Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Misiowa co nie pojdzie :P z checia by poszedł :D Monia odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^To teraz se smama bede pisac.. Gramka wstałas ? misiaczki napisz co u ciebie ? Madzik ? Lilka jestes juz w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od srody nic mi sie niechce, mala deprecha Wczoraj przez caly dzien tylko podlogi umylam i to wszystko a dzisiaj posciel rozebralam i zobaczymy co dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pracowałam w gminie,teraz chwilowo nie,ale czekam tylko na tel,teraz sa w niedziele dozynki,wiec wszyscy zabiegani.ja jade do Rodzicow!musze sobie kupic szampon koloryzujacy na to wesele,bbo juz mam liche te włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w robotu :) Ostatni dzien przed dlugim weekendem. Mamy wolny poniedzialek :)Ach... jak fajnie :) Asia🌼 co to za warsztat? Zaintrygowalas mnie. Czym sie zajmujesz? Kalpek🌼 to chyba mamy problem, bo ja tez z checia skocze na to weselicho. Na ostatnim- 3 tygodnie temu, bawilam sie do 5 rano. Nie wiem tylko czy Twoj Malzonek chcialby pojsc z taka slonica. Pani Misowa🌼 jeszcze zaczniemy sie klocic o wyjscie z kalpkowym Mezem :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzylam sobie warsztat krawiecki(szyje firany) Ale tylko te nowoczesne szale tasmy tez wszywam, ostatnio nawet zmienilam tapicerke wersaleczki dla gosci(zmieniam pokoj z zielonego na lila), zaslonki juz mam gotowe jeszcze trzy firaneczki No i poduszke jedna mam juz gotowa z tego samego materialu co zaslonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem z zawodu krawcowa, sama sie nauczylym juz od 7 klasy podstawowej ciaglo mnie do maszyny(moge powiedziec ze to takie moje hobby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!! :) :) Ja mam dwie lewe do szycia. ;) Ale lubie bawic sie papierami. :) Juz teraz mysle o kartkach swiatecznych, bo potem moge nie miec na to sily i czasu przede wszystkim. Moze kiedys przeslesz nam swoje cuda na poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiłam sobie płótna ostatnio bo mam fajna idee do jadalni Moje imię po chińsko to trzy litery chińskie a mojego męża to dwie litery chińskie.Tak wiec kupiłam o dwa za dużo. Na gorze bada trzy, a na dole dwa i na każdym płótnie będzie jedna litera Plutna sa biale a acryl mam czarny, jadalnie mam na bialo czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja skopiuje tabeleczke...z dwoch powodow... Ktos uparcie probuje mnie odmlodzic :)- niestety jednak 28 urodziny juz za mna. Dwa ciagle pokazuje sie 19 tydzien z Fasolem. A my tu juz w 7 miesiac wkraczamy :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ ...06.08.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... ............???????? monita30...................34......... długo +3zclo..................?????? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............25...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................????..............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia🌼 jeszcze nic nie dotarlo, ale bede tam zagladac :) Grameczko🌼 wstawac spiochy!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia🌼bardzo ladne :) podobaja mi sie zwlaszcza w goscinnym i jadalni :) Super!! Gratuluje pomyslow i talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wy macie ładne domki :(ja nie mam takiego :9 Byłam u rodzicow,mam juz obiad bo mamusia mi zapakowała i nie musze juz nic gotowac :) Kupiłam sobie szampon koloryzujacy,UWAGA :Ciemna czerwien,nie chce ciagle tak samo wygladac...chce inaczej... boli mnie brzuch jakos dziwnie :(nie wiem co to na samym dole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zapomniałam napisac,wpieprzyłam wczoraj "weselna"bomboniere ktora mielsimy dac Młodym.... Musze kupic nowa.... Nie kupuje kwiatkow,bo kwiatki wyrzuca,a czekoladki chociaz zjedza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Uwielbiam szyć, ale teraz nawet na to nie mam ochoty Musze te fioletowe skończyć i mam jeszcze materiał od koleżanki muszę jej do pokoju uszyć bo ma jeszcze takie zwykle :) Jeszcze mam inne firany ale to muszę na płytach poszukać , bo szyłam tez koleżance z Monachium :) wszystkie wymiary podała mi przez Skype i bardzo ślicznie wyszły.Kopiłam jej u mnie materiał, nici, kuleczka itd i wysłałam poczta :) Firany jak masz super to nawet przy nich meble nie muszą być wymyslate i masz zawsze modnie i gustownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek🌼 Ty lakomczuchu :P Mnie wczoraj wieczorem naszlo na murzynki. Pierwszy raz maz lecial do sklepu z powodu mojej zachcianki. Zjadlam 3 jeden za drugim... az mi niedobrze bylo. Asia🌼 Naprawde masz ciekawe pomyslu. My mieszkamy w Anglii i tu mamy domek urzadzony ale w Polsce mamy mieszkanko, ktore niedawno skonczylismy remontowac. Ciagle nie mam pomyslu na okna-zwlaszcza w kuchni, bo jest dluga i waska.:( Moze podpatrze cos u Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia3377 -- no to wybacz , chyba jak zwykle nie doczytalam 👄 a u nas juz widac kawalek zabka!!!!!! prawa dolna jedynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moj maly jak sie wkurza to mowi ma ma , me me a od kilku dni tata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrocilam cala i zdrowa fizycznie bo psychicznie jestem rozbita wrocilam do takiego syfu w domu ze szok :O 😭 musze dojsc do ladu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj już sie lepiej czuje, zaczynam inaczej na to wszystko patrzeć :) Nikogo niema :( Sprobuje to ivf i zobaczymy może uda sie za pierwszym razem :) Olawd idą mu ząbki to fajnie ciekawe....dzieci zawsze zaczynają mówić pierwsze słowo to mama, a u mojej koleżanki było odwrotnie :) najpierw było tata a później mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×