Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lovciam89

ech ci faceci

Polecane posty

pytanie do facetów... czy wy musicie być tacy? dziewczyna sie z wami nie widzi kilka dni tęsknicie za nią itd ale wybieracie wyjazd z kumplami na paintball :> nie widziałam się od czwartku z moim facetem chciałam spędzić z nim ta słoneczna niedziele ale on woli jechać na painballa.próbuje wszystkiego gróźb prozb bycia niemiłą i mowie mu ze zmarnujemy taka ladna pogode a co on odpowiada \"ja jej nie zmarnuje\" i w tym momencie to byl cios ponizej pasa...czy wy musicie byc tacy wobec swoich dziewczyn? my dziewczyny staramy sie a wy co? a wy macie to gdzies!!! ja nie zamierzam płakać nad rozlanym mlekiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa, słowa słowa... wy kobiety kochacie słowa, a one nic nie znaczą... czyny pokazuja cos zupelnie innego - czyli - zabawa z kumplami lepsza niz posuwanie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys miala to gdzies, nie jęczalabys na forum... kiepsko sie starasz, nie zapewniasz mu rozrywki swoim cialem, wiec wybrał kumpli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne..
Ty mu zapewnij swoim. Latwo udawac twardziela na forum zlamasie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jęczę tylko pisze to co sadze...jeśli ci coś nie pasuje to spadaj stad nie potrzebuje twojej opini czy jestem dobra czy nie...ja wiem swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo jeeeeeeeeee
"nie zapewniasz mu rozrywki swoim cialem," toś sie wypisał teoria, że faceci mają jedną szarą komórke jest falszywa nie mają ...... zero, pustka ... rece i cycki opadają jak sie czyta takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebujesz mojej opinii jak hipopotam wody w rzece :P nie rzucaj sie i nie pyskuj, tylko pokornie czytaj moje słowa i wyciągaj z nich wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze facetowi tez od czasu do czasu potrzeba jakiegos wypadu z kumplami i nie musi wszedzie ciągac ze sobą babki :( Ciebie ma praktycznie na codzien i zawsze mozecie sie3 gdzies wybrac a na taką zabawe z kumplami pewnie nie ma co liczyc w tygodniu wiec nie dziwie sie ze chce sie facet rozluznic. Poza tym calej niedzieli tam nie przesiedzi wiec wieczor bedzie dla was tak? Badz bardziej wyrozumiala życie nie polega tylko na siedzeniu w domu na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora.
Narzucasz mu sie, a to zabija zainteresowanie. SLUCHAJ, co on mowi, i wyciagaj wnioski. Myslenie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widze sie z nim codziennie poniewaz nie mieszkamy razem...teraz niestety ma tak prace ze widuje sie z nim raz na tydzien.ja wiem ze on czasem potrzebuje wypadu z kumplami ja to rozumiem ale te pogody sa takie ze raz jest slonce raz pada deszcz.akurat dzsiaj jest ladna pogoda i chcialam wyjsc na spacer a on pojechal...wieczor to tylko 2h spedzone ze soba :/ on pracuje a ja niestety chodze do szkoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne.
"potrzebujesz mojej opinii jak hipopotam wody w rzece :P" Ubaw po pachy :O Komiczne, coraz słabsze te Twoje teksty, ale nadal jesteś moim fanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jestes taka egoistka i chcesz spedzac czas w sposob dla Ciebie atrakcyjny? dla mnie spacer to totalnie bezsensowna czynnosc - łażenie bez celu... i wiekszosc facetow tak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez pracuje od rana do wieczora i jakos nie przeszkadza mi to ze dzis pojechal na grzyby. Skoro calymi dniami siedzie w pracy ciezko zapieprza to nalezy mu sie jakis odpoczynek czy relaks a wiem ze w zamian za to on zrobi cos dla nas w nastepną niedziele czy tez dzis po poludniu wiec nie uwazam by takie zachowanie bylo powodem do awantur obrazania itd. To po prostu nierozsądne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłas po prostu na taki chłam a nie faceta :) Normalny i zakochany i sam Ci robił awantury że się nie widzicie, nie kumam poglądów w stylu \"Ciebie ma codziennie a takich wyjść nie\" to porażka totalna. Miałam faceta który lubował się w wyjściach z kuplami, szybko stał się moim byłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne.
O kurde, komiczne, ale Ty jesteś domyślny :) Jesteś moim fanem i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem ze duzo pracuje i ze ma prawo na odpoczynek... tak jestem egoistka bo nie mam zamiaru siedziec w domu caly dzien gdzie za oknem jest ladna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora.
A kto ci kaze siedziec w domu? Lubisz spacery, wiec wyjdz do parku, pozbieraj kasztany. Zrelaksuj sie. Do tego zaden facet nie jest potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutka czy ty dobrze sie czujesz? Przeciez wiadomo ze nie mam na mysli tutaj codziennego odwiedzania kumpli a zaniedbywania kobiety no to chyba logiczne. A to ze chce gdzies wyjsc sam to mnie nie dziwi. Ja tez spotykam sie czesto z kolezankami czesto gdzies jezdzimy itd i nie zabieram wtedy ze sobą faceta i co powinien miec do mnie o to pretensje? Jestescie jakies nie mONdre! Roznicą jest gdy facet notorycznie gdzies wychodzi byle by sam a inaczej gdy zapieprza caly tydzien i chce miec troche czasu dla siebie to was tak dziwi? A kiedy on ma sie spotkac z tymi kolegami jak calymi dniami pracuje? Ona po szkole ma wolne i moze wyjsc gdzie chce a on siedzi w pracy widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne :) dla jasności jeszcze nie spotkałam się z tym, żebym musiała zabiegac o faceta :) a z takim który woli inne rozrywki po prostu nie chce być więc jaki masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×