Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 00melania00

Czy zależy mu tylko na seksie?

Polecane posty

Gość 00melania00

Mam problem, ponieważ od niedawna spotykam się z pewnym chłopakiem, jednak podczas spotkań z nim odnoszę wrażenie, że zależy mu tylko na seksie. Nie chcę zostać wykorzystana, dlatego proszę was o rady, w jaki sposób sprawdzić, czy rzeczywiście mu na mnie zależy? Czy w ogóle da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeurodziny
to sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubka 00000000
wiec poprostu powstrzymuj sie jak bedzie sie dobieral powiedz ze jeszcze nie teraz !!! musi zrozumiec i musi poczekac jezeli zalezy mu na tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooooser
Powiedz mu, że uważasz... że sex jest dopuszczalny tylko po ślubie kościelnym bo tak powiedział Ci ksiądz probosz podczas spowiedzi przed pierwszą komunią świętą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00melania00
tylko że już posunęłam się z nim trochę za daleko i on teraz chyba myśli, że tak już będzie normalnie, a ja tak naprawdę nie jestem jeszcze na to gotowa, a wtedy to było pod wpływem chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie wiecie co
podobne myśli mi chodzą po głowie.. gdy powiedziałam, pewnemu panu ze nie jestem gotowa.. długo myślał i powiedziął mi, żebyśmy zostali przyjaciółmi.. bo seks jest dla niego bardzo ważny.. to było wczoraj... zamy się od początku września, ja z kilkoma traumami na koncie.. spotykaliśmy się często, gadaliśmy, dzwonił, pisał.. cudnie było jednym słowem.. ale chyba tylko dla mnie... teraz jest cisza.. gdy mi to wczoraj mówił- ja rycza lam, on tez- tego nie rozumiem:( urabiał mnie? nie szkoda mu było kasy/ zachodu? wiedizał, że mam problem... i teraz się czuję jakby mi ktoś przywalił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skurczybyk
dobrze ze takim hoojem nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
no a jak wygladają wasze spotkania? robicie coś razem? spędzacie wspólnie czas? zasypiacie razem i budzicie się przytuleni? Poznałaś jego znajomych? Jak często się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
heh zajebista historia.... rzucilas text bo chcialas sie podjarac tym ze to ty decydujesz o tym keidy bedzie sex i wogole pani sytlacji itp. jakie to ludzkie i zalosne... a on cie jedna odpowiedzia zgasil :-D RESPECT dal tego goscia - dziwki trzeba szkolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×