Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam nie staje po zadnej ze stron bo nie mam pojecia o tym, chcialabym zebysmy sie wspieraly i nawzajem szanowaly i tyle bylam dzisaj pierwszy raz na dworze po chorobie, mala jak zwykle zachwycona i zaczpiela wszystkich sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, przepraszam ze Was tak zaniedbuje, ale nie mam czasu, dzis wstalam o 7 zeby ugotowac obiad i zaraz lece do bratowej pilnowac malego , bo Ona jedzie na kontrole do lekarza ze soba.....i pewnie przyjde poznym popoludniem...postaram sie z Wami poklikac jutro bo bede w domku do wieczora..... Pamietam o Was wszystkich i przesylam ogromne buziaki👄👄👄 tesknie za Wami i sciskam mocno🌻 Milego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie dziewczyny. Nie Sara wcześniej pisałam pod innym nicem \"Ewcik\" . A co da wieku to faktycznie na tym punkcie łapie straszne doły bo tak jak napisałaś zegar biologiczny tyka i coraz bardziej przyspiesza a nam zostaje coraz mniej czasu.Ale musimy być dzielne Pozdrowienia dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój nick wziął się z tego że imię Ewa mi sie podobało a że Ewek jest dużo na różnych forach więc trochę je upiększyłam :) Nikolka nie skomentuje tego lekarza. Powiem ci jedno nie chodź więcej do niego!!!!! Ale pod katem PCO się zbadaj u innego lekarza. A prolaktynką się nie martw szybko powinnaś zbić, ja miałam podobny poziom __wystarczyły cztery miesiące :) Misiaczki moja mała jest na razie nieprzewidywalna. Wczoraj przespała ślicznie całą noc a dziś obudziła się o 5-tej rano zrobiła kupę, domagała sie jedzenia a potem zaczęła pokrzykiwać sobie wesoło i godzinkę sie tak bawiła :D aż się bałam że sąsiadów pobudzi :D Lilowa jak cie niepokoi to zbadaj sobie tą prolaktynke . Mi nawet przez myśł nie przeszło że mogę to mieć, dobrze że gin o tym pomyślała bo dalej bym walczyła z wiatrakami... Aura wiem że czekanie jest ciężkie ale potem jaka radość... Zobacz o ile się wydłużyła nasza tabelka dzieciaczków w tym roku .Pozachodziły w ciąże dziewczyny z \"ciężkimi przypadkami\" więc głowa do góry niedługo sie uda. Pani Misiowa my też dziś bardzo chwaliłyśmy sobie pogodę na spacerku :D słoneczko i ciepło az miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj na obiadek kluski śląskie nadziewane mięskiem , do tego surówka i teraz czekam na mężusia a mała śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 DZIĘKI DZIEWCZYNKI JESTEŚCIE POPROSTU KOCHANE 👄 Czekam na powrót mojego lekarza. Mam nadzieję, że niedługo wróci z Polski. Chociaż ja chyba polecę do PL za 2 tyg to spróbuję złapać mojego stałego ginekologa. Być może wpływ na te moje zaburzenia hormonalne ma bardzo częsta zmiana klimatu, częste loty itd Jeszcze nie wpadam w ogromną panikę bo liczę, że od lipca wszystko zacznie się normować. Niepokoi mnie tylko to, że coraz częściej mam bóle w połowie cyklu i trwają dosyć długo (dzisiaj już jest 4 dzień bólu, a wczoraj to już oprócz jajników nawet dolna część kręgosłupa bolała) 🌻 idę jakiś obiadek na szybko zrobić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Graminis, fluidki zawsze w cenie 👄, widzę, że brzuszek trochę urósł więc dzidzia pewnie też. Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dzis caly dzien sie mudze wiosne poczulam heh tak cieplutko dzis bylo:):):):)juz mam czesc fotek na nk ze studniowki:):) ale oczywiscie ta najladniejsza fotke co mi sie podobalo szwagierka nie przyslala na zlosc:P:P nikolka z tym nikiem to niezle wykminilas hehe ale co to znaczy jak sie czasami na sutku widzi biale cos bo nie rozumie to dobrze?nikolka nieza;amuj sie posluchaj rad innych lekarzy monia juz przygotowujesz sie na przyjscie malenstwa poczekaj jeszcze troche eheh misiaczki to jak jutro wolne to na kaffe strozujesz:):):) lilowa ty tez mialas niezly pomysl z tym niukiem kto by pomyslal ehh ja stosuje te testy ale wiesz co Z tym paskowych nie jestem zadowolona caly czas jest 2 jasna bardzo blada kreska tak juz od 4 dni a plytkowe testy pokazuja 2 wyrazne ale nie tak mocne jak powinny byc juz gubie sie w tym za miesiac aby wykorzystam te testy co mam a pozniej co dwa dni beed probowac ale pasowalo by sie tez wybrac do gina ale nie mam odwagi:(:( graminis widze ze brzuszek co dopisuje tez taki chce :):):0 panimisiowa to dzis malutka zaczerpnela swiezego powietrza dobrze jej to zrobi:):):0 myszko my tez tesknimy :):) jutro czekam na twoje posty :):):) aura moja tesciowa urodzila dziecko w wieku 43 lata [wiem ze sie powtarzam] ale ty jeszcze masz duzo czasu:):):) a i jeszcze mojej tesciowej powiedziano ze juz nie bedzie miala dzieci a tu nagle taka wpadka eheh to glowa do gory ewcia swietnie upiekszylas ten nik:)ewcia o9baidek the best szkoda ze ja tego u miec nie umie bo bardzo lubie kluseczki:P:P sara😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys pisalam skad wziął sie moj nick ale napisze jeszcze raz, podczas kompletowania wyprawki dla dziecka kupilismy śpiochy i na metce było napisane " Pajac Pani Misiowa", tak mi sie spodobało że sobie przywłaszczyłam tą Panią Misiową i o to cala historia madzik ______ zdjecia obejrzane, Dawid to sie chyba średnio bawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to na ta studniowke nie mial ochoty wcale isc bo mowil ze bede z kims tanczyc itp heh wyobraznia go wziela ale jak juz poszedl to mial 37.6 goraczki nie wiem czy ze stesu czy z nerwow eheh ale potem sie rozbawil i niestety nie ma fotki jak sie dobrze bawil a jak sa to niechce mi dac wstawic bo mowi ze brzydko:P:P a ten twoj nik to smiesznie to wykabinowalas eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie dziewczynki sie podziewacie:):):):) tak tu cichutkoooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie miałam internetu więc nie mogłam wam przekazać nowiny!! a więc miałam dostać @ 22 stycznia i jakoś coś mnie tkneło i zrobiłam test choć wiedziałam,że może mi się @ spóźnić no i patrze i nie mogę uwierzyć II grube krechy jak głupia kupiłam 2 nastepne testy i tez 2 krechyQQ Wczoraj byłam u ginekologa potwierdził ciąze 5 tydzień pokazywał mi na usg jak bije serduszko!! Jestem taka szczęśliwa!!!!!!!! Oczywiście wysyłam wam fluidki i bede teraz miala internet i bede czesciej zaglądała!!!! Misiaczki,Smerfeciu,Myszko 👄 buuZiaki!!! aneczka227❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka wiesdzialam ze ktos wkacu zlapie brzuszek gratulacje berdzo sie ciesze:):):):):):) powiedz jak to sie stalo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Aneczko no w koncu sie odezwalas i to z jakimi wiesciami...kochana GRATULUJE 🌻❤️🌻👄🌻❤️👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....ale sie ciesze....a teraz mam nadzieje ze bedziesz czesciej zagladac na forum i dopiszesz sie do tabelki...wiesz jak tesknilam za Toba i czesto o Tobie myslalam, bo nas tak zostawilas....sciskam Cie mocno kochana i dawaj tu fluidki 👄 Widze ze nowe dziewczyny mamy na forum - witam Was serdecznie🌻🌻🌻 A mnie dzis naszlo na robienie paczkow.....jutro mamy wolne to zeby bylo cos do kawki , czekam az drozdze mi wyrosna i zaraz ide zagniesc ciasto....pozniej musze poprasowac i na 6 do pracki:) A co tam u Was kochaniutkie???? Madzik zdjecia ze studniowki super- a sukienka i fryzurka przesliczne, noi Ty w calej okazalosci ze swoim partnerem prezentowaliscie sie pieknie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka dobre wiadomości! Zmartwiona byłam że nam się tabelka zaciążonych skróciła a tu proszę znowu się wydłuża !!! :) My dziś na zakupach byłyśmy :) ale ciepło !!!! Wiosna po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja widze:D:D:D::D aneczka227 :D:D: gratulacje:D:D:D:D::D 👄 widzisz i doczekałaś sie:)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka227 super wiadomość!!! 🌼❤️🌼 Musiałaś być w niezłym szoku skoro trzy testy wykonałaś? Gratulacje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane caly czas jestem w szoku tez sie stesknilam!!! wpiszcie mnie do tabelki bede z wami i czekam teraz na was!!! a testów robilam 4:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ________ super!!!!!!!!! moje dziecko śpi, ja wlasnie koncze obiad dla niej na jutro i musze coś zjesc bo aż mnie skręca z głodu dzisiaj kolejny dzien jestem sama i zaraz otwieram browarka oj jak mi dobrze bez tego chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aneczka 227 dawaj mocne fluidki to moze i mi sie dzidzia oberwie?:))a jak Twoj zareagował? madzik a ja nie widialam zdjec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kobietki z forum. Bardzo dawno mnie tu nie było. W ogóle musiałam porzucić internet i wiele innych rzeczy ;) Ale działo się troszkę w moim życiu. No i udało nam się. Początki były trudne (trochę plamiłam - choć lekarz stwierdził, że nie było przyczyny) i przez to sporo odpoczywałam. Na ostatnim USG nasze maleństwo nie chciało dać się zmierzyć ale po kilku podejściach wymierzono 3 cm i nawet udało się zaobserwować jak macha nóżką :) Kolejne USG 19 lutego. Już się nie możemy doczekać Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki i teraz zagłębiam się w lekturę tego, co mnie ominęło jak tu nie zaglądałam... :( Buziaczki STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ............10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11..........................30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja tylko na momencik, bo zaraz przyjeżdżają do mnie goście z gór, a konkretnie rodzinka Wieśka, wczoraj z tego powodu miałam tak zaprany dzień(sprzątanko, obiad, ciasto, sałatka itp), że padłam po 22 i teraz otworzyłam oczy, choć z chęcią bym pospała. WSPANIAŁE WIEŚCI!!!! DZIEWCZYNKI- BARDZO SIĘ CIESZĘ I GTRATULUJĘ!!!! Tabelka nam sie powiększyła! Madzik- suknia świetna, ale chyba nie ma pokazanej góry? Czy ja nie zauważyłam :p No dobra, uciekam, bo muszę sie szybko ubrać. Buziaczki kochane👄 A tak na marginesie- Kinia też już na pewno po cc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ............10.02.2009 ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................28......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11........... ...............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................?..........................???????????? kkinia30............?.......................?..........................6.02.2009 Zrobiłam małą" przemebelkę" w tabelce, a resztę sobie dziewczyny same pozmieniają , bo nie wiem. Ratunku!!!- wygląda na to, że teraz ja na pierwszym miejscu do rozpakowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witaj:) nie masz co plakac cieszsie ze jeszce 2 w 1 jestes:D jak samopoczucie??jak szycie sukni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie poleciałam do Irlandi bo była mgła dopiero we wtorek z Łodzi lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aneczka gratuluje serdecznie 😘 madzik suknia sliczna i kolorek tez ale twoj mial mine jakby za kare tam siedzial :) U mnie rosolek juz sie konczy zaraz sie biore za 2 gie danie. Monia ale ci sie chce tak tancowac ale ty chyba to lubisz :D Jolanta moj tata mial do anglii leciec w piatek wszsytkie loty odwolane i tez go dali na tworek ale szef nie zgodzil sie na wiecej niz 2 dni urlopu wiec zaplacil za autokar i wczoraj wyruszyl powinien za jakies 2 godziny byc juz w Londynie. Pani misiowa ja mam identycznie z moim sie widze az cala godzinke albo pol na dzien i o te pol godziny za dlugo jestem szczesliwa jak zje i idzie :D choc moj nie marudzi i ciagle pelny optymizmu chodzi, to ja go napawam pesymizmem ,tak czy siak wole mie w domu cisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, widzę duzo nowych dziewczyn pisze na forum. Aneczka ogromne gratulacje, widzisz udało się i tobie, tylko potrzeba było czasu, ale się cieszę. U mnie po staremu małe rosną, rozrabiaja na przemian, tak więc się nie nudzę. Gabryś wymaga więcej uwagi, chce być w centrum zainteresowania, a Nikuś więcej śpi, choć też potrafi domagac się o swoje. Chcieliby być noszeni oboje, a to tak nie da rady.Tak samo przy piciu ten co pije jest dumny, ze akurat pije, a drugi w tym czasie płacze. Czasami mam urwanie głowy, a czasami jest ok, w każdym razie pracy z nimi o niemiara, ale już wpadłam w rytm, więc ni9e jest żle. Pozdrawiam Wasza smerfetka, czekam aż ktoś złapie mój brzuszek. Olawd gratuluję, a to i twój brzuszek jest do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×