Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

jak to jest u was dziewczyny

Polecane posty

Niedawno rozpoczęłam współżycie z nowym facetem Zauważyłam że gdy w nocy dotknę mu fiuta to mu zawsze stoi.Co mam robić? Czy on chce seksu jak mu stoi,Kilka razy zaczęłam sie nim bawić ,i się obudził i mieliśmy stosunek Potem gdy zasneliśmy i po poł godzinie się obudziłam i znowu stał Czy taka erekcja jest męcząca dla faceta - przecież on się nie wyśpi,bo mu stoi prawie naokrągło .Jak wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetnie
haaaaaaaaaaaaaaaa a dlaczego ma się nie wyspać... mnie bardziej interesują jego sny i fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on często w nocy budzi się z erekcją? Czy to nie jest męczace dla faceta? Czy on ma sny erotyczne? Bo nie wiem co mysleć.W dzień jest zupełnie inaczej Nawet mu go prowokować do seksu ,ale w nocy jest to jakiś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucinamy
dlaczego sadzisz ze INNE (inne w sensie inne od ciebie) baby beda wiedziec czy erekcja meczy faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucinamy
a czekaj, czekaj wlasnie mi stanal mimowolnie ....wlos na glowie zaloze sie ze to samo czuje facet wiec, nie nie meczy go to w ogole a teraz szykuj sie bo do szkoly juz trzeba wychodzic 😴 pamietaj tylko o lekcji biologii tam sie wszystkiego dokladnie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28-my zakręt lewej wary
zwiń se wary w trąbkę, i graj vabank w tym czasie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×