Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgdd

czy to w ogłe może się udać???

Polecane posty

Gość fgdd

Zakochałam, bądź zauroczyłam się w fantastycznym facecie. Wiem że coś jest bo nawzajem wysyłamy sobie "sygnały", i na tym piękno tego się kończy!! Ja mam 24 lata 2 letnie dziecko, On ma 37lat i jest po rozwodzie żona zaszła w ciąże z innym facetem a z tego co wiem wychowywał nie swoje dziecko, ale nie o to chodzi. Mieszkam z mężem, ale go nie kocham:/ 3 miesiące temu zadał się z taką lafiryndą i mały romans ciągnęli (dodam że to nie pierwszy raz) a ja głupia nie umiem od niego odejść, już wtedy próbowałam, ale prosił przepraszał, i uległam :/ bo najbardziej boje się walki o dziecko bo oboje kochamy ją nad życie, chyba w tej miłości do dziecka zabrakło miłości wzajemnej do siebie!! Chciała bym spróbować czegoś więcej z nim, ale nie chce żeby to był zwykły romans polegający tylko na seksie, po którym będzie tylko wielkie rozczarowanie, żal i upokorzenie. Nie chcę też żeby źle o mnie pomyślał, nie wiem jak cokolwiek zacząć, żeby sie nie skompromitować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
najwazniejsze jest postanowienie...:) chcesz byc szczesliwa?? to to poprostu zrob... Chyba ze wlisz byc przy facecie ktory nie wie co to milosc partnerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×