Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aalekssandra

Praca w przez internet

Polecane posty

Gość Aalekssandra

Witam wszystkich. Poszukuje osób chetnych do pracy. Praca jest łatwa. jedyne co potrzebujesz to: komputer, Internet,obeznanie podstawowe z komputerem. Praca jest dobrze płatna. Ile zarobisz zależy tylko od ciebie! Więcej konkretów otrzymacie po napisanu do mnie e-maila. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt ze mną: aleksandra_biuro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddss
co to za praca? napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak ogólnie i dośc w prostej wersie chodzi o to aby rozpowszechniać kurs który składa sie z 12 części każdą częśc tzw. materiał otrzymujesz raz w miesiącu i płacisz 35zł na konto. w między czasie (jest 30 dniowy okres próbny za który nie płacisz) nabywasz sobie klientów którzy tak jak ty rozpowszechniają kurs (o biznesie) a przy okazji dokształcają sie (taka jest wlaśnie idea tego przedsiewzięcia) a jeżeli ty masz klientów to on są na takiej samej zasadzie czyli płacą tobie co mies 35 zł (na konto) za meteriały które ty otrzymujesz ode mnie. takie własnie przedsięwzięcie zostało zapoczątkowane w stanach i bardzo szybko sie rozwineło. jest to także reklama która przynosi duże zyski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze jak na początku przystąpiłam do tego to myślałam ze to głupie i ze same starty bede miała. I bałam sie ze nikt sie tym nie zainteresuje.Ale okazało sie wręcz przeciwnie jest dużo zainteresowanych. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dopiero piramida
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 235425
A znacie jakies sprawdzone przez was programy partnerskie z czymś co latwo sprzedać? Najlepiej cos ale bez zawierania umów na papierze. =========== Praca i zarabianie w internecie: http://rachman.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
Jeżeli jeszcze nie jesteś to może zainteresuje Cię zajęciem konsultantki Avonu? Bądź własnym szefem. Bądź niezależną konsultanką/konsultantem Avonu. Pracuj nie wychodząc z domu. Założenie własnego biznesu nic nie kosztuje. Dołącz do nas i wykorzystaj szansę na odnoszenie niezwykłych sukcesów w wymiarze finansowym i osobistym. Skontaktuj się ze mną już dziś. Pomogę odnieść sukces także Tobie. Z Avonem masz wiele korzyści. Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie jesteś sama. Nowe wyższe upusty aż do 40%!! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie Ci napisze. Sprawdź jak się to opłaca! Nie trać już na kosmetyki i zarabiaj dodatkowe pieniądze. ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ/KONSULTANTEM AVON PREZENT DLA KAŻDEJ NOWEJ OSOBY!! MOŻESZ ZOSTAĆ LIDEREM SPRZEDAŻY JUŻ NA STARCIE WYSTARCZĄ TYLKO SZCZERE CHĘCI! W AVONIE NIC NIE MUSISZ, ZA TO MOŻESZ BARDZO DUŻO!!! Avon jest to prosta i przyjemna forma na zarobienie dodatkowych pieniędzy ("pracować" możesz nawet siedząc na kawie u przyjaciółek) * nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł) * sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy - możesz sobie zrobić "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem * Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie - i Ty też! * łatwa forma składania zamówień - internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście * wybór dogodnego miejsca dostawy towaru - wprost do domu * nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności (zdążysz roznieść kosmetyki Klientkom i otrzymać od nich pieniądze) * sam/a sobie jesteś SZEFEM!!!- kto by tak nie chciał??? Spróbuj nic nie tracisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9999999999
Ja ze swojej strony polecam NeoBux. Jest bux który obecnie jest najbardziej wart uwagi. Szybkie wypłaty (w kilka sekund od złożenia żądania), niski próg wypłacalności wynoszący 2$ przy pierwszej wypłacie, 3$ przy kolejnej i tak o 1$ więcej przy każdej aż do 10$. PEWNY bux o czym świadczy ilość wypłaconych pieniędzy wynosząca: $693,539.61 oraz ilość użytkowników przekraczająca 900 tyś. MOŻNA ZAROBIĆ ALE POTRZEBA CIERPLIWOŚCI. http://www.neobux.com/?r=katusia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to sam
Kurs ma za zadanie nauczyć każdego jak zrobić stronę internetową. W dzisiejszych czasach strona internetowa to coś niezbędnego, niestety wiele osób uważa że zrobienie takiej strony jest bardzo trudne. Właśnie dla tych osób jest ten kurs. Jest on również pewną instrukcją tworzenia strony internetowej za pomocą implesite. http://www.ekademia.pl/kurs/wlasna_strona_internetowa?t=28679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja całkiem niedawno znalazłam fajna stronkę można fajnie się bawić a przy tym całkiem nieźle zarobić.Polega to na układaniu puzzli musisz ułożyć je szybciej od przeciwnika i w tedy wygrywasz. Polecam http://puzz.waw.pl/?p=1x3yfO0HIwED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemniana robota
ściemnianie przez net a was ktoś w ciula robi ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×