Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helpful

JeSli chłopak nie jest zazdrosny?...

Polecane posty

mam problem..odnosze wrazenie ze moj chlopak w ogole nie jest o mnie zazdrosny ... nie jednokrotnie pozwolil mi pojsc do klubu samej.. nawet jak zostalam sama za granica pojechalam sama z kolegami i kolezankami do klubu...widzial wiadomosci od kolegi ktory mnie podrywal ... pisal czesc sloneczko i tlyko spytal co to jest ja powiedzial ze to przeciez on napisal..i temat sie skonczyll.. nie hcce zeby bylo ze sie unosze... ale powodzenie mam nie najgorsze i on to widzi wydaje mi sie ze inni facci na jego miejscu byli by w bialej goraczce a on nic... on twierdzi ze nie ejst zazrosny bo przeciez nie daje mu do tego powodow... co to oznacza;/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllla
Na bank jest..jesli nie zabojczo bardzo,to chociaz odrobine- kazdy facet i kobieta jest zazdrosna, jesli zalezy jej na partnerce-rze...byc moze on po prostu tego nie okazuje..moze boi sie okazac zazdrosc, zebys nie pomyslala, ze jest totalnym zazdrosnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
że tworzysz problemy tam gdzie ich nie i= ma i jesteś typowym babiszonem pewnie do tego foszastym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby to sie opieralo tylko na zaufaniu... sama jestem zazdrosna.. i nierozumiem jak mozna byc tak bardzo obojetnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×