Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rabarbar2008

Jestem niski niedojrzały!?

Polecane posty

Gość rabarbar2008

Witam, gnębi mnie ciągle mój wzrost mam 170cm, 17lat i urodziny 20tego grudnia. Jestem bardzo niski czesto postrzegany przez innych jako dziecko :( czemu wszystkie dzieciaki z 1 gim są wyższe odemnie!? rozumiem gdyby to był jeden przypadek ale wszedzie kogo nie spotkam jest ktos mlodszy odemnie i oczywiscie bardziej wydoroslaly niz ja. Nie miałem tego wyskoku wzrostu i nie zapowiada się aby w ogóle był. Już nie chodzi nawet o wzrost mam bardzo dziecięcą twarz lekki zarost. Nawet jestem się wstanie pogodzić z tym wzrostem pod warunkiem że jeszcze nabiore masy bo waze 55kg a jem sporo i raczej zdrowo. Czy mam jakieś szanse żebym wyglądał jak mężczyzna?? ;( Pamietam nie miłą sytuacje jak wchodziłem na dyskoteke ze znajomymi i koleś mnie prosił o legitke żeby sprawdzić czy mam 16lat a kumpla ktory byl 2 lata mlodszy odemnie nie sprawdził to jest prosty przyklad o co mi chodzi ;/ Podam jeszcze ze tata ma ~180cm a mama jest niska ~165cm. Weźcie coś podpoiwedzcie czemu tak jest czy idzie jakoś odblokować ten wzrost lub ktorego wieku musze doczekać zeby jakoś wyglądać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×