Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiLu69

za co kochacie swoich facetów?

Polecane posty

ja np za to, że zawsze do zamówionej pizzy kupuje mi czarną herbatę, za to że robi śniadanko do łóżka, za to że patrzy teraz na mnie swoim wygłodniałym wzrokiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to, że żyje i ma sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefaa
za to, ze nie szczedzi na mnie pieniedzy, ze jest szanowany na ulicy, czuje sie z nim bezpiecznie, za to, ze daje mi duza rozkosz w lozku, za to, ze mnie nie bije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to takze ze wozi mnie swoim motorem na zloty i musi wysluchiwac ze za chybko jednak jechal... za to ze biega ze mna do lekarza jak jestem chora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze zabiera mnie na basen co niedziele, i kiedy ogladamy filmy z napisami to daje dosc duze litery zebym widziala tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everka
za to ze oklamuje mnie ze: moja cipka ladnie pachnie ze super smakuje ze moje piersi sa piekne ze nie mam calulitu ze moja dupa nie jest gruba ze nie mysli o innych babkach ze raz na tydzien lub dwa to jest ok ze te ciuchy nie sa drogie itd,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to że jak mowi jestem wzorem idealnej kobiety dla niego:classic_cool: za to że znosi moje homorki :D za to że jest dla mnie taki dobry za to ze dba żebym czuła się zawsze piękna :classic_cool: dużo by tego wymieniać...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za cudownego pena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everka
...no i za to,że przyprowadza fajnyxh kolesi gdy sam jest pijany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUJZA
Za to ze dostaje po pysku jak sie go nie slucham! Kocham Cie janusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ze sie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.....uduszę
Mało_stanowczy Szkoda, że żadna z Was nie powiedziała "nie za co, ale mimo wszystko". Ale może właśnie dlatego żadna z Was nie jest ze mną śmieszny jesteś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to że jest wspaniałym męzem, kochankiem, ojcem i głowa rodziny :) Jest inteligentny, przystojny, wesoły, czuły, szczodry i kochający :) I czego więcej chciec od zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KOCHA SIĘ ZA CO TYLKO
MIMO CZEGOŚ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Go takze za to ze potrafię tylko z Nim tanczyc w parze, za to ze chodzi ze mna w nocy do kibla siusiu gdy sie boje przejsc przez ciemny korytarz, za to ze drapie mnie po plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu srilu na badylu
za gówno jakie robi jest cudowne co za benkart zakłada takie żałosne tematy, nie to forum HEEEEEEEELOŁŁŁŁ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.....uduszę
Mało_stanowczy [zgłoś do usunięcia] Mówi się wesoły Czyżbym trafił w czuły punkt? dobra nazwę to inaczej żal mi ciebie:P kocha się pomimo wszystko ale za coś też i mi tu nie pierdolcie że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze robi mi rewelacyjna minetke i jest rewelacyjny w lozku i podniecajacy :) i juz pasuje do tego forum taka tematyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHAM GO ZA TO ze myje naczynia kiedy mnie nie ma w domu i zawsze jest w pore cieply obiadek POMIMO ze nie zawsze Mu wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocha się za coś
mimo wszystko to kochają masochistki matki polki ze zrytą psychiką zresztą nie jest to pełnowartosciowa miłość tylko jakieś kurczowe przywiązanie emocjonalnej kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×