Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierek kopiko

__Problem z wydłuzającymi sie cyklami_____________

Polecane posty

Gość cukierek kopiko

Dziewczyny bardzo Was prosze o opinie, bo nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. ODstawiłam 4 miesiace temu tabletki. Pierwszy naturalny okres dostałam po 28 dniach, drugi po 30, natomiast trzeci po 31 dniach. Teraz czekam własnie na czwarty okres. Dziś jest 32 dzień cyklu, a okresu nie widać i nic go nie zapowiada. Kochałam się moze 4 razy w tym cyklu, w tym raz w dni płodne, ale zawsze w prezerwatywie i dodatkowo chłopak wychodził ze mnie przed wytryskiem. Czy ten brak okresu to ciagle skutek odstawienia tabletek, czy powinnam się martwić ciążą? Dodam jeszcze, ze już kiedyś miałam przerwę w tablekach i tez wydłużały mi się pierwsze cykle, ale czwarty okres dostałam już normalnie po 29 dniach. Bardzo się niepokoję. brzuch boli mnie od kilku dni, a okresu jak nie było, tak nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
błagam pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , nawet jesli roznice miedzy dlugoscia cyklu wynosza pare dni, to mimo wszystko mas zregularne miesiączki , przyjmuje sie ze wszystko 28+-4dni jest norma , czyli na razie wszystko gra. MOje znajome maja cykle przeroznej dlugosci, niektore dokladnie 28 dni, inne maja za to 34 -31 dni w zaleznosci od cyklu. Nie przejmuj sie jeszce , bo stres moze doprowadzic do przedluzajacych sie cykli. Jesli masz objawy takkie jak normalnie rpzed miesiaczka poczekaj jeszce kilka dni, jesli nie kup sobie tani test ciazowy na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
hej ja odstawilam tabletki w maju 2008 tego samego miesiaca dostalam jesczze okres 29 chyba i skoczyl sie 2 czerwca w lipcu milam normlanie okres w sierpniu tez a we wrzesniu nie bylo i w pazdierniku jakos tez cos nie widac i wlansie tez sie zastanawiam co jest? grane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dzieki Niunia. Ale myślisz, ze ciąża jest możliwa w tym przypadku? Brzuch mnie pobolewa trochę, ale zawsze wysypywało mnie ejszcze na twarzy toszke, a jak na razie nic takiego się nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
no i nadal nic. Już nawet brzuch mnie przestał boleć :( Myślicie, ze powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
hej....umnie tez nic:/ ajuz prawie dwa miechy:/ zaraz beda trzy...://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×