Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plujka sowa

facet ktory ubiera sie dziecinnie , jest dziecinny czy nie?

Polecane posty

Gość plujka sowa

Facet pod 30, a ubrania nosi które pasują do 18, co o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plujka sowa
Kiedy słońce jest już za horyzontem, ukradkiem wymykam się z domu by nie strwożona brakiem zrozumienia mego pożądania i ostracyzmu postępku, dokonać aktu krnąbrnego gwałtu na starym, ślepym, niczego nie spodziewającym się łabędziu zarażonym ptasią grypą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plujka sowa
W zimę zawsze noszę różową czapkę i szalik z kangurkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
Jeśli ubiera się jak 18-latek to nie dziecinnie. Zdefiniuj "dziecinne ubieranie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnuhhuhhhhhhhhhhhhh
A ja myslalam ze on w krotkich spodenkach pomyka i w koszulce z bobem budowniczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIujka sowa
Nie w spodenkach ale nosi pampersy i robi w nie kupe a potem rozciera mi to po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc spróbuje zdefiniowac, on ubiera sie jak 18 latek wlasnie, nosi bluzy przeogromne, za duze na niego, i spodnie tak samo, takie spodnie i bluzy jak nastolatki, no inaczej opisac nie umiem w lecie spodenki, wielgachne w ktorych niemal tonie, i sandaly ( nie mam nic do sandalow ale w odpowiednim stroju ) i te t-shirty z wizerunkami np batmana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, ze jego stroj przeboleje, poza tym jest z wygladu bardzo atrakcyjny, przystojny i w ogole, tylko sie zastanawiam czy mozliwe jest ze w innych dziedzinach zycia tez jest taki, no...nie jak dorosly facet, czyli ze mozliwe ze np bedzie nieodpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zastanawiam się nad czyms podobnym ;) mój facet (28lat) ubiera się jak przystalo na swój wiek ale za to nosi zawsze boskerki w jakieś balwanki itp... Ostatnio napalona na niego ściągam mu gacie a tu sie na mnie kurwa jakieś balwanki patrzą :p wymięklam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a w innych dziedzinach zycia jaki jest? bo temu to ja do majtek jeszcze nie dotarlam, ale moge sie zalozyc ze nosi obszerne bokserki, u niego wszystko takie ... za duze o 2 nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sie znamy dość krótko bo dwa miesiące ale jak narazie widze że jest poważny, sensowny i tylko czaami mu odbija ;) ale to każdy tak chyba czasami ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a mozeeee
on ubiera sie jak Gracjan Roztocki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to prawda :P ten to ma prace i jest naprawde pracowity, wiec to na pewno odroznia go od wiecznych chlopcow, tylko intryguje mnie ten styl ubierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssuuu, nie!!! :P az tak zle z nim nie jest, ten Gracjan Roztocki to sie ubiera jakby mial 5 lat!! nie, na szczescie w ogole nie ten styl, uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×