Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja mam sylwi24

Aby życie miało smaczek.....

Polecane posty

Gość i bluzeczka
bardzo Twe pomysły cenię cenię Twoje doświadczenie jednak dla mnie taka akcja to żadna atrakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to było..?:P aby życie miało smaczek wiec się dzisiaj gdzieś podhaczę do takiego co pokaże na swej klacie tatuaże bedzie puszył się i prężył żeby tylko nie wytężył swoich mięśni, a szczególnie tego co potrafi cudnie... swą moc w pełnej swojej gali tak pokazać, że się bali wszyscy jego przeciwnicy i swe fiutki pochowali pała jego jak maczuga nawet nie drgnie taka gruba łypie okiem, ślinę puszcza moj otworek już sie spuszcza dam mu dupkę wychędożyć żebym tylko miała dożyć chwili takiej w innym czasie marząc o nim- ooo kutaasieeeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pała to rzecz rzadka Można spotkać ją z przypadka Maskuje się ona dobrze Często nawet w bobrze Ludzie mądrzy powiadają że ci z wielgimi nosami je mają Zatem jak chcesz wielkiego kootosa Bierz sie do pomiaru nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta tylko głowa nie ta
Zbereźniki, zbereźnice! Co Wy tak tu świntuszycie? I to jeszcze rymowane a nie prozą napisane :) Chyba wstydu już nie macie że ściągacie łatwo gacie Byście się choć zawstydzili żeście mnie nie zaprosili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta tylko głowa nie ta
jam w zasadzie jest poetka ale rym ten - głowa nie tka? :O Jakoś mi tu nie pasuje lecz kobietam, więc prostuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta tylko głowa nie ta
jakoś panów nam brakuje. Tylko mistrzu jest tu z ch...m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu rozpór swój odpina Się zabawa rozpoczyna. Jednak jest tu mały problem Coś się stało z jego bobrem! Jak banan się wyprężył Podziwiającym wzrok wytężył Wytrysk jak lawina buchnął Już nie jedną pannę ruchnął Taki z niego Casanova Jednak trzech przelecieć nie zdoła :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończyc musze rmowane i rozpocząc gotowanie zupę zrobię jak marzenie a po niej może zabiorę się znowu za pieprzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swej sztuki mistrz nam słynie i w nie jednej już waginie moczył różne swe organa oblizując mordke z rana:) lubi różne on zabawy maskę kota nosi szumnie w stringach bardzo mu do twarzy no i mejkap nosi dumnie:P z szafy skacze niczym batman lateks służy mu jak ulał piórka, wsadza w odbyt mały Panem jestem! żądam chwały!! (dokończę to kiedyś:P... znikam studentów gnębić ;) mam nadzieję Mistrz się nie obrazi hehe, cmok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
oj dana, dana Maćko będzie pił do rana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×