Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

panimisiowa aż musiałam na nk kuknąć z wrażenia ,przecież ty też jesteś laska,a czym ty się przejmujesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chodzi mi o to, że nie ''zagwiazdkowali''. Graminis- no ja zazdroszczę, że są kobiety, które nie przejmują się wyglądem i akceptują siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! koniec użalania się :-) ja mykam... a ty monita działaj i daj znać!!! lucy mnie kopie, żeby ci poweidzieć, że trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Monita- ja po tym jej poście wtedy też zajrzałam :P i nie wiem gdzie ona ten tyłek widzi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja też jestem chodzącym kopleksem... wiem jak to jest i też zazdroszczę tym, które bezgranicznie wierzą w soiebie, swoją urodę itd ale sama przyznasz, że jak już się trafi taki fajny dzień, że czujesz się dobrze w swoim ciele to mogłabyś zdobyć świat!!! :-) uśmiechu dziewuszki wam życzę!!! ja zmykam... obiad, później się muszę podrasować, żeby nie wyglądać jak gruszka do betonu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita dzieki dobra kobieto 👄 no rzeczywiscie mozna pisac dupa i nie jest ocenzurowane bo my mamy taki porządny topik ze nawet takie słowo u nas ladnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa :-) a ciebie cenzurują ;-) he he he!!! za dużo chyba dup poleciało ;-) buziole dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie bo nam cały topik zagwiazdkują hihihih:):):):) a ja juz po kawce i latam co 15 minut do wc sprawdzać @ chyba oszaleje:):):):) graminis wiesz że kobiety w ciąży są zawsze piękniutkie więc nie martw się:):):):) a czym na brzusiu namalowałaś oczka i buśkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zdaje że to automatycznie takie wyrazy są wyłapane i zastąpione *** bo kto by to czytał tak szybko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak tam Adaś się zbudził?? to będziesz miała małe przedszkole dziś,trójka dzieciaczków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubaniec dalej przyssany :-) łyka sobie powoli i pilnuje żebu mu nie zabrać,a oczy jak 5 złotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja pisze ja do pracy wracam od wrzesnia tyle na to czekalam ale wiecie obawiam sie ze jak juz pojde do pracy to drugiej dzidzi juz nie bedzie bo bedzie mi za wygodnie juz nawet likwidujemy łózeczko i chcemy zrobic jakis sliczny pokoik malej w Kubusia Puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystko zawsze jest czas i na prace i na dzieci :) ja juz mam synka 10 letniego i też by ktos mógł sądzić ze jest mi tak wygodnie,ale ja bardzo chciałabym kruszynkę , choć jeżeli wszystko pójdzie dobrze i @ się nie pojawi , to całe moje życie będzie wywrócone , bo prowadzę swoja działalność i mam jedna pracownicę i wszystko na głowie ach.... ale ty sie będę martwić później najważniejsze żeby była fasolka:):) świetny pomysł z Kubusiem Puchatkiem dzieci bardzo lubią tą bajkę:):):) Patrysia na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- pleciesz głupstwa, trochę popracujesz i pójdziesz na macierzyński. Ja też myślałam, że nic z tego, ze nie dam rady, ale jedno dziecko to mało, nie wybrazam sobie być jedynaczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżanki mąż ma takie zdolności artystyczne że w pokoju dzieci wymalował na ścianach wszystkie postacie z kubusia,takie kolorowe jak to zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć ,mam gdzies fotke w domu to jak natrafię to poślę na pocztę:):) strasznie przyjemny taki pokoik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja jestem jedynaczka i jakos specjalnie nad tym nigdy nie ubolewalam ja chce druga dzidzie ale nie wiem jak to bedzie monita jak znajdziesz to daj fotki ja uwielbiam kubusia puchatka a ze jak ja bylam mala to bylo wszytko szare i ponure to teraz sobie rekompesuje i rozpieszczam moja królewnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×