Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakatarzyna

Boję się...

Polecane posty

Gość kasiakatarzyna

Jesteśmy razem 3 lata, od tamtej pory nic się nie zmienił ciągle traktuje mnie jak księżniczkę ,kupuje prezenty, gdy tylko coś mnie boli potrafi siedzieć przy łóżku i trzymać mnie za rękę,niema kolezanek, pracujemy razem w jednej firmie, widzimy się 24 godziny na dobe,mówi zę kocha mnie najbardziej na świecie i to z każdym dniem coraz bardziej.Jestem szczęsliwa...ale boję się ... na każdym kroku widze jakcy sa faceci:( jak zdradzają...wszędzie..koleżanki opowiadają mi niestworzone rzeczy na temat swoich chłopaków...boje się że to nie bedzie trwac wiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
bo..."niebezpiecznie jest wierzyc w to,ze cos trwa wiecznie" zdrowe podejscie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no tragedia:) "być szczęśliwą" to normalnie tragedia:) dziewczyno normalnie no powieś się albo coś bo jesteś szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------m------
a ja rozumiem autorke, moj maz jest wspanialy, ale siedze na tej p... kafeterii czytam o zdradach, porzuceniach itp. i coraz bardziej sie boje, ze mnie cos takiego tez moze spotkac ehhh... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzyna
no włąśnie...jak czytam na kafeterii i na inych portalach różne wystepki facetów to mam wrażenie że ze mną bedzie tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli tak będzie miało być
to fakt, że się zamartwiasz niczego nie zmieni. Lepej się cieszyć tym, co jest i dbać o to, żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×