Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

samopoczucie oki:):):) temperatury nie mierzę jakoś nie lubię tego robić:( ale przez dwa dni był ból piersi a dziś już nie sama nie wiem psychika robi swoje ,zawsze można się nakręcić pod byle pretekstem :):):) lilowa wracaj do zdrówka:):):) panimisiowa ,może Patrysia tylko tak zły humorek miała ,lepiej żeby choróbsko jej nie dorwało zrób jej herbatkę z soczkiem malinowym tak zapobiegawczo i z miodzikiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale u nas zimno:):):):)dziekuje wszystkim za komentarze na nk:):) kalpku i jak tam piers przeszlo troche:):)] monita trzymam kciuki bardzo mozliwe ze zlapalas brzunio moni:):) madziara fajnie ze juz jestes:) panimisiowa jeden brzdac jest niestety ale chyba sporu heh:):)a na patrysie moze na pogoda tak dziala graminis ranny ptaszek od rana o moim brzuniu mowi:):):0 dorota a ty jak sie czujesz? liliowa jeszcze cie katar nie opuscil:( nie jeden jest napewno heh:):0 to tak wiesz najadlam sie na tym zdjeciu :):0\' a patinka dzis wybrala sie do londynu:):) misiaczki juz dawno cie nie slyszalam gdzie sie podziewasz:):) dla wszystkich dziewczyn wielkie 😘 i fluitki:):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Adasiek zasnął przy cycku, więc może coś skrobnę... Lilowa- polecam ten sweterek, ja swój już sprzedałam. Wczoraj bylismy na pierwszej wizycie, ten skubaniec przytył juz od szpitala 400g! Nic dziwnego skoro matke tak doi :-) No i dzięki Bogu wszystko ok :-) Ja nadal wyczekuje dnia, kedy będę mogła normalnie usiąść:-( dzięki Bogu mój M gotuje i zajmuje sie Różą. A Róża ma różne nastroje, ale jak na razie jest ok, choc czasem celowo robi na złóść. A kurat pogoda nie dopisuje , ale jak już zaczna sie słoneczne i upalne dni, to pocieszam sie , że całe dnie będziemy sie wygrzewac..... Jejku i znów płacz... uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik to by było wspaniałe :):):):) a dziś na forum tyle o twoim brzuszku a ja go nie widziałam:(:( a masz na poczcie podane dane do nk?? moje są , to popatrz tam i napisz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super że z Adasiem oki:):):):) całuski dla niego👄 Róza z czasem musi się przyzwyczaić do braciszka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita daj mi namiary na poczte to ci wysle:):):0 bo gdzies zapodzialam ciebie:):) monia z adas to kawal chlopa bedzie:):0 a roza jeszcze troche i na krok adasia nie odstapi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie jeszcze nad ta tuniczka: http://www.allegro.pl/item618973790_estyl_stuprocentowa_kobieta_tunika_ciazowa_kwiat.html taka koszulka nocna: http://www.allegro.pl/item619120304_estyl_tunika_suzi_do_karmienia_porodu_na_ciaze.html i takim golfem: http://www.allegro.pl/item628503680_est_model_z_pierwszych_stron_gazet_lola_marszczeni.html Co myslicie? Wiecie... ja sie na modzie ciazowej kompletnie nie znam...a do pracy w czyms musze chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja jestem już zakochana w beżowym sweterku :-) madzik :-) cudny brzunio to się od świtu zachwycam... monita :-) he he he :-) czyżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa ja bym brala wszystko :):) swietne sa te sfeterki i98 tunika i mam na nie ochote tylko ja jestm niska i nie wiem czy by sie nadawalo na mnie to:(:9 monita fotki wyslane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piekne te ubrania super mi się podoba ten biały i zielony sweterek wiązany a golfik chyba fioletowy bo teraz moda na fiolet:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulka do karmienia bombowa i niedroga :-) podoba mi się też baaaardzoooo golfik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez podoba ten bezowy sweterek, ale jestem dosc blada blondynka i zastanawiam sie czy nie za smutno bede wygladac w bezu... moze wiec zielony?? Tylko ze ja go pewnie bede nosic poznym latem i jesienia ... i taka zielen to srednio jesienny kolor... no sama nie wiem... A golfik podoba mi sie fioteowy i zolty... czyli podobnie jak Monicie :)Mam wiecej dodatkow, ktore pasowalyby to zoltego... Ciekawa jestem czy ta pizamka taka faktycznie wygodna jest do karmienia...nie za male to rozpiecie na dekolcie?? no i roz czy blekit hehe - to chyba zalezne od plci dziecka :) a co myslicie o tej czarnej kwiecistej tunice? Ale szczerze!! Chyba dzis to zamowie... fajnie, czekaloby juz na mnie w Polsce po przyjezdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie madzik ,młodziutka jesteś , fotki super:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunika też super jest elegancka na wyjścia ja bym tez wszystko zamówiła a to wszytko od jednego dostawcy to jedna przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik🌼 ja jestem wysoka( 175 cm ), wiec sie zastanawiam czy nie za krotkie to z kolei bedzie dla mnie jak brzusio urosnie ;)Tak zle, tak niedobrze ;) No i martwia mnie te rozmiary- niby sa ok do rozmiaru 42... ja w tym momencie mam 36( czasami 38)... myslicie,ze urosne wiecej niz do 42? ile rozmiarow zazwyczaj sie czlowiek w ciazy zwieksza?wiem, ze kilkanascie kilo pewnie wrzuce na siebie, ale nie potrafie sobie tego wyobrazic rozmiarowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to są rozmiary takie uniwersalne zwłaszcza sweterek wiązany można się związać ile się chce,a te inne są rozszerzane to myślę ze sie powinny dopasować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj lilka z tymi rozmiarami :-) koszulka nocna wpadła mi w oko niebieska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita🌼 tak widzialam ja wczesniej- faktycznie ladna, tylko odstraszyl mnie jej maly rozmiar- S/ M. W biuscie do 94 cm... Ja w tym momencie mam 90. Obawiam sie,ze szybko zrobilaby sie dla mnie zbyt opieta. Sorki Laseczki, ze Wam tak marudze z tymi ciuchami. Ale zaczynam sie juz przygotowywac do wyjazdu... i zamawiam niektore rzeczy przez net zeby potem mniej biegania po sklepach bylo. Ksiazeczki mam juz zamowione... czekam na przesylke... Dzis te ciuszki. Jutro leki i kosmetyki...W miedzy czasie caly czas szukam mebli i sprzetu do kuchni, bo HURA HURA - nasz Pan Majsterek Powoli konczy remont!!!Chwala mu za to!! Zaczal w styczniu!! Szybki to on nie jest, ale mamy nadzieje ze dokladny... Zostala tylko sypialenka, ale zrobimy ja chyba dopiero w sierpniu, bo ma to byc pokoik dzidziusia i nie wiem jeszcze jakie kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzisz lilka... fajnie oblookać super ciuszki :-) może i my skorzystamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co- ja nie wiem, czy to przez to moje zycie na Obczyznie czy jak, ale jakies takie bliskie mi sie stalyscie....Nie bedzie mnie tu z Wami przeszlo 2 tygodnie.... i ja chyba tesknic bede troszke ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku:(:(:(:( coś zaczyna mnie pobolewać brzuch tak jak do @ miałyście może tak a później sie okazało ze jednak są dwie krechy czy już mam się szykować na @ i kolejny monitoring z clo:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko czekaj i nic się nie denerwuj :-) lilka ja też będę tęsknić mocnoooooo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis 🌼 :) Mam nadzieje, ze po moim powrocie strescisz mi wszystko co sie tu dzialo, bo przeciez ja tego nie nadrobie!! :) Monita 🌼 mnie wlasnie pobolewal brzuch w czasie terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis o ile dobrze pamiętam z czytania to ty też brałaś clo i w którym cyklu Ci sie udło?? ja juz szukam recepty :(:(:(:( bo mnie brzuch boli ale oznak jeszcze nie ma @ wrednej ja jak dostane @ to mam brać clo i w 15 dc mam przyjechać na zastrzyk PREGNYL, normalnie szok nie chce dostać taj wrednej @ no ale co zrobię :):):):) jak przylezie to już trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie :):):):):) dajcie fluidy moze coś to pomoże:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Madzik śliczny masz brzusio,nie mogę się na patrzeć🌻 Jak się czujesz? Lilowa bardzo te ciuszki mi się podobają,wszystkie oczywiście,jak się czujesz?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×