Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flircikowa

Do mężczyzn i nie tylko

Polecane posty

Ja zachowuje sie mężczyzna który jest w towarzystwie kilku/dziesięciu kobiet. Czy w jakiś konkretny sposób daje do zrozumienia że interesuje go jedna z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flircikowa Takie sytuacje sie rzadko zdarzaja zeby byl sam wsrod tylu kobiet..chyba ze w Urzedzie Skarbowym lub na poczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura..ostro posuwa wszystkie po kolei oprócz tej, która mu się najbardziej podoba...żeby subtelnie i z wyczuciem okazać jej zainteresowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe___ nie zgadzam się z Tobą, ponieważ zdarzają sie takie sytuacje ze facet jest w towarzystwie kilkudziesięciu kobiet.Mam na myśli fitnes cluby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi [zgłoś do usunięcia] oderdobe___ nie zgadzam się z Tobą, ponieważ zdarzają sie takie sytuacje ze facet jest w towarzystwie kilkudziesięciu kobiet.Mam na myśli fitnes cluby itp Chyba ze jest instruktorem wiem cos o tym.....;) ale w takiej grupie ciezko cokolwiek okazac chyba ze po zajeciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentny mężczyzna zawsze, bez względu na to, ile kobie jest wkół niego pokaże tej jednej, że jest wyjątkowa, nie urażając, nie ignorując przy tym całej reszty no chyba że są to miejsca natury publicznej typu siłownia - wówczas nie ma nawet o czym dyskutować, bo co to za problem poznac tą, któa mu się podoba??? Przeciez nie ma żadnych zobowiązań do całej obcej dla niego reszty kobiet. To chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka 27 (klaudia027@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] inteligentny mężczyzna zawsze, bez względu na to, ile kobie jest wkół niego pokaże tej jednej, że jest wyjątkowa, nie urażając, nie ignorując przy tym całej reszty Szybciej ona to zauważy.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja to chyba ślepa jestem, nie dostrzegam takich rzeczy:( Może bardziej powinniście dawać jakieś sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostrzegam, ale jestem bardzo ostrożna - nie ma mowy o własnych interpretacjach. Jesli mi facet nie pokaże wyraźnie, będę traktowała to, jako swoje domysły, które nie muszą mieć związku z rzeczywistością. Ale nie wyklucza to tego, żebym go zachęciła w jakiś sposób do "doprecyzowania" pewnych nieścisłości ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka 27 (klaudia027@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] . Ale nie wyklucza to tego, żebym go zachęciła w jakiś sposób do "doprecyzowania" pewnych nieścisłości No i już mamy idealne dopełnienie:) i pewnośc w takiej sytuacji, że była warta żeby ją wybrać z grona wielu;) Może dac jeden sygnał i to wystarczy, żeby przejąc kontrole;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet który zna dobrze kobiete moze okazać jej ze jest wyjątkowa, ale w sytuacji kiedy kompletnie nic o niej nie wie...:P Chyba że będzie brał pod uwagę jakość wykonywanych ruchów:P mowa oczywiście o cwieczeniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet który zna dobrze kobiete moze okazać jej ze jest wyjątkowa, ale w sytuacji kiedy kompletnie nic o niej nie wie..." w takiej sytuacji pokazuje jej, ze jest wyjątkowa w tych sferach, w których jest w stanie ją ocenić, to oczywiste :) - np. od względem urody, poruszania się, rozmowy przy pierwszym kontakcie ... "Wyjątkowość" to bardzo szerokie pojęcie i to, że jakiś facet Ci mówi, że jesteś wyjątkowa nie znaczy jeszcze, że jestes jego wybranką na całe życie :) trzeba patrzec toszkę szerzej na pewne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi [zgłoś do usunięcia] Facet który zna dobrze kobiete moze okazać jej ze jest wyjątkowa, ale w sytuacji kiedy kompletnie nic o niej nie wie... Chyba że będzie brał pod uwagę jakość wykonywanych ruchów mowa oczywiście o cwieczeniach Każdy instruktor ma swoje sposoby oceny ;) Oczywiscie zartuje;) Choc przyznaje ze to jak sie kobieta rusza swiadczy w jakims stopniu o jej pewnosci siebie, o tym czy jest energiczna, przebojowa, otwarta...A to niewatpliwie cechy ktore My faceci cenimy na pierwszy rzut oka....Ale i tak rozbrajaja najbardziej jak kobieta patrzy z uroczym wzrokiem i prosi o pomoc i wskazowki gdy jej cos nie wychodzi lub czegos nie wie( silownia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to raczej staram się byc pewna siebie, ale to zależy od miejsca i sytuacji:P. W fitness clubie czuję sie raczej jak szara myszka:(, wkońcu tylu tam przystojnych, wysportowanych facetów. No i co niektóre babki mają swietne figury, po nich to dopiero widać że nie maja żadnych kompleksów i moga czuc sie pewnie. Ja niestety od kilku tygodni pracuję nad swoja figurą i otwartością do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedę musiała wypróbować czy faktycznie moj uroczy wzrok coś tu pomoże. Zobaczymy następnym razem:PJak to nie zadziała to sie wkurzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się poruszam dokładnie tak, jak chce :) Mój naturalny styl to dośc pewny sposób poruszania się, ale przynaję, że czasem podkreślam pewne rzeczy ;), np. celowo bardziej kręcę pupą, zalotnie zarzucam nogę na nogę ... itp. Lubię się tym pobawić - najważniejszym warunkiem jest to, żeby nie było to sztuczne i przesadzone pod żadnym względem. To podstawa, resztą to bardzo przyjemna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi [ Kazdy jest inny ale ogolnie mezczyzni lubia jak moga sie wykazac;) swoja wiedza lub umiejtnosciami...A jak przy okazji zobacza zainteresowanie tym co robia w oczach kobiet i taka kobieca "buzke" jakbym mowil o kosmitach:0 ale mimo tego zafascynowana tematem to niewatpliwie dziala to prawie zawsze;) Wytrwalosci w treningach zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe, nie byłoby problemu ;) Nie przeszkadza mi męski wzrok, a wręcz przeciwnie - bywa bardzo przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej poprzedniej wypowiedzi opisałam siebie jak bym była faktycznie szarą myszką, ale też czasami lubie zwrócic na siebie uwage. Robię to dyskretnie, nie kręcę pupą bo uważam że i tak bez tego zwracam na siebie uwagę. Odnośnie spojrzenia...mam długie rzęsy, tak więc wystarczy że zatrzepocę nimi zalotnie i każdy będzie mój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi, oooo, cóż za zmiana tonu :) Na pozytywną, oczywiście :) Pupą tez czasem pokręć, bo to nic złego. Tylko nie przesadz - naturalnie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×