Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość kasik33
Misia-cudowne wiesci,teraz razem z Egz bedziecie rodzic,fajnie ze tak sie zgralyscie w czasie Misia, Egz jeszcze raz ogromne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
No i po raz kolejny w dniu dzisiejszym się wzruszyłam :):):):) super Misiu....Egz jeszcze raz Wam gratuluję i trzymam kciuki za Waszw Maleństwa!!!!!!!! Ale macie Kibiców :):):):):):):) Georgio - Wam też się uda, na pewno. 3mam kciuki. Super, że Twoja żona ma tak cudownego i wspaniałego faceta ....... Buziaki dla was Wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Misia gratuluję Siedziałam tu i czekałam az napiszesz, tak bardzo chciałam właśnie takie wieści przeczytać i cieszyć sie razem z Tobą/Wami Ale fajnie. Ciesze sie razem z Wami. Uwielbiam cieszyć sie szczęściem ludzi których lubię a wasp polubiłam jak bliskie mi osoby Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mogę już puścić te kciukasy ;) Misia serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE, MISIU !!!!!!!! czekalam na te wiadomosc od 20, odswiezajac strone mniej wiecej co 15 minut :D I OPLACALO SIE!!!! No to dzis na topicu panuje radosc, i oby tak juz pozostalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia!!!! HIP HIP HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURA!!!!!!!!!!!!!!HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Co za dzień!!!!!!:):)Chyba obydwie zapamiętamy go do konca zycia:) Super!!:) Bardzo się cieszę i bardzo Ci gratuluję!!:) Ja i mój mąż bo też wszystkim tu kibicuje:) Bete masz piękną kochana jak na bliźniaki:) Twoje zarodki były podane w 5 dobie więc bete masz wyższą ode mnie, mam nadzieję, że nasze bety będę pięknie i zdrowo przyrastać i razem będziemy tu sobie opowiadać o naszych ciążach bo idziemy równiusienko:):) Ale super!!!!Normalnie sie wzruszyłam! co za dzień!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra EGZ
No dziś naprawdę dzień pełen radości :) Gratuluję Misiu! Jak tak się dziś cieszyłam, że popłakałam się jak głupia jak siostra zadzwoniła z dobrą nowiną! Teraz mogę również gratulować Misi! :) Bez wątpienia wspaniały dzień! Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI - nadzieja, kassik, 987654321, tez czytajaca, Olka P, mala_zielona_zabka, egz30 , Alicja, Nadzieja, Georgio, Sara, Malutka, Sportsmenka, Swiatelko, Inka, Siostra EGz, wybaczcie jesli kogos pominelam DZIEKUJE JESZCZE RAZ KOCHANI :):): Caly czas nie moge uwierzyc, to takie niewiarygodne ! Placze ze szczescia razem z moim mezem, placzemy jak dzieci :) Egz masz gratulacje od mojego M i zyczenia szczescia i powodzienia dla wszystkich starajacych sie, szczegolnie dla Georgia i jego zony, trzymamy za was kciuki, Georgio zobaczysz, ze wasze mrozaczki przyniosa wam szczescie :):) Kocham WAS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia OGROMNE GRATULACJE :) 🌻 dziewczyny bardzo się cieszę, że się wam udało :) wspaniale wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ - pewnie bedziemy rodzily w podobnym czasie, super!!! teraz bede sie modlic abysmy sczesliwie donosily nasze malenstwa :) Poparz a mialas takie perypetie z komorkami, pamietam te smutne chwile, Boze jak to wspaniale, ze teraz mozna sie tylko cieszyc ze nasze malenstwa byly silne i przetrwaly :) Brak mi slow co za wspanialy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Misia!!! wow!!! jestes w ciązy, az sie łezka zakręciła w oku. gratuluje ci. Mówiłam ze sie uda, to było oczywiste. Ale nieżle nas nastraszyłas z tym testem. Przydałaby sie jakaś impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia - dzieki, toj oststni sukces ciazowy sprawil, ze tyle szczescia spotkalo mnie i EGZ, tylko smutno mi ze nie mozemy swietowac z Georgio ale wierze, ze za pare tygodniu bedzie okazja do radosci :) teraz bedziemy dzielily sie wiadomosciami o mdlosciach nie o zastrzykach, co za ulga na reszczie mozna odetchnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgio
MSIA-WRESZCIE OTWIERAM SZAMPANA!!WIELKIE GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia super wieści, i beta jaka wysoka, oj nie byłabym zdziwiona gdyby się okazało że więcej niż jedno maleństwo się u Ciebie zadomowiło :p Gratuluje ! Egz, Misia jesteście wielkie, po prostu niesamowite i dajecie wiare nam wszystkim że warto jest walczyć o to nasze jedno marzenie :) Cieszę się Waszym szczęściem, zdjaecie sobie sprawę że dołączyłyście do grona mamuś na naszym topiku :p Georgio mam wielką nadzieję że za miesiąć Ty i Twoja żona też będziecie się cieszyć swoim szczęściem :) Pozdrawiam wszystkich i idę z uśmiechem spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo parę dni mnie nie ma a tutaj TAAAAAAKIE DOOOOOOOBRE, wręcz CUUUUUUUUUUUUUDOWNEEEEEEEEEEEEEEE WIEŚCI!!!!!! :D Nadrobiłam szybciutko wszystkie Wasze wpisy i aż się poryczałam z radości!!!!!!!!! :D Bożeeee DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!! :D Nawet wszystkim znajomym dookoła kazałam kciuki trzymać!!!!! :D GRATUUUUUUUUUUUUUULUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!! :D Będę się teraz modlić o zdrowe pociechy i o Was Mamuśki!!!!!!! :D Aż chce się żyć!!!!!! :D Buziole wysyłam WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA!!!! CONGRATULATION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się jak dziecko, ze się udało!!!!! :D :D :D No i najprawdopodobniej będzie tak jak mówiłam, szykuj się na drużynę małych piłkarzy :) :) :) Bo wynik nie wygląda na jednego malucha :) Uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ, Misia wielgaśne gratualcje. Teraz już wszystko musi być dobrze. TYrzymajcir sie Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, właśnie odebrałam wynik mojej bety po dwóch dniach wzorsło dwukrotnie- z 40 na 82 to chyba dobrze co?:):) Boże a tak się dziś denerwowałam bo miałam rano takie dziwne upławy i już się bałam że powtórzy się smutny scenariusz z zeszłego roku, ale na szczęscie beta pięknie przyrasta i pomału zaczynam wierzyć że tym razem może być jednak happy end:):) I postanowiłam jednak nie iść do pracy na ten tydz-za dużo mnie to wszystko stresów kosztuje, zresztą zobaczę jeszcze.Wiem na pewno że dopóki nie urodzę to będę się stresować, bo niestety z moja przeszłością i trzema niedonoszonymi ciążami ciężko jest się nie bać...Ale nic to, tym razem musi być dobrze:) Żebyście wiedzieli jak moja siostra szaleje ze szczęścia:) Jak jej powiedziałam o pozytywnym wyniku bety to była w pracy i chyba wszyscy współpracownicy słyszeli jej okrzyk radości:):) A moja mama też szaleje ze szczęścia:) Więcej nikomu nie mówimy, jeszcze stanowczo za wcześnie. Georgio-teraz trzymam kciuki za Was, będzie dobrze zobaczysz!!! Idzie na naszym topiku dobra fala i Wy jesteście następni!!:) Zaraz potem zaciąża Inka,Alicja i Guzia, Malutka, Sportsmenka i cała reszta!!!!Całusy dla wszystkich i miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TRZYMAM- piszesz do nas zawsze w ważnych chwilach pocieszając albo gratulując a sama mało piszesz o sobie, napisałaś teraz że test wyszedł negatywny, bardzo Ci współczuję:( :(:( To były starania naturalne czy ivf? Nie poddawaj się kochana!!A jednak wygląda na to że marzenia się spełniają, trzeba walczyć! Napisz coś więcej o sobie i pisz wogóle częściej-może będziemy mogli jakoś pomóc, w kupie raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Egz, no to twoja beta wzrosła o 100 % czyli przyrost jest w normie, biorac pod uwage ze minimum musi byc 66 %, więc wszystko gra! :) Mnie przeczucie mówi ze to bedzie chłopczyk. Baaardzo sie ciesze z twojego szczęścia. A ja mam jutro wizyte i przyznam ze znów sie boje. Ostatnio czuje sie lepiej, nic mi specjalnie nie dolega no i własnie nie wiem czy to dobrze. Jak na 10 tydzien ciązy czuje sie dobrze, prawie wogóle nie mam juz mdłości no i znowu zaczełam sie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie u mnie znowu niestety jakies kłopoty.Ze tez ja nigdy nie moge spokojnie cieszyc sie ciąża :( Od wczorajszego wieczora mam plamienia, taką jasno-czerwoną krwią, bardzo się przestraszyłam i zadzwoniłam do swojego lekarza.No i powiedział ze na odległość nic za bardzo nie może mi pomóc.Ale takie plamienia, to raczej nie jest nic dobrego.Mam nadal brać leki i czekać. Od wczoraj leżę non stop i tylko wychodzę do toalety, ale plamienia nadal są. Bardzo się boję :(:(. Z jednej strony beta przyrasta, a z drugiej strony pojawiły się te plamienia.Czy one zawsze muszą oznaczać coś złego :((. Pocieszcie mnie jakoś, bo znowu się boję ze znowu cieszylam sie przedwcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz podobno wczasie spodziewanego się okresu moga się normalnie pojawiać plamienia, a nawet niektóre kobiety mają skąpy okres, moja mama tak miała jak była w ciąży ze mną, a jednak jestem na świecie :) Połóż się do łózka, bioderka i nogi trochę wyżej, i myśl pozytywnie - a ja też będę myślami z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ja miałam plamienia do około 12 tc. Pojawiły się w dniu spodziewanej miesiączki i między innymi dlatego zrobiłam test bo nigdy mi się coś takiego nie zdarzało. Myślałam na początku, że było to krwawienie implantacyjne ale to się ciągnęło. Do dziś dzień nie wiem co było powodem bo dzidziuś normalnie się rozwijał, lekarz nic nie widzał niepokojącego. Miałam USG co 2 tygodnie, brałam luteine ale w bardzo małych ilościach bo mój lekarz był przeciwny. Mówił, że jak ma się utrzymać ciąża to utrzyma a jeśli nie, to nawet luteina nie pomoże. Pamiętam jak sie bałam ale na strachu się skończyło. Przyczyn może być wiele: hormony, krwiaczek który potem sie potem się wchłania, szyjka macicy może być za bardzo ukrwiona itp. Nie zawsze jest to coś złego ale też żadnego plamienia nie można bagatelizować !!! Ja bym radziła odpoczywać i obserwować co się dzieje. Jeżeli do tego nic Cię nie boli tym lepiej. No i kontrola u lekarza tylko nie wiem czy w Twoim przypadku będzie już coś widoczne na usg. Wierz że się uda a uda się na pewno, tylko bądź dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
slyszalam ze na plamienia najlepiej lezec z lekko uniesionymi nogami. Jak nie ma bolesnych skurczy macicy to nie jest tak zle. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz odpoczywaj jak nawięcej, mocno trzymam kciuki za twoje maleństwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja myslalam ze sie pogryze ze zlosci,padl mi internet.Dopiero teraz moge pisac.Boze Misia GRATULACJE WIEEEEELGASNE MAMUSIU!!!!!!!!!!!jEJKU JAKA TY MASZ BETE,SZOK.SUPER!!!!!!!!!!!!Wyobrazam sobie jak sie cieszysz,ja razem z Toba!!!!!!Kurcze gdybym nie karmila to upilabym sie z tego WASZEGO szczescia!!!!!!!!!!Jeszcze raz serdecznie gratuluje!!!!!!Moje dzielne dziewczyny!!!!!!Ps.Musze konczyc bo mi sie tu M kreci.Jestescie wielka radoscia tego topiku!!!!!Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - kochana ja mysle, ze nic zlego sie nie dzeje, plamienia sie zdarzaja, ale moim zdaniem znajdz dobrego lekarza w okolicy i sprawdz czy wszystko jest ok. Chyba, ze masz mozliwosc pojechac do swojej kliniki, wiem ze masz daleko, wiec dlatego mowie o lekarzu w okolicy, ja bym tego nie bagatelizowala, zawsze jak sytuacja jest pod kontrola mozna zapobiec niepotrzebnym komplikacjom. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze, dbaj o siebie nie dopuszczam mysli zeby cos mialo popsuc tobie to szczescie jakim sie teraz cieszysz, bede sie modlila za ciebie zeby wszystko bylo ok :) Ja tez mam jakies pierwsze dolegliwosci, po pierwsze nie moge spac w nocy, co jest troche meczace, mam jakies napady goraca, dusznosci, bole podbrzusza no i od 3 dni mam straszny problem z oddawaniem stolca :( co u mnie nigdy sie nie zdarzalo. W czwartek mam wizyte i USG, bete, mam nadzieje, ze lekarz bedzie mial dla mnie dobre wiesci. Ciekawa jestem czy wszystko w porzadku i ile kruszynek sie przyjelo. ja tez strasznie sie boje o ta ciaze, zeby sie utrzymala, takze doskonale cie rozumie, tez bym panikowala jak bym miala plamienia. Dosia - super, ze juz przeszly ci dolegliwosci, nie martw sie przeciez jak dolegliwosci mijaja to masz prawo dobrze sie czuc, kochana bedzie dobrze jestes przeciez pod kontrola:) Kochani jeszcze raz dziekuje WAM WSZYSTKIM za gratulacje, wsparcie i wszystkie cieple slowa, jestem wam ogromine wdzieczna, JESTESCIE WSPANIALI !!!!! Do mnie jeszcze nie dociera, ze jestem w ciazy :) Pierwszy dzien razem z mezem plakalismy i smialismy sie na przemian ze szczescia , nie moge jeszcze uwierzyc, ze to prawda, boje sie caly czas zeby ten czar nie prysl. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!
EGZ Kochana leż z nogami w gorze na wysokosci okolo 30stopni i bierz na potege nospe - przynajmiej do czasu wizyty u lekarza . o sobie napisze innym razem bo to nic pozytywnego . TRZYMAJCIE SIE DZIELNIE Z DZIDZIUSIEM , BARDZO MOCNO WAS PRZYTULAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×