Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hszonszcz vol II

Oto jak wlasciwie postepowac z kobietami - moze kontrowersyjne ale prawdziwe

Polecane posty

1. kobiety NIE LECĄ na intelekt. Wolą jak facet jest ładny. Wokół takiego skaczą jak piłeczki. Odpowiedź: zamiast szpanować książką szpanuj wyglądem. Drogie ciuchy, zegarek, buty itp. polecam siłownię, basen, drogi sport 2. Kobiety nie lubią grzecznych. Wybierają chamów. Odpowiedź: traktuj kobiety jak ludzi II kategorii. Lekceważ. Nawet nie wiesz ile z nich wzdycha do faceta co jest ?bubek ale ma w sobie to coś?. 3. Kobiety nie wybierają racjonalnie. Same fajdają sobie życie wychodząc za zdradzających je przystojniaczków lub kandydatów do pierdla. Odpowiedź: nie nawracaj ich. Podrywaj i porzucaj. Wbrew pozorom laska bardziej szanuje tego co dał jej kopa w d... niż wiernego rycerza. 4. Kobiety żeby zdobyć partnera nie cofną się przed niczym Nawet nie wiesz ile kobiet łącznie z Magdą Mołek i Julią Roberts rozbija związki. Kobiety nadal mentalnie żyją w jaskini. Facet zajęty jest dla nich cenny. Odpowiedź: kręć z wieloma. Tak naprawdę przyniesie ci to więcej bonusów niż mogłeś się spodziewać. 5. Laski nie mają skrupułów przy zmianie faceta na lepszy model. Odpowiedź: póki nie zrywasz zaręczyn olej to że ona jest biedna, za stara, wrażliwa itp. Tobą ktoś się przejął jak cię rzucał? No właśnie. 6. Kobiety wolą bogatego dupka od fajnego biedaka. Odpowiedź: Nie ma się co wstydzić podrywania ? na hajs?. Ilekroć ci jest głupio przelicz seksi dziwki w burdelu. Opłaca się dymać za obiad w restauracji? Opłaca. Uwaga- nigdy nie kupuj dziewczynie biżuterii, samochodu, mieszkania czy wycieczki zagranicznej. Bo potem powie: przynajmniej się napodróżowałam. 7. Nie okazuj kobiecie współczucia. One tego nie znoszą . Odpowiedź: jak usłyszysz że twoja obecna narzeka na swego ex wzrusz ramionami i powiedz: ? ale głupia byłaś że wzięłaś takiego dupka?. 8. Kobiety wolą wulgarnych facetów z samochodem niż miłych odprowadzających piechotą/tramwajem Odpowiedź: jak nie masz auta odwoź taksówką. Za którymś razem będzie seks. Poza tym wtedy masz prawo się dobierać. 9. Kobiety szanują tych facetów z którymi spały. Odpowiedź: do dzieła. Za szybko to jest na 1 randce. Na drugiej już nie. 10. Kobiety mają w nosie facetów co przepraszają Odpowiedź: nie przepraszaj. Nie oglądałeś Psów? To obejrzyj. 11. Kiedy tobie jest dobrze kobieta kombinuje czy nie mogłoby być lepiej. Odpowiedź: aż do ślubu bądź kimś kto za chwilę może odejść. Tylko wtedy masz gwarancję że to ty będziesz decydował ile związek potrwa. 12. Kobiety są fałszywe. Same piją ale nie lubią pijących facetów. Odpowiedź: pozwól im pić sam pijąc lekkie drinki. Dupa pijana ? cnota sprzedana. No nie?J 13. Każda kobieta lubi czuć się jak mała dziewczynka Odpowiedź: to jest chore że facet ma robić za ochroniarza. Ale i na to jest sposób. Możesz wydać się silny jak sterroryzujesz ją psychicznie. Okrutne? Miłość to wojna- wszystkie chwyty dozwolone. 14. Kobiety nie lubią jak facet za dużo o nich wie. Empatia nie jest punktowana. Odpowiedź: zachowaj swoje przemyślenia dla siebie. Bądź sprytniejszy i manipuluj nią wiedząc np. że ma despotycznego ojca. Pamiętaj- punkty za rozumienie jej duszy mają tylko znani pisarze i psychologowie. 15. Każda kobieta zdradzi faceta z Zakościelnym lub Bradem Pittem. Odpowiedź|: nie miej skrupułów w zmienianiu kobiety na ładniejszą. Pamiętaj o Bradzie Pittcie. No. 16. Kobiety nie są racjonalne. Odpowiedź: baby nie przekonasz. Znaj jej uczucia ale o nich nie mów. Niech od wygadania ma kolegę a od seksu ciebie. Proste jak konstrukcja cepa. Ponieważ... 17..... laska źle traktowana odejdzie 20 razy wolniej niż ta traktowana dobrze. Odpowiedź: kobietę traktuj jak gospodarkę. Schładzaj, schładzaj.. 17. Kobiety 10 razy bardziej wolą bubka z bogatym tatusiem niż miłego biednego jak mysz kościelna z perspektywami. Perspektywy są dobre do czytania jako miesięcznik. Odpowiedź: chwal się czym możesz- chatą rodziców,pensją, koneksjami, mieszkaniem babci, nazwiskiem rodowym itp. ewentualnie kłam. One kłamią codziennie- malując się. 18. Kobiety lubią idiotów co się prawie nie zabiją. Nie trafia do nich że wielbiciel bungiee i spadochronów to kandydat do Nagrody Darwina. Odpowiedź: oszukuj jeśli chodzi o ciepłe kraje i sporty ekstremalne. Jeśli cię nie zna jak to sprawdzi? Powtarzam, one i tak nas kołują i potrafią przeczytać. Prosty wybór: chcesz mieć ładną laskę czy nie? 19. Kobiety to tchórze. Jak rozstaną się z facetem nigdy go za to nie przeproszą. Więcej- będą nim pomiatać że był sługą Odpowiedź: odczekaj rok, osiągnij jakiś sukces i ?przypadkiem? odnów znajomość. A wtedy się zemścij. 20. Każda kobieta myśli o dziecku i mężu co będzie harował jak wół przynosząc kapuchę do domu. Odpowiedź: nie daj się wrobić starej pannie/rozwódce/samotnej matce. Gdzie były w swoich najlepszych latach? Poza tym pamiętaj że wszystkie kobiece jęki rozwiązuje kasa. Zamiast negocjować równouprawnienie przy zlewie skup się na zarabianiu. Wtedy jędza ucichnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortille
skróć to do dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
e tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się ...........
a tobie współczuję biedny,brzydki biedaku z manierami dżentelmena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsg
wiekszosc to prawda,ae nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda
a ja to popieram :) w 70% się zgadza, a jak jakiś facet w to nie wierzy to na 100% w końcu sie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D rozbawil mnie ten post i autor swoja bezmyslnoscia :D oczywiscie znajda sie takie laski dokladnie na tym samym poziomie jaki proponuje reprezentowac autor - czyt. zenujaco niskim, jezeli tego wlasnie szuka autor to tak, tylko,ze to oznacza,iz zadziala to rowniez w druga strone - ta laska tez nie bedzie wspolczula temu facetowi i rowniez bedzie krecic z wieloma na boku - :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
W 90% to jest szczera prawda :) Dla mnie najistotniejsze jest kilka niezmienników: Kobiety kłamią - choć same wymagają szczerości id facetów. Kobiety nie przepraszają - zawsze się usprawiedliwiają przed sobą i innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
hmmm, autorze drogi, jak wytłumaczysz zatem mój przypadek? przystawiał się do mnie facet z kupą forsy, starszy - urządzałam mu jako architekt wnętrz jego posiadłośc. W końcu się zmiękczył całkiem. Jago przyjaciel wziął mnie na rozmowę i mówi: prosze się dobrze zastanowić, ona za panią szaleje! To są bardzo poważne pieniądze!!! :D:D:D wolałam mojego biednego narzeczonego, z którym klepałam słodką biedę na wynajętych 28 metrach.... i z którym zrwesztą nic mi nie wyszło, dorobiłam sie po 7-miu latrach związku z nim jedynie zmarszczek i zszarpanych nerwów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
"on za pania szaleje" miało być ;) oczywiście. Wkurwiał mnie ten jego luksus i sportowy merol, w którym mi sie niewygodnie siedziało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
słuchaj za te kilkadziesiąt milionów to nikt nie jest zbyt stary ;) hahah powiem tak: różnica wieku była spora - ponad 20 lat. Ale za to facet zajebisty, naprawdę- osobowość wspaniała, szczerze go uwielbiałam ;) Po prostu miłoscią mojego życia był kto inny, i żadne pieniądze nie grały tu roli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiihihhhhaahaa
to sie pokrywa tak z 80% lasek., tzn takich facetow wybieraja. Wydaje mi sie ze takich jest tez okolo 80% facetow (czyli nawet jak kasy nei ma to i tak szpanuje i terroryzuje psychicznie) tak zwany motloch Chcesz miec laske z motlochu? Prosze bardzo, stosuj sie do tych punktow. Jestem pewna siebie, bardzo inteligenta studentka dobrego kierunku na renomowanej uczelni. W dodatku sliczna, bardzo wrazliwa i oczytana. Teraz pewnie wiekszosc napisze, ze "chyba mi sie we lbie poprzewracalo", ale NIE, obiektywnie mowiac to prawda. Koniec kropka. Jestem niezalezna, wiem, ze moje umiejetnosci wystarcza, ze bede duzo zarabiac i lubic swoja prace. A teraz pytanie: jakiego faceta moge szukac? Znalazlam juz pare lat temu, tego wrazliwego, "Wiernego rycerza" (z ktorego sie podsmiewacie wyzej), b. inteligentego, zupelelnie bez kasy. Podrozujemy b. duzo - autostopem. Jezdzimy b. starym autem badz tramwajem, generalnie narazie ,jezeli chodzi o sprawy materialne to sa one dla nas na ostatnim miejscu. Oboje pilnie studiujemy, chcemy w przyszlosci do czegos dojsc, ale to nie jest priorytet!!! i tu jest wg mnie roznica. Bo jezeli szukacie naprawde wartosciowej dziewczyny (ale to nierowna sie bezplciowa szara mysz w kapciach hehe),z mocnym kregoslupem moralnym i po prostu dobra z natury to ona nigdy nie bedzie patrzec na wasza kase. Szukacie lampucery ? Prosze bardzo, stosujcie sie do powyzszych rad. Skutkuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka24
straszne, ale to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
Bo znalazłaś sobie kogoś, kto tobie będzie podporządkowany. I jesteś z facetem, którego możesz owinąć wokół palca i wziąść pod pantofel. Lubisz rządzić i ot cała filozofia. Zresztą teraz jest tak a pogadamy za przypuśćmy 5, 10 lat i zobaczymy czy nic się nie zmieniło. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jako życiowy nieudacznik, nudziarz i w ogóle osobnik beznadziejny poczekam na taką co nie kwalifikuje się pod żaden z tych 20 pkt ale pewnie i tak tak mnie nie zechce :D a tak spełniająca pkt tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to dobre na szare myszy
co sa takie brzydkie ze innego faceta nie znajda wiec trzymaja sie kurczowo chama i prostaka w moim zwiazku to ja zazwyczaj testuje faceta - np robie mu awanture o nic i czekam az przeprosi.... jesli nie odezwie sie tego samego dnia, tylko np. nastepnego, to zrywam z frajerem znajomość, bo po co mi ktos, komu na mnie nie zalezy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Wy faceci jesteście natomiast wspaniali! Tylko wiecznie ględzicie, czego się spodziewasz koleś, dla was wspaniała kobieta to urodzona Pamela, nigdy nie tyjąca, z jędrnym biustem, lśniące włosy, gładka cera/oczywiście używając tylko kremu nivea, bo przecież reklamy kłamią i drogie kosmetyki są do dupy/, wesoła, nie mająca pms, depresji, pracująca, samowystarczalna /w ciąży też pracująca i po niej i wyglądająca olśniewająco, jedną ręką smarzy kotlety, na drugie trzyma dziecko/ ponad to kobieta musi mieć wspaniałą matkę, i uwielbiać robić kolacje dla twoich kolegów, a w nocy ssać małego flaczka swojemu ukochanemu rycerzowi który koło B.Pitta nawet nie przechodził, i z pokłonami dziękować każdego pierwszego dnia mięsiąca że przyniósl to jeb.ne 1.500 zł do domu. Taka jest kobieta waszych marzeń, wasze niedoczekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiihihhhhaahaa
mamy tak zwany zwiazek partnerski. Wedlug mnie, to forma idealna. Jestesmy dla siebie najlepszymi przyjaciolmi i kochankami . Czasem mam wrazenie, ze to cos na ksztalt zwiazku dusz. kiedy wyobrazam sobie, ze moglby przytyc ze 100 kg itp, z mojej strony nic by sie np. nie zmienilo. Nikt nad nikim nie dominuje, nie ma zadnego pantofla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to dobre na szare myszy
to nie wiem czemu tak sie jakos sklada, ze znam z trzech kolesi, ktorzy probowali sie zabic po tym jak ich laska rzuciła (jednemu sie nawet udało, reszta to żenujaca pozerka), a panny jakoś żadnej.... najwyzej sobie popłacze, wyżali przyjaciolkom, i śmiga po nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
i to jest fajne pewnie masz faceta na poziomie, a inny którzy spotykają laski jak kolega wyżej, pewnie nie zainteresują normalnej babki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
to nie wiem czemu tak sie jakos sklada, ze znam z trzech kolesi, ktorzy probowali sie zabic po tym jak ich laska rzuciła (jednemu sie nawet udało, reszta to żenujaca pozerka), a panny jakoś żadnej.... najwyzej sobie popłacze, wyżali przyjaciolkom, i śmiga po nowego a tam gadasz głupoty, ja koleżankę w ostatniej chwili uratowałam, bo przez palanta się cieła, p.s. wiadomo że np. 16/latka się zakochuję i odkochuję raz dwa.. co innego człowiek dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej predzej szesnastka
sie zabije z "miłosci" dorosły czlowiek wie, e nie ma co sie zbytnio angażować w jakies zwiazki miedzyludzkie, to hormony i chemia, do ktorych trzeba miec dystans, inaczej jest sie bezrozumnym zwierzakiem jak 300kg ludzie, co zdychają z przejedzenia umiar przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
pan z góry napisał, ze męzczyzni są tak uczuciowy, a on zna aż TRZECH facetów którzy się chcieli zabić przez kobiety , a ty odpowiadasz inaczej jest sie bezrozumnym zwierzakiem jak 300kg ludzie, co zdychają z przejedzenia zjadacie sie nawzajem panowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie tak z ta odpowiedzia
moim zdaniem ktos kto sie zabija z "milosci" jest niesamodzielny emocjonalnie i nie potrafi panować nad swoimi popędami czyli nie jest zadnym bohaterem tylko postepuje podobnie jak alkoholik ktory zdycha z przepicia, spaślak ktory tuczy sie do 300 kg czy nimfomanka ktora bzyka się z 300 roznymi kolesiami i łapie HIVa brak samokontroli jest godny pogardy a nie podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
oczywiście zgadzam się, tylko to nie jest odnośnie konwersacji jaką tu prowadzimy... mhh.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie tak z ta odpowiedzia
z tego co zrozumiałam, ta od "szarych myszy" chwaliła się, że babki są twardsze i to faceci przezywaja rozstanie bardziej, etc na co Ty odpisałaś że masz inne doświadczenia a poza tym to może i 16 latce łatwiej sie odkochac, ale dorosła osoba bardziej przezywa miłość z tym sie nie zgodziłam - bo proby samobojcze i brak zdolnosci 'odkochania sie' w przypadku kosza czy złego traktowania, nie sa moim zdaniem wyznacznikiem dojrzałosci ani milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×