Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pure fantasy

DO FACETÓW...

Polecane posty

Gość pure fantasy

zaraz mi się dostanie, że na uczuciowym, ale wiadomo, że chwytliwy... Panowie, podobają wam się tipsy u kobiet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
moga być ale nie za długie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
uff... aa już myślałam, że jestem odmieńcem. tipsów nigdy nie miała i mieć nie chcę, ale moje znajome nagminnie noszą szpony z jakimiś cekinkami czy jak to tam co mnie max odrzuca. ;) "najpiękniej" wyglądają tipsy u starych bab na pomarszczonych rękach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co ci to dziewczyno- tak ci zależy żeby się podobać tym łajdusom- oni i tak tego nie docenią są zbyt tępi i zapatrzeni w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są faceci, którym się podobają, którzy zwracają uwagę nawet na to, jak są wykonane, ale generalnie większość facetów patrzy zupełnie inaczej na pewne rzeczy niż kobiety. U nich chodzi o całokształt, o to, żeby im się podobała globalnie, rzadziej zwracają uwagę na szcegóły, które spędzają sen z powiek kobietom. Mnóstwo razy byłam w sytuacjach, w których kobiety krytykowały coś u innej kobiety, podczas gdy facet nie dość, że tego bzdetu nie zauważył, to jeszcze twierdził, że ogólnie wygląda super zatem, jeśli kobieta jest atrakcyjna, zadbana, ogólnie ładnie wygląda, zwraca uwagę mężczyzny, to gwarantuję, że brak tipsów, krótkie (aczkolwiek czyste, zadbane paznokcie) nie będą cechą decydującą o czymkolwiek. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
pytanie motywuje swoim ostatnim facetem (teraz już ex), ów pan miał jakiegoś zajoba na punkcie tipsów. tipsy, długie, koniecznie w zdecydowanych kolorach i zawsze mi powtarzał żebym sobie zrobiła bo to takie "tygrysie i sexiarskie" :p mnie się osobiście w ostateczności podobają max krótkie naturalne, ale fakt, mało która kosmetyczka potrafi takie zrobić. coraz więcej za to widzę kobiet z tipsami na kilometr z jakimiś tam namazanymi wzorkami i dzecikami. wieś, tańczy, śpiewa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
jola rutowicz nam sie nie podoba jak i tipsy u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę długie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure fantasy a jakby miał zajoba na punkcie chodzenia zimą bez gaci to co?? Też byś chodziła?? :) jakie wy jesteście głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w sumie w zyciu 6 razy tipsy... i naprawde nie przesadzajac.. wszystkie byly arcydzielami :) ale robilam je u swojej ulubionej kosmetyczki ktorej zrobienei tipsow zajomowalo ok 3 godizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) [zgłoś do usunięcia] ja mialam w sumie w zyciu 6 razy tipsy... i naprawde nie przesadzajac.. wszystkie byly arcydzielami ale robilam je u swojej ulubionej kosmetyczki ktorej zrobienei tipsow zajomowalo ok 3 godizny No zgadzam sie czasem mozna nazwac dobrze zrobione tipsy arcydzielem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
niunia, zimą bez gaci to chyba niezdrowo, nie? ;) napisałam, że nigdy nie miałam i mieć raczej tipsów nie będe bo mam swoje naturalne w miare okej... i jeszcze jedno, ja nigdy nic nie robię pod dyktando faceta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) [zgłoś do usunięcia] a wszystkie byly zawsze bardzo skromne i z gustem Powinny byc dopelnieniem "calosci" kobiecego charakteru i ubrania;) a wtedy kazdy facet zwroci na nie uwage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcx
"i po co ci to dziewczyno- tak ci zależy żeby się podobać tym łajdusom- oni i tak tego nie docenią są zbyt tępi i zapatrzeni w siebie" odezwala sie osoba, ktora chce byc utrzymywana przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcxvcx [zgłoś do usunięcia] "i po co ci to dziewczyno- tak ci zależy żeby się podobać tym łajdusom- oni i tak tego nie docenią są zbyt tępi i zapatrzeni w siebie" odezwala sie osoba, ktora chce byc utrzymywana przez faceta Niunia sama widzisz jaka jestes niekonsekwentna w tym calym amoku frustarcji;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
na psa urok... temat miał być o tipsiarkach, a zaraz nam tu jak zwykle zejdzie na wojne płci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure fantasy [zgłoś do usunięcia] na psa urok... temat miał być o tipsiarkach, a zaraz nam tu jak zwykle zejdzie na wojne płci. No przecież napisalem droga forumowiczko swoja pozytywna opinie na temat tipsow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
oderdobe... chwali się, się chwali! ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze sa calkiem calkiem i z pewnoscia dodaja troche seksapilu i kobiecosci;) Wogole lubie jak kobieta sie troche blyszczy;)Ale to tylko moja opinia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure fantasy
o masz ci los... to ja nie błyszcze... tipsów nie mam, z makijażu to tylko wywijam swoje firanki tuszem do rzęs i błyszczykuje "obciągary", kolczyk z jęzora też ostatnio wyjęłam... i nie mam blond włosów... zamiast solarium, chleje sok marchwiowy na cerę... umc, przegrałam życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×