Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowanyyy

Spotkanie z dziewczyną z czata

Polecane posty

Gość Zdezorientowanyyy

Dzisiaj poznałem fajną dziewczynę na czacie. Fajnie się gada, posłuchaliśmy sobie razem muzyki, ale w szczegóły nie będę się zagłębiać. Gadaliśmy dzisiaj w sumie parę dobrych godzin, z 5 gdzieś. Ona mieszka w sumie niedaleko. I teraz dwie sprawy: nie chciała mi dać swojego zdjęcia. Najpierw stwierdziła, że na początku nie daje. Dopiero później. W końcu zgodziła się jutro dać. To mi się wydaje dziwne, że tak zwleka szczególnie, że ja się jej podobam, bo widziała mnie na kamerce. Po drugie: chciała mój nr telefonu, bo chciała mi puścić przez telefon muzyczkę. Nie zgodziłem się wtedy. Później ja chciałem od niej nr to już nie chciała dać... Mam tylko jej maila, który i tak jest podejrzany, bo to jest mail, którym posługuje się jej ojciec, który prowadzi aptekę :/ A nad tym numerem powiedziała, że się zastanowi... Byłoby wygodniej telefonicznie się porozumiewać, no ale... Jutro umówiliśmy się na określoną godzinę na czacie :/ I nie wiem jak to mam traktować... czy sobie ktoś ze mnie jaja robi czy to naprawdę jest... Bo już się wstępnie umówiliśmy na spotkanie w weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanyyy
Ja to wiem... i staram się tak do tego podchodzić... Niby gadaliśmy tyle godzin, ona mówiła gdzie mieszka, opowiadała o studiach, której jutro wstaje, bo jedzie na studia... Wiem, że to można wymyslić, ale... kurde, jestem zbyt łatwowierny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdej kobiecie
gadka gadka ale rozdawanie zdjec, numerow telefonu czy maili nieznanemu facecikowi z czata swiadczy tylko o rozsadku tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanyyy
Ale prosiła mnie o nr telefonu, bo mi chciała muzykę przez słuchawkę puścić... A potem już nie chciała dać ;) No ale dziwne, że zwleka z fotką skoro ja się jej podobam i w ogóle cały czas wzdychała :/ że mam ładny nos, ładne usta, zarost, oczy, itd. Do tego nie ma podobno gg... bardzo to podejrzane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdej kobiecie
no i co, ze chciala od ciebie telefon i zdjecie ? ty dales od razu ona wcale nie musi i jest na lepszej pozycji bo zna juz twoj numer telefonu, wie jak wygladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanyyy
Nie dałem jej tego numeru :] Aż taki głupi nie jestem. Własnie wtedy kiedy ona chciała to ja jej nie dałem, a później już nie chciała dać. No a wie jak wyglądam, bo byłem na kamerce. Inaczej by nie zagadała ;) I ona chce się spotkać w sobotę i chce, żebym został na noc. Niby, że koleżanka użyczy mieszkania... Aha i ona ma 22 lata, a ja 20. Trudno mi w to wszystko uwierzyć, nie chcę wyjść na naiwniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanyyy
No ale czasami warto zaryzykować... narazie podchodzę do tego z dystansem, bo wiem, że mogę się nagle zawieźć... Może jak zobaczę zdjęcie (nie wiadomo czy jej), a juz jak pogadam z nią przez telefon to będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×