzucaj się na kobeiety nie warto zapewne wiesz, daczego:D bo drugia kobieta nie da sobie wcisnąc , ze wciskanie kitów jest takie oczywiste, naturalne i zrozumiałe:D:D:D wieczne, permanentne trzymanie się logiki wytrzymasz to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
Tak, rechcik: mozna leciec w preta, byle byc konsekwentnym. Oto jedna z moich maksym zyciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
super:o mowie trza sie przerzucic na babki:-D znajoma mi powiedziala, ladna, starsza babka, ze nie ma sensu zmieniac facetow, bo wszyscy tacy sami...:o cos w tym niestety jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie jak wy
przerzućcie się na kobiety wszystkie:D tylko żeby bilety nie miały zbyt wygórowanych cen na taki spektakl:P co prawda wbijanie szpilek między żebra "koleżanki" jest na tyle sugestywne, że musi swoje kosztować, ale może niezbyt dużo, co? musi trochę zostać na dziwkii:classic_cool: jak już wszystkie zostaną les:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
z tym przerzuceniem sie to jest dobry pomysl. Kobiety sa piekniejsze od facetow, bardziej uczuciowe, bardziej wierne, bardziej zmyslowe, bardziej opiekuncze. Dlugo mozna by wymieniac, ale tak powaznie to statystyki (powaznie) podaja, ze wzrasta stosunek kobiet do mezczyzn w globalnej populacji . Kiedys moze do tego dojsc. Ufff, to dopiero bedzie raj. Zadnych Adamow, same Ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
'lubię takie jak wy' i tak zle i tak niedobrze:-D ale odmiana kuszaca:-D ile szacujesz jest facetow-manipulantow, jest szansa, zeby trafic inaczej:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
seksmisja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie jak wy
wszysscy faceci to manipulatorzy wszystkie kobiety udają że nie wiedzą że są manipulowne wszyscy faceci wiedzą, że kobiety udaję , że nie wiedzą, że są manipulowane nie wszystkie kobiety wierzą, że facet to wie ot, kobieca logika:D ale właśnie to jest w was takie fascynujące blondynka w drugiej warstwie świadomości czy nie - oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×