Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solanka

ugryzł mnie pies

Polecane posty

Gość solanka

po drodze do pracy ugryzł mnie pies tzn chwycił zębami krew się nie leje, ale mam odbite jego zęby na nodze, takie czerwone slady wystarczy opatrunek czy powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kasuje....sciema
do lekarza,zaszczepią przeciw tężcowi,czy pies byl szczepiony -udaj sie do wlsciciela i spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kasuje....sciema
jesli nie jest szczepiony przeciwko wsciekliznie ,bedzie musiał przejsc odpowiednie badania u weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka
nie wiem do kogo należy pies zerwał sie z łancucha, bo ciągnął za soba jego kawałek ale skoro był czyjs to pewnie na wscieklizne byl szczepiony o tezcu nie pomyslalam - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kasuje....sciema
nie badzmy tak msciwi z tą policją,o ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ugryzl pies ostatnio
w poniedzialek. Znaczy niechcacy - bo chcial ugryzc mojego,a dziabnal mnie... Krew sie polala, 2 dziury mam, a nawet sie nie zastanawialam czy mam isc do lekkarza :D Bo to pierwszy raz?! Wrocilam do domu, umylam szarym mydlem i heja :P Zawinelam husteczkami, bo troche sie lalo z tego palca, nie chcialam zachlapac nic. Ale juz sie zasklepilo ;) Spokojnie, nie umrzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ugryzl pies ostatnio
tezec wscieklizna... i co jeszcze :P Teoretycznie jest to mozliwe. Tak samo jak to, ze jadac do lekarza bedziesz maila wypadek komunikacyjny :classic_cool: Daj na luz! :D Pierwszy raz Cie chyba ugryzl, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szczepiony :) Ale ludzi nie gryzie :) A co do autorki, to tak, idź do lekarza. Lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka
pierwszy raz sama nie mam psa nie wiem jak sie zachowac kolezanka z pracy już mnie straszy wscieklizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja radze sprawe olac
;) Zwlaszcza, ze Ci nawet nie leci krew ;) Jak nie znasz psa, wlasciciela i nie masz paoiera o szczepieniu to lekarz jak bedzie nadgoliwy moze zalozyc, ze pies nie byl szczeoiony i ma wscieklizne... A wolalabys, zeby tak sie nie stalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakim opatrunku mowa
?? opatrunek na "slady" po zebach? Piescisz sie za bardzo ;) Slady znikna do wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka
kupiłam wode utleniona i zakleiłam slady gaza jalowa jak juz wpaomnialam, nie mam psa i nie wiem co robic - dlatego pytam może się i pieszcze ze soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×