Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena_Fiore

Hiszpański od podstaw SZCZECIN - nauka z pasją - zapraszam

Polecane posty

Gość Magdalena_Fiore

Jestem studentką 3 roku stosunków międzynarodowych. Hiszpański znam biegle od 4 lat, nauczyłam już wiele osób, w niedlugim czasie. Nauka sprawdzonymi sposobami w miły sposob. Głównie moimi uczniami były dzieci od 10 do 15 lat. Jeżeli ktoś chcialby nauczyć sie hiszpańskiego lub chce, aby jego dziecko znało ten świetny język, polecam! Spotkania 2 razy w tygodniu (zalecane) lub raz. Hiszpania i hiszpański to moja pasja i chętnie się z nią podziele. Kontakt: fiorella00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczecin hiszpański dały mi wiele, ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że nauczyłam się słuchać. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze firmy http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 szkoły na oferty skierowane do klientów pragnących rozpocząć naukę przez Skype. Dowodem na, że hiszpański jest obecnie na topie wskazuje coraz większa liczba przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych w języku hiszpańskim. Ciekawym rozwiązaniem są lekcje przeprowadzane za pośrednictwem platformy do spotkań online, które dają wiele większe możliwości niż nauka takiego język jak hiszpański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×