Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednaarystokratka

to nie prawda ze kazdy faceto to robi

Polecane posty

Gość takajednaarystokratka

jestem z moim partnerem bardzo dlugo ,spedzamy ze osba cale dnie po pracy razem wszedzie wychodzimy ...nie o tym chcialam pisac ,ale dziwi mnie stwerdzenie ,ze kazdy facet to robi??tzn masturbuje sie ..i wszystkie wizazanki sa o tym swiecie przekonane ..ze nawet jesli facet jest w trwalym zwiazku to sie masturbuje i ze kobieta tez???. Ja moge przyznac ze odkad mam partnera tego nie robie czyli jakies dobre 3 lata...hehe niezmowlie??..mamy ze soba swietny kontakt i rozmawiamy na kazde tematy ...rowniez te pikantne ..moj partner byl zdziwony ze ,kazdy facet to robi ,bo on stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby majac mnie ... ,dla niego jak on to powiedzial jest to "ostatecznosc" i ze nie sprawia mu to przyjemnosci ...samemu dobie robiac dobrze ...Nie zaprzeczal ze nigdy tego nie robil bo robil czesto jak byl nastlatkiem ,jak i wtedy kiedy nie mial dziewczyny .Przedemna byl rowniez w dlugim zwiazku ,ale przyznal sie ze to robil ,poniewaz ona bardzo rzadko sie znim kochala(co sie pozniej okazalo ze go zdradzala) i stad no musial sobie pomagac. Nie to zebym chciala cos udowadniac ,ale on sam chcial zebym zalozyla ten topik ..udowadniajac ,ze facet jesli mocno kocha kobieta,jest dla mnie atrakcyjna nie ma potrzeby robieniu sobie samemu dobrze,twierdzi ze jest chyba cos znim nie tak...skoro majaj ukochana ...musi sie sam zadolowac.. __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też twierdzi, że tego nie robi :) a srał go pies :P niech se robi. w koncu ja też to robię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko masz racje
nie kazdy facet lubi masturbacje jesli ma partnerkr:) moj tez nie masturbuje sie bo i po co? A tutaj sami zbokole siedzą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i wszystkie wizazanki sa o tym swiecie przekonane ..ze nawet jesli facet jest w trwalym zwiazku to sie masturbuje i ze kobieta tez???. kto to sa wizazanki? to jest kafeteria a nie wizaz.pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×