Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość liljawodna
egz 30 mi takze zakrecila sie lza w oku. Nie znam was dziewczyny ale przechodzimy to samo. Mi test robila lekarka w szpitalu i poplakalam sie jak wyszedl pozytywny. w koncu czuje sie jak kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Egz - HIP HIP HURRRA!!! udało ci się, super. Wielkie gratulacje, doczekałas sie swojego szczęscia. Ale fajnie, tak czułam, że to sie skonczy szczęsliwie. Dbaj o siebie, zresztą przecież tego nie trzeba ci mówić. jeszcze raz gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz OGROMNE GRATULACJIE :) 🌻 Misia za ciebie wielkie, ogromne kciukasy :) pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!
E G Z Wiem ze mi w to nie uwierzysz ale wczoraj mialam przeczucie ze zatestujesz wczesniej . Ciesze sie jak glupi do sera z Twojego szczescia przeogromnie ! Twoje szczescie uratowalo mnie przed kolejnym mega dolem bo niestety moj test wyszedl negatywnie . Jeszcze tylko Ty Misiu musisz skrobnąć pozytywem i bede miała siłe na kolejny miesiac ... by nie zwatpic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ - GRAAAAAAAAAAAAAAAAATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIALAM ZE SIE UDA, MOWILAM CI, ZE TYM RAZEM JESTES W CIAZY I NIE MOZE BYC INACZEJ TAK SIE CIESZE :):):):):) KOCHANI CO DO MNIE TO U MNIE DOPIERO 9 RANO !!! WLASNIE WROCILAM Z BETY ALE WYNIK BEDZIE DOPIERO OK 2 WIEC U WAC BEDZIE OK 8 LUB 9 WIECZOREM. JAK TYLKO BEDE COS WIEDZIEC TO NAPISZE. MAM NADZIEJE ZE BEDZIEMY SIWETOWAC :) NIE ROBILAM SIKANCA BO MOJ LEKARZ POWIEDZIAL ZEBYM TEGO NIE ROBILA, POD WPLYWEM LEKOW WYCHODZA BLEDNE WYNIKI I NIEPOTRZEBNIE MOZNA SIE ROZCZAROWAC. KOCHANI DZIEKI ZA WSPANIALE WSPARCIE TRZYMAJCIE PROSZE KCIUKI JESZCZE CHWILKE :) EGZ - JESTEM TAK TOBA PODEKSCYTOWANA, ZE NIE MOGE PISAC :) UCIEKAM BO MAM WIZYTE U NASTEPNEGO LEKARZA, SCISKAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
Egz-kochana dolaczam sie do gratulacji,jestem bardzo wzruszona i szczesliwa ,ze sie udalo zasluzyliscie na to w 200%.Jestes kolejnym dowodem tego ,ze nie nalezy sie poddawac i trzeba walczyc do konca.Trzymaj sie i dbaj o siebie i dzieciatko-a. Misia -ty pisz jaktylko bedziesz mial wynik bety trzymam kciuki z calych sil,musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regularnie czytająca 24
Egz gratulacje!!!!!!!! Zwykle się nie ujawniam, raz tylko Wam napisałam, że jesteście wszyscy wspaniali i Was podziwiam, ale teraz taka okazja, że muszę:) Czytam Was prawie codziennie i aż mi się łezka w oku zakręciła, ale pomyślałam sobie, że to było oczywiste, bo pamiętam, że jeszcze przed wynikiem, zaraz po transferze, miałaś taki mega optymistyczny wpis, zupełnie jak Sara po swoim, szczęśliwym. To są jakieś znaki, ja w to wierzę i tyle:P Misia - trzymam kciuki, wiem, że takie anonimowe, ale zawsze wiesz, że ktoś, kogo nawet nie znasz, gdzie na północy Polski trzyma za Ciebie kciuki:) Brawo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata262010
Witam jestem tu nowa, i miałabym bytanie: wiec zacznę tak : przez 2 miesiące brałam tabl antyk. (luty -marzec)i odstawiłam w kwietniu dostałam @ 29 kwietnia w maju doatłam @ 28 maja w nocy. w czerwcu uprwaiam sex bez zabezpieczenia, były to dni takie 9czerwiec, 10, 12,13 . i czy są jakieś szanse bardzo bym chiała, a dni płodne to nie wiem jak to obliczyć bo naczytałam się ze po odstawieniu tabletek, to nie wiadomo kiedy dni płodne są ? jeszcze opisze jakie mam objawy ( kłucie w prawiej stronie raz w lewej, czaem całe podbrzusze od tygodnia, i kilka dni mnie piersi bolały ) bardzo prosze o odpisanie a test zrobiłam i negatywny chyba za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje! Mam nadzieję, że to nie jest zbyt wczesna radość... Słuchajcie a czy ta beta nie jest trochę za mała jak na 10 (lub 9,bo nie wiem jak się to dokładnie liczy) dzień po transferze? Bo już oczywiście sobie coś wkręcam, czy nie za mały wynik. Jutro koniecznie muszę powtórzyć. Całusy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ - ciesz sie i niczym sie nie nakrecaj, jestes w ciazy, wszystko bedzie dobrze zobaczysz :):) zasluzylas teraz na wspanialy weekend i wakacjde, ale super, dzieki Bogu za wysluchane modlitwy !!!! Mam nadzieje, ze mnie tez tam w gorze uwzglednia :) czekam z niecierpliwoscia i tez mam stresa jakie wiesci mi przelaze dzis lekarz... tak juz chce odpoczac i byc nareszcze w ciazy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgio
EGZ-Wielkie geatulacje.Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę.TY i sara jesteście przykładem na to że trzeba walczyć do samego końca.Twoja mega dobra wiadomość dodała mi dodatkowych sił na dalsze działania.Po rozmowie z żoną doszliśmy do wniosku,że bez względu na wszystko,będziemy brać z was przykład i bez względu na wszystkie przeciwności losu i tak zostaniemy rodzicami.Jeśli mogę Ci doradzić to po L4 zgłoś się do swego ginekologa,bo doktor M. z tego co wiem także na naszym przykładzie nie daje zwolnień,szczegolnie jeśli z ciążą jest wszystko w porządku.A jestem pewien że tym razem w Twoim przypadku tak będzie.Obiecuję że przez następne 9 miesięcy będę trzymać kciuki,Nie puszczę aż do samego rozwiązania.Dziękuję ci za tą radosną wiadomość.Jestem dumny z Ciebie,z twego męża,z mojego miasta,z naszego doktorka i ze wszystkich dziewczyn które walczą do samego końca. Misia72-Jestem pewien że Tobie także sie uda.Czekamy do wieczorka na drugą mega dobrą wiadomość. My wizytę mamy umówioną na czwartek.Sam jestem ciekaw jak to wszystko bedzie wyglądało.Ale w dniu dzisiejszym postanowiliśmy z żoną że nie będziemy o tym myśleć.Czekamy do wieczorka na wiadomośc od Misi i otwieramy szampana(już sie mrozi)Jestem pewny że będzie co świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Georgio - dzieki, jestes kochany :) trzymam za was kciuki na pewno zostaniecie rodzicami i to juz w krotce, to podejscie bedzie dla was szczesliwe, tak czuje i bede sie za was modlic z calych sil !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
EGZ-co za wspaniała wiadomośc!! nareszcie!! ale sie cieszę, spisałaś sie na medal! a tak sie bałaś ze znów sie nie uda. kochana całuję cię. Nie wiem dokładnie w którym dniu miałaś transfer, ale wiem ze dzien transferu jest dniem zerowym, czyli 1 dzien liczy sie dopiero na dzien nastepny, a skoro beta 40 wyszła ci w 9 d.p.t to znaczy ze twój wynik jest wręcz idealny. Powtórz jeszcze raz betkę ale ja jestem dobrej mysli. Grtauluję, witaj w gronie ciężarówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Egz bardzo serdecznie Ci gratuluje tak sie ucieszyłam że az mi sie udzieliło i postanowiłam sie wpisac. Czytam Was juz chyba z rok, bo to taki wspaniały topik jest, tylu wspaniałych dzielnych ludzi Egz jeszcze raz szczere gratulację, wpisuję sie żebyś wiedziala ze jest o jedną więcej tych anonimowych czytajacych którzy Wam dobrze życzą Misia trzymam kciuki Georgio, serdeczne pozdrowienia, za Ciebie też trzymam kciuki....bardzo bardzo kurczowo Wszystkich Was pozdrawiam i wszystkiego dobrego życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dostaje juz korby !!! Nie wytrzymalam i zrobilam sikanca i teraz zaluje, bo byla jedna kreseczka i strasznie zrobilo mi sie zmutno :( poplakam sie i tyle :( moj maz przed chwila wpadl na moment do domu i zobaczyl moja mine mozecie sobie wyobrazic jak mu bylo przykro :( po jego wyjsciu wyjelam ten test ze smieci i zobaczylam druga kreseczke ale bardzo slaba.... moze wiec jest jednak szansa? Sama nie wiem zupelnie zglupialam, po co ja robilam ten test Ludzie ja chyba oszaleje niech oni juz do mnie dzwonia z tej kliniki, bo nie wiem co mam o tym myslec jestem w ciazy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany- jacy Wy jesteście cudowni!!!! Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa, niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi:) Inka- jeszcze raz dziękuję Tobie i Sarze za namówienie na tą klinikę, nie wiem jak ja się Wam odwdziecze:) Ja jestem pewna że Ty będziesz kolejnym sukcesem dr M:) Więc leć do BS i się nie zastanawiaj, będzie dobrze zobaczysz!:) A przed Tobą w BS zaciąży Georgio-to znaczy może nie dokładnie on ale jego żona:) Trzymam za Was kciuki! Georgio- jestem pewna że uda Wam się teraz! BS przynosi szczęście:) Misia-nie wiem jak ja wytzrymam do rana, pewnie tak jak dziś wstane o 6 i bede wypatrywać wyniku:)Bedzie super! Jeszcze raz dziękuję wszystkim, szczegónie podczytującym którzy się ujawnili:) Piszcie do nas częściej, naparwdę to cudowne że w tym rozpędzonym świecie jest jeszcze tyle życzliwości:) Aż serce rośnie:) Całusy!!!! PS. Ale jestem szczęsliwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia- skoro była druga kreska to się udało!!!!! Nie ważne że słaba, przeciez to poczatek ciązy i poziom bety jest niski, udało się!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze!!!! egz-jak sie ciesze, lzy plyna mi po policzku, nie martw sie ze beta niska najwazniejsze zeby dobrze przyrastala wiec teraz mocno zaciskam kciuki za ladny jej przyrost...:)Kochanie ilu dniowe mialas podane zarodki? Misia-Kochanie skoro jest druga mimo ze blada kreseczka to tylko mozesz sie cieszyc :) ja robilam po tym jak odebralam bete 3 testy i dopiero 14 dpt wyszla w miare ciemna...:) ale trzymam kciuki za betke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz gratulacje!!! Tak się cieszę ,że aż się wzruszyłam :) Podczytuję Wasz topik regularnie od kilku miesięcy i mocno trzymam kciuki za Was wszystkich 🌻 Teraz szczególnie mocno za Misię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia27
Egz - wielkie gratulacje!!! Trzymam kciuki najmocniej jak umiem. Jak człowiek czyta takie rzeczy to aż chce się od razu starać!!! Georgio - za Was też trzymam kciuki. Trzeba iść do przodu i nie obracać się za siebie. Co nas nie zabije to nas wzmocni. My postanowiliśmy odpocząć trochę od lekarzy. Na koniec lipca jesteśmy umówieni do androloga na NFZ. Upewnimy się czy rzeczywiście nie ma żadnych szans dla nas. My czekamy do naszego ślubu, potem podróż, mam nadzieje wspaniałe wakacje, odpoczynek. A potem postanowiliśmy, że zapiszemy się na wizytę w Novum i będziemy korzystać z banku. Długa i kręta droga pewnie przed nami, ale nie ma co się martwić na zapas. Jeszcze pewnie niespodzianki będą. Pozdrawiam wszystkich!!! i życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani bardzo wam dziekuje za wsparcie i tym wszystkim kochanym podczytujacym, to na prawde niesamowite ile zyczliwosci jest wsrod Was, choc wydaje sie, ze swiat do okola nie zawsze jest zyczliwy. Wy wszyscy podnosicie wiare w dobro czlowieka !!! Nie mam slow aby wam dziekowac za to jacy WSZYSCY jestescie NIESAMOWICI !!!! Ja juz prawie jajo znosze, dalej nie dzwonia, moj maz byl na mnie wsciekly, ze zrobilam ten test, tym bardziej ze w instrukcji z kliniki jest napisane tlustym drukiem, zeby tego nie robic... ale sami wiecie jak to jest... ...teraz to dopiero nie moge pozbierac mysli, rzadna robota mi nie idzie, zaczelam robic ciasto, pomylilam skladniki, ale i tak wlozylam do piekarnika co wyjdzie to wyjdzie :) Te czekamnie jest najgorsze, nie wiem co myslec, bo ta druga slabiutka kreska moze byc wylocznie pod wplywem lekow, a poza tym wyjelam ten test ze smietnika po kilku minutach, musze czekac nie ma innego wyjscia !!!! Cierpliwosc to wielka sztuka, szczegolnie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Misiu kochana, może sama zadzwoń do kliniki. Bo ja te zsiedzę jak na szpilkach i nie mogę sie doczekać. Ale dzisiaj emocji, uff. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
Misia-czekamy na potwierdzenie pozytywnego wyniku,jest juz 3pm gdzie te twoje wyniki?chcemy juz ci zaczac skladac gratulacje,odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI DZWONILI DO MNIE Z KLINIKI - JESTEM W CIAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):);):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): BOZE DZIEKI CI ZA WYSLUCHANE MODLITWY !!!JESTEM TAKA SZCZESLIWA !!!! NA RESZCIE PIERWSZY RAZ W ZYCIU JESTEM W CIAZY NIE MOGE UWIRZYC A JESZCZ E4 GODZ. TEMU PLAKALAM, ZE NIE JESTEM :) BETA 166 !!!!! KOCHANI DZIEKUJE WAM ZA MODLITWY, KCIUKI, ZA WSPARCIE I ZA TO ZE JESTESCIE NAJWSPANIALSZYMI LUDZMI POD SLONCEM:) JESTESCIE PIERWSI PO MOIM MEZU, KTORZY WIECIE O NASZYM SZCZESCI :) TO JAK NAJBLIZSZA RODZINA ZYCZE WAM WSPANIALEGO WEEKENDU :) KOCHANI JESZCZE TYLKO PRZEZ GODZINE BEDE MIALA DOSTEP DO INTERNETU, WIEC ODEZWE SIE DOPIERO W NIEDZIELE 6 NIEUDANYCH IUI I PIERWSZE UDANE IVF :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
super gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Misia - ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!ale dzisiaj mamy szczesliwy dzień. Super, szczęsciaro! Moze wreszcie nasz topik przestanie być pasmem klęsk i niepowodzeń. Gratuleję mocno, mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×