Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany 49latek

żona mnie zdradza!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

podtrzymuje swoja opinie. Mezczyzna moze byc interesujacy nawet po 60tce i absolutnie sam wiek mnie nie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujuju
onja a ile masz lat?moze po prostu lubisz starych prykow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdsfsd
zona za mloda, ona potrzebuje mlodego chlopaka. To nie moglo sie udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 26 on 55
mamy dwuletniego synka i jest cudownie-to ejst mozliwe i mzoe sie udac ale pod warunkiem ze ejst milosc wiem ze kiedys moze byc ciezko ale na razie nie mysle o tym-kocham jestem kochana i jestem szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwadziescia kilka lat i jak juz napisalam: wiek nie jest dla mnie wyznacznikiem atrakcyjnosci. znam mlodych, swietnych chlopakow, ale tez dojrzalych, interesujacych mezczyzn i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
no i prawidlowo- zony sa od tego zeby zdradzac..inaczej byloby nudno :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kobieta ....
ja mam kochanka starszego o 10 lat. kiedyś był fajnym sprawnym facetem. teraz jest już coraz mniej sprawny ale i tak go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujuju
ja 26 on 55 ale masz truposza za meza :-)Babyale wy szanowac sie nie umiecie.Chyba z psycha cos wam nie tak,ze takich facetow starych lubicie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujuju
onja jak bedziesz miała tyle lat co ja to zrozumiesz co ma wspolnego wiek z szacunkiem i w szczegolnosci z szacunkiem do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wygodne to co napisales(las), ale nie poparte zadnymi argumentami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ty
właściwie to ona może być zauroczona dojrzłym kochasiem ale on powinien zdawać sobie sprawę z różnicy wieku i konsekwencji w przyszłości. taki staruch myśli tylko o sobie bo przy młodej dupie to mu się podnosi sam, a przy rówieśniczce ona musi mu pomagać. potem problemy z prostatą i koniec balu. facet ma suchstercza i nie może skończyć. młudka myśli, że ona tak działa na niego a to stan chorobowy. nie leczony /bo facet wstydzi się/ to już rak. i papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ty
sorry - młódka bo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
spróbuje z nią pogadać bo bardzo ją kocham i zależy mi na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie lubię nikogo" - Łzy http://pl.youtube.com/watch?v=cOQM4KUWqKM Mówisz do mnie "mój kwiatuszku" Co dzień jem śniadanie w łóżku A gdy słówka szepczesz czule Ja nie słucham cię w ogóle Jesteś taki sympatyczny Wiersze piszesz mi liryczne Dajesz mi czerwone róże Ja nie zniosę tego dłużej Spełniasz wszystkie me zachcianki Robisz miłe niespodzianki A gdy czeki wypisujesz Ja z kochankiem swym baluję Gdy o piękną suknię proszę Mija chwila, już ją noszę Ty kupujesz drogie stroje Mój kochanek robi swoje I choć jest to dla mnie męka Możesz nosić mnie na rękach Bo za jakiś czas, jak sądzę Odziedziczę twe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
ale ja ją kocham i nie chce jej zostawiać, chce spełnić wszystkie jej marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie twoja żona
nie cierpi na geriatofilię, tylko jej była potrzebna twoja kasa. Dobrze o tym wiedziałeś, tylko sam przed sobą udawałeś że wierzysz w jej miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesoooo dziadek
sam nie wiesz czego chcesz, skoro chcesz spełnić wszystkie jej marzenia, to w czym masz problem? Tylko zostaw coś na alimenty dla poprzedniej żony i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×