Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
skorpionek29

Zespół jelita drażliwego help!

Polecane posty

Gość gość
Ziołowy ekstrakt senes jest bardzo dobry. Kiedyś też miałam niezłe akcje z jelitami i uważam, że to wielka ulga, kiedy przestajesz cierpieć na ich nadwrażliwość. Herbaya pomaga mi zachować właściwą prace jelit i dba o trawienie. To samo tyczy się kawy i herbaty, które zamieniam na poczet zupełnie innych herbatek ziołowych. Przynajmniej nie jestem odwodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerynka25

mi udało się wygrać z tym schorzeniem 😉 a to wszystko dzięki specjalnej diecie przygotowanej przed dietetyk kliniczną Panią Beatę Ślebzak-Cebulę - dobrze że od razu po zdiagnozowaniu udałam się do niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zmagam się z problemem jelita drażliwego od ponad 3 lat. Na poczatku było ciężko, nie wiedziałam do końca gdzie i za jakie leczenie się zabrać, łapałam się wszytskiego co przeczytałam w internecie i nic z tego nie wychodziło. Dopiero, rok temu zdecydowałam się na wizytę u dietetyka klinicznego pani Beaty Ślebzak-Cebuli i ta wizyta odmeiniła moje podejście do tej chorby. Teraz już wiem co jest dla mnie dobre a co złe, mam jasny plan jak zrobić, żeby poczuć się lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Mi również pomogła zmiana nawyków żywieniowych i ziołowy suplement Herbaya. Nie mam ataków z silnymi skurczami i nie męczą mnie dolegliwości typu wzdęcia. Zespół jelita drażliwego to złożony problem i trzeba również zadbać o równowagę emocjonalną i zminimalizowanie stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. IBS i jego objawy są okrutnie uciążliwe. Wyleczenie lub redukcja objawów kest możliwa natomiast podstawą jest holistyczne podejście do Pacjenta. Objawy to nie przyczyna choroby. Owszem łagodzenie ich jest bardzo ważne ale nie znając przyczyny to walka z wiatrakami. Alergia, depresja, nerwica, zakwaszenie żołądka, zaburzenie funkcji MMC, zaburzenie funkcji nerwu błędnego, leki, zakażenia i inne! To trzeba zdefiniować, zbadać i leczyć! 😌 konsultacja i znalezienie przyczyny, potem leczenie, suplementacja, zioła i kodyfikacja diety i mamy po IBs. 
 

pozdrawiam ciepło

psycho-farmaceuta mgr farm. Karolina Wójciak

psychofarmaceuta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×