Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lovciam89

ech ci faceci

Polecane posty

" I wiedz, że szalenie miło jest byc na pierwszym miejscu i ta najwazniejszą. Za to go bardzo doceniam i dlatego jesteśmy szczęśliwi." nie kazdy ma tak straszne jak Ty kompleksy, że az musi je leczyć wymagajac od partnera ciaglego bałwochwalczego adorowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
cichutka, pozostaje nadzieja ze kiedys dojrzejesz, zmadrzejesz i przejrzysz na oczy od samego czytania Twoich postow robi sie czlowiekowi klaistrofobicznie i duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne tylko chciał powiedziec że jakby on poszedł w niedzielę na paintballa to dostałby takiego bana na seks, że po tygodniu chodziłby po ścianach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilly rose
nie podlizuj się komiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - rozumiem to, ze wydaje Ci sie, iż kazda kobieta stosuje Twoje standardy postepowania, ale tak nie jest... Twoja trauma po 3 letnim banie na seks, jaki dał Ci Twoj facet w popzrednim zwiazku powoduje u Ciebie takie myslenie i ja to rozumiem :) Ale nie wszyscy tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutka a jak z tym ze facet chce miec tez chwile dla siebie ? Nie odpowiedzialas? Twoim zdaniem on powinien robic wszystko to co ona chce tak? Bo ona chciala spacer i on ma zrezygnowac z innych zabawach bo ona chce isc gdzies tak? Zapewnie nie raz rezygnowal dla niej z wielu innych spotkan ale fakt ze chce miec tez czas dla siebie nikogo nie powinnien dziwic. To normalne ze dorosli ludzie czasem potrzebują od siebie odpocząc i zająć sie czym innym. Kazdy ma swoje pasje i zainteresowania i tylko dlatego ze zyje sie w zwiazku nalezy z nich rezygnowac ? No to gratuluje podejscia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie musicie przeciez mnie oklaskiwac za to, że pasuje mi i mojemu facetowi taki układ :) Każdy dociera sie w indywidualny dla siebie sposób, skoro jest nam dobrze to mam przepraszam na siłe coś zmieniać? Ja jestem dorosła i on też a fakt, iż tylko ja się tu wypowiadam a nie mój facet nie świadczy że to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się wściekać, Komiczne.... Naprawdę, to nie tylko u Ciebie tak jest.....:):) U każdego raczej kto ma dużo młodszą partnerkę i musi się mocno starać żeby ją zatrzymać...:) a to że przekręcasz fakty co do mojego 3 latniego związku... to coż.. taki już twój urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadne z nas nie rezygnuje ze swoich zaintersowan...czasami mamy takie dni kiedy nie chcemy sie widziec i wtedy spotykamy sie ze swoimi znajomymi...ja go nie trzymam na smyczy ani on mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak biedny samarytanin i tak już się bardzo poświęca bo rezygnuje z co niektórych wyjść... Jeśli ma to im pasowac to niech sobie wychodzi nie moja sprawa i na szczęście nie mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że pasuje mi i mojemu facetowi taki układ " wiesz na pewno, że pasuje Tobie :D a on sie NA RAZIE godzi na niego :D co do mlodszych partnerek - retro - czuje Twoj ból kobiety po 30, ktora zrozumiala, ze jest targetem uroczych pięćdziesięciolatkow :P nie martw sie - na pewno jakis Cie zechce... a Twoj zwiazek opisalem wlasciwie, odzierajac go z Twoich przeinaczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovciam - ale musisz tez zrozumiec ze on rowniez ma swoje potrzeby. Twoja potrzebą jest spedzanie z nim niedzieli a co z jego potrzebami ? Jego zdanie sie nie liczy? Piszesz sama ze on raczej nigdzie nie wychodzi itd, co za tym idzie wiekszosc czasu spedza z tobą wiec nie dziw sie ze chce sie chlopak z kolegami zabawic. Nawet jakbys tam pojechala to nie to samo co on sam i kumple. Dajcie zesz zyc tym waszym facetom bo pozniej bedziecie zkaladac topiki ze mnie zdradzil zostawil zwyzywal czy co tam jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mi wiadomo mój facet nie ma schizofrenicznego rozdwajania jaźni i to on ma takie zdanie co do wychodzenia z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutka ty nadal nic nie rozumiesz, nawet nie czytasz uwaznie tego co do ciebie pisze w zwiazku z tym uwazam dyskusje z tobą za zakonczoną bo niestety ale nie jestem w stanie prowadzic konwersacji z kims kto nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafi sory🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie boli Komiku i o nic się nie martwię.:) Z pewnością którys by mnie zechciał, bez obaw:) Kiedy będziesz miał 50 lat życzę ci byś był choć w połowie taki jak faceci których mi się udało spotkac.:) Choć szanse są marne. natomiast z troską w głosie zapytuję czy aby w twoim związku nie dzieję się przypadkiem coś przykrego, skoro można cię weekendowo ujrzec na kafe, czego tu wcześniej nie bywało.....:) Idę o zakład że twojej pani nie ma teraz w domu:) albo z niewiadomych przyczyn spędzasz nedzielę w prawniczej kancelarii. Tylko nie mów że tam nocowałeś:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebywam z daleka-ja wiem ze on tez ma potrzeby i ja mu ich nie zabraniam.jestem bardzo wyrozumiala ale czasami musze ponarzekac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w domu, tylko śpi, a ja ogldam sobie grand prix i mam polewke z niektorych idiotek tu pisujących :) przegralabys zakład- zdejmujesz majtki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, narzekac kazdy moze. Ja tez czasem narzekam :P a na przyszlosc po prostu z nim pogadaj, powiedz mu czego oczekujesz itd a jesli zaplanujesz cos na niedziele to juz w piatek go o tym poinformuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O ile mi wiadomo mój facet nie ma schizofrenicznego rozdwajania jaźni i to on ma takie zdanie co do wychodzenia z kumplami." kolejna, kotra wymusza na facecie pewne stwierdzenia i bierze je za jego wlasne zdanie :D:D autorko - nie masz prawa ponarzekac - ja Ci nie pozwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... opcja nr 3... nie wzięłam pod uwagę....:) faktycznie- zgadza się. Czy masz już wodę wstawioną na poranną kawkę dla swojej lubej..?:) pewnie śniadanie do łóżka też będzie....:) :):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zazdroscisz? " Pewnie:) ale powiedzmy, w granicach zdrowego rozsądku:) Jeśli powiesz natomiast że przy takim porannym śniadanku wkładasz jej do ust kanapeczki z dżemem, to.. w zasadzie cała zazdrość przejdzie mi jak reką odjął:):) po południu oczywiście Aqua Park...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co sie stalo z obfitoscią? przestala byc przeogromna?" Ok, to jest akurat zabawne:):) :) Trzym się Komiku:) miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady :D:D:D je sama... po poludniu nie mamy planow, moze na paintballa skoczymy :P albo kręgle... albo do znajomych a chcesz sie przyłączyc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×