Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martinbroda

zerwalem z dziewczyna, ona teraz unika kontaktu

Polecane posty

Gość martinbroda

zerwalem niedawno z dziewczyna, w zasadzie poniekad byla to tez jej decyzja. Zaczelo sie od tego, ze robila mi o wszystko jazdy, nie okazywala wcale uczuc. No ja tez nie bylem swiety przyznaje, w konncu celowo doprowadzilem do tego, zeby zerwala, mowilem codziennie ze imprezuje, nie kupilem jej prezentu na urodziny, wiem chamsko, ale tak bylo. Ona chyba tez mnie nie kochala zreszta, byla czesto niemila, zimna. W zasadzie to moglbym miec nadal z nia kontakt, ot tak spytac co slychac, napisalem jej ostatnio smsa i nie odpisala, zagadalem potem na gg z pyt czemu nie odpisuje i mnie troche zlala. I tak sobie teraz mysle, czy to przypadkiem nie znak, ze jednak jej zalezalo i to dosyc mocno skoro unika ze mna teraz kontaktu, bo gdybym byl jej obojetny to co szkodziloby odp na glupiego smsa co slychac, wypowiedzcie sie od kobiecej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
o kurde nie jecze przeciez, i facetem w zwiazku na pewno nie byla:P tylko teraz tak mysle jak z kobiecego punktu widzenia to wyglada, czy brak kontaktu oznacza ze jej tak zalezalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
no wlasnie allesss pozwolmy kobietom sie wypowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
halo babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
odpowiadaj na moj temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stuprocentowa
ja mysle, ze jest bardzo bardzo zła na ciebie, moze jej zalezało, ja tak bym sie zachowywała jakbys byl dla mnie smieciem i miałabym cie daleko w dup-ie:) mam nadzieje ze pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
moze i uwaza mnie za smiecia, ale ona tez byla niewporzadku, ciagle mialem jakies jazdy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrwt
ma rozsądne podejscie: jak sie zrywa po co rozdrapywać rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka babka
wiesz myśle,że ma cie w d..ie i dlatego nie reaguje na smsy itp. Co niby ma odpisac?opowiadac o swoim kolejnym facecie,zwiarzac sie,nie rozumiem o co ci chodzi,zerwaliscie i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta stuprocentowa
jak robila jazdy to byla zazdrosna, a zazdrosc idzie w parze z miloscia:) zerwała kontakt zeby zapomniec, napewno cierpi i nie chce cie znac, daj jej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahhaahahaha
mysle ze nie chce kontaktu bo ma cie w dupie:P sama cos o tm wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta 10000 kcal.
jak ja bym była tą dziewczyną to nie odpisywałambym z jednej prostej przyczyny, miałabym cię w dupie :P (zwykle tak mam jak kogoś olewam czytaj NIE ZALEŻY MI) jej penie też NIE ZALEŻY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta 10000 kcal.
pewnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo jeeeeeeeeee
ja zerwaleś to po co ci kontakt z nią ?? koniec to koniec daj dziewczynie w spokoju zająć sie normalnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Z twojego opisu równie dobrze może wynikać że wcale cie nie kochała a obrażona jest np. dlatego bo to ty pierwszy zerwales a nie ona. A zreszta było między wami tak beznadziejnie że dlaczego mialaby sie cieszyc ze sie odezwales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
nie mowie zeby skakala do gory z radosci, no ale odpisac na zwyklego smsa co slychac no to chyba wypadaloby, ja zawsze jak zrywalem z dziewczyna i mi na niej nie zalezalo to kontakt przyjacielski jak najbardziej wchodzil w gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkaaa
Aleś głupi chłopie. Czy można komuś bardziej okazać, jak bardzo sie nim gardzi niż nie oodpisując na korespondencję? A ty sobie dorabiasz interpretację. Ona tobą gardzi, ma cię dość, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkaaa
Kontakt przyjacielski idiota. po chamskim zachowaniu i jazdach. Jesteście wrogami, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
oj bez przesady ze wrogami wyolbrzymiasz, moje poprzednie dziewczyny nie robily taki jazd, wiec chyab nie jestem taki najgorszy, raczej ze wszystkimi oprocz jednej mam normalny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
Może poprzednie nie robiły, a ta przejrzała cię na wylot. Są ludzie, których się skreśla, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flfllflflflfamma
Są ludzie, których się skreśla - to dobre określenie w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsslslslslsll
Czuj się skreślony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miala takiego DUPKA...za chlopaka jak ty !!!!!to wybacz ale tez nie chcialabym miec potem nic z toba wspolnego.. wiec daj dziewczynie zyc normalnie i zostaw ja w spokoju... a to ze cie zlewala i byla nie mila to po takich akcjach jakie jej robiles jeszcze sie dziwisz... ;/;/;/..chyba nie dorosles do zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
heeh oj chyba bede plakal z powodu tego skreslenia, skoro tak mowicie to zdam sie na wasze kobiece zdanie, taka twardzielka byla przez caly zwiazek a jednak ja to rozstanie z lekka ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
zapomnialem dodac ze na rozstanie ona chciala ode mnie 200 zloty ktore jej oczywiscie dalem (musialem ukrasc ojcu ale to inna sprawa) i gdy juz dostala ta kase to mnie zlewa zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinbroda
oj slaby ten podszyw slaby, stary wysil sie bardziej jak juz sie podszywasz pode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi7
a po co Ci kontakt z byłymi dziewczynami? Albo coś do Ciebie czuła i teraz jest jej źle i nie chce rozdrapywać ran, albo przestała Cie lubić. Daj dziewczynie spokój. Po to się przecież zrywa. Koniec to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×