Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej kobitki witaj madziera,pewnie ze pamiętamy👄 życzę powodzenia :) a mnie nerwy od rana biorą,otóż w żadnej aptece w pobliżu nie mają ovitrelle a na zamówienie za 160 zł!!!! jedna ampułka na internetowych aptekach jest cena 69,90!!! ale oczywiście nie wysyłają leków na receptę no idzie się wściec!!! znalazłam tylko w aptece w białymstoku,no masakra nie wiem co teraz czy znów ten pregnyl zamówić (koszt 21zł)bo to lek refundowany czy zaryzykować z ovitrelle już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc szejka spoko,jak tam Wam pasuje,nie jestem emocjonalnie zwiazana z moim nickiem:) Wyjazd mi sie przesunal do 16 a 18 mam juz umowiona wizyte.Bede wtedy w 15 dc wiec na poczatku owulki.Zobaczymy czy cos tam sie dzieje w ogole. A jak tam dzień kobiet mija?Dostalyscie jakiegos kwiatuszka? Ja vzekam az maz z pracy wroci moze cos przyniesie:) Milego dnia Kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja tez czekam aż mężuś wróci z pracy koło 16 :):):) zaraz jadę do gminy,załatwić numer na mój domek:):):) bo własnie wszystkie odbiory zrobiliśmy:) jeszcze do przychodni wstąpię po receptę na ten pregnyl,bo mam tylko na ten ovitrelle a jeszcze nie wiem co kupię ,na razie mam o 14 dzwonić do apteki czy będzie możliwość kupienia pregnylu ale smęcę z tymi lekami ale juz mnie to wkurza albo nie ma leku albo ceny kosmiczne!!!!! lece papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ostatnio nie mialam czasu zajzec zuzi aby patrzec jak wyznie sie zabek i daje czasami popalic :/ dzis moja siostra trafila na porodowke ma rozwarcie na 3 palce i meczy sie strasznie a pielegniarki kawe pija sobie szkoda ze mnie przy niej nie ma jakos bym jej napewno pomogla i wsparla a te pielegniarki pogonila bym do niej dam wam znac jak juz bedzie po wszystkim:) monita mam nadzieje ze te leki ci pomaga i bedzie oplacalo sie ich kupno i te latanie :):) 😘 szejka milo mi ze jestes z nami :):) pochwal sie co tam mezus przyniesie z pracy :):0 😘 madziara jak fajnie ze znow jestes :):0 😘 kalpek ty spoichu hehe chcialabym to zobaczyc :):0 😘 😘 dla was zajze pozniej :):) bo zuzia juz sie budzi na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kalpek chcialabym cie zobaczyc :) haha widok nie z tej ziemi :D monita no to kurcze masz problem :( jeju cena powalająca czemu lekarz przespisal lek o takim samym dzialaniu a taka roznica w cenie? u mnie nieciekawe ale jakby moglo byc inaczej :) schodze do samochodu o 8.45 i szlag nie odpala slonce swieci ale mrozek daje popalic o 8.50 wyszlismy na piechote biegiem dopiero przed 10 na miejscu na spokojnie jak sie idzie to 1,5 godziny wiec przed 2 ga musze wyjsc i znow po laure a nogi to mi wlaza juz dzis w d..e wybaczcie mam nadzieje ze znajomy M wpadnie po pracy i zerknie co sie znow stalo :O ja ide wziasc prysznic i w droge dzis zupka pomidorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego kobity na ten "nasz dzień" tulipan lenkowy do wglądu na nk ;-) madziara no jasne, że pamiętamy!!! monitko ciężko mi coś doradzić... w tej kwestii nie mam doświadczenia... ale drożyzna... kalpek!!! ty to jesteś as!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 mieszkam w Norwegii. Ale nuda dzisiaj, dzien kobiet a ja siedze sama w domu.Nic sie nie dzieje.Zimno na dworze -10.Mam nadzieje, ze maz szybko wroci i sie mna zajmie:) w koncu dzisiaj @ sie skonczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dostałam cudowny prezent na ten cholerny dzień kobiet! Pewnie zastanawiacie się co? OKRESSSSS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Ja ledwo żyję, złapał mnie jakiś wirus i tylko wymioty i biegunka:O Wczoraj przeleżałam cały dzień, nie miałam siły się podnieść. Masakra!!!! Szejka- Norwegia???? WOW!!! Tam jest niesamowity klimat. Powiedz- widziałaś zorzę? Jak to jest z tymi nocami i dniami polarnymi??? Zawsze mnie to ekscytowało... :P Monitko- daj znać jak z tym lekiem. Nie dziwię się, że masz dość, mnie by szlag trafił, nie dość, że drogie, to jeszcze nie ma! Kalpek- ale dałaś czadu!! czyżby mężuś nie dał spać w nocy hę??? :P Pani Misiowa- pisz co u lekarza!!!! Wszystkiego najlepszego dziewczynki z okazji naszego święta!!! O mnie raczej nikt nie pamięta, ale nie ma to dla mnie znaczenia, zupałnie jak w Walentynki.' Pozdrowionka, bo padam z nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 zorza to bardziej na polnocy. U nas za to w lipcu i sierpniu slonce nie zachodzi.Dziwnie sie wtedy spi jak jasno na dworze.Ale mozna sie przyzwyczaic.Moj kolega za to mieszka w miejscowosci gdzie slonce w ogole nie wstaje przez pare dni.Ja juz wole sloneczko. Tylko ta zima taka dluga i mrozna brrrr.Najwiecej w tej zimie bylo -44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znów ja efekt moich dzisiejszych zmagań o lek jest taki ze nadal nic nie wiem jutro jeszcze mam dzwonić do dwóch aptek czy uda się ten pregnyl ściągnąć na zamówienie a jak nie to ovitrelle za 158 zł no to patinko miałaś długi spacer dziś:) u mnie -16 było w nocy a w dzień -9 kalpek ty śpiochu hihih:P:P:P a od mężusia dostałam kwiatuszka🌻 w doniczce a synuś tulipanka 🌻przyniósł jak ze szkoły wrócił:):):) ach te moje chłopaki dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Oj dawno mnie u was u nie było..... Czasami do was zajrzę, przeglądam tabelkę, by sprawdzić której się udało. Cieszę się, że tabelka dzieci urodzonych stale się powiększa, ale i smucę - bo tabelka starających dalej ma wpisane bliskie mi imiona: myszka, sara, kalpek... Mi nadal się nie udaje spełnić mojego Marzenia. Już nie staram się, nie walczę, nie płaczę w TE dni. Wpadłam w obojętność. Nie mam sił na starania, ale też i nie mam szans na normalne poczęcie. Lekarze rozkładają bezradnie ręce, wyczerpałam juz wszystkie możliwe "naturalne" wspomagacze. Zostaje mi jedynie in vitro albo inseminacja nasieniem dawcy. To bardzo ciężki temat. Nie stać mnie na in vitro, a pierwsza próba inseminacji nasieniem dawcy się nie powiodła :( . Mam nadzieję, że wiosną przywrócą moje siły, moja nadzieja i wrócę do starań.... Za to poszłam na studia, teraz rozpoczęłam II semestr i pochwalę się, że nieźle mi idzie :) A przyznam się wam, że nie można o was zapomnieć... Nie pisałam tutaj kilka dobrych miesięcy, ale coś mnie do was ciągnie. Fajnie, że są naprawdę wytrwałe dziewczynki, które nie uciekają - tak jak ja. Pełen szacun dla was za wytrwałość. Pozdrawiam was wszystkie, życzę spełnienia waszych Marzeń. Pewnie i tak będę tu czasem kukać :) Całuski dla was! P.S. Faktycznie trochę mnie tutaj nie było: Byłam Sylwia29, teraz Sylwia30, a za 5 miesięcy Sylwia31.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca!!! sylwia...nieważne jaki numerek przy nicku!!! ważne, że jesteś :-) monitko nie ma jak 2 facetów na własność ;-) ja póki co mam pod dachem 3 :-) małża, tatę i brata!!! :-) patinko ty to masz przygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojone koleżanki
MAŁA KOBITKO ODEZWIJ SIĘ DO NAS 🌻 Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA WIADOMOŚĆ OD CIEBIE 👄 BEZ WZGLĘDU NA WSZSYSTKO JESTEŚMY Z TOBĄ 🌻 TRZYMAJ SIĘ KOCHANA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem która to z nas ale popieram ten apel całym serduchem :-) mała kobitko ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejka czasem są przesunięcia w cyklu ;-) he he he!!! męcz męcz!!! masz rację!!! no to się tobą zajął w dzień kobiet!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Podobnie jak Graminis przyłączam się do prośby "pomarańczki" :) Witam nową koleżankę :) Życzę pomyślnych badań w Polsce :) Właśnie... muszę zadzwonić do gin i umówić sie na wizytę. Jakoś tak dziwnie zaufałam nowemu gin. Wydaje mi się na prawdę konkretny. Mógłby być jeszcze dobrym psychologiem i popracować nad moją główką aby zaczęła myśleć tylko pozytywnie :) Tak na marginesie to ciągle wydaje mi się, że w Polsce byłoby mi łatwiej... no nic musze chyba uzbroić sie w cierpliwość, a to dla mnie nie lada wyzwanie Uciekam na chwilkę do sklepu po mleko na owsiankę :) Do tego malinki i miód pyyyyyyyycha Wpadnę później Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka... podziwiam apetyt na owsiankę... mi nawet jak lekarz radził...(na problemy skórne) to nie mogłam przetrawić... :-) a co do gina to też się zastanawiam nad zmianą... najważniejsze jest zaufanie a ja mam wrażenie, że mój już wrzucił na luz i totalna olewka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka owsianka to dla mnie zawsze była trauma. Jak tylko wchodziłam do przedszkola to od razu czułam jej zapach i oczywiście traciłam apetyt. Teraz jem prawie codzinnie. Nie lubię samej ale jak dodam np malinki i miód to jest przepyszne :) no i zdrowe POLECAM Co do ginekologów to chyba ciężko jest trafić na idealnego. Nie wiem czy w ogóle taki istnieje... Chociaż naprawdę ten mój nowy jest zupełnie inny od poprzedniego :) Przynajmniej na kasę nie naciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł... Ja tez dzis miałam przygode z samochodami.. W kolezanke stukłam,ale ona za bardzo zajechała na parking,a ja zaraz za nia i nawet abs nie pomogł i samochod sie slizgał,ale nic sie nie stało,na szczescie !!!!!! Mała kobitko nie wiem co sie z Toba dzieje,ale odezwij sie !ze chociaz zyjesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki szejku :) Pozytywnemu myśleniu sprzyja teraz SŁOŃCE które świeci u nas od 5 dni codziennie :) Do tego dzisiaj jest znacznie cieplej. Życzę Wam takiej samej pogody jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miszkalam w Polsce mialam super gina.Stary facet, zyd, ale super.To byl doktor z intuicja.Mily, szarmancki.Nie zdzierał z kasy.Teraz juz na emeryturze jest. Powiem Wam jaka kiche raz odwalilam jak pierwszy raz do niego poszlam: Gin- i co tak strasznie bylo? Ja- nie, bardzo przyjemnie. Hahaha ale mi sie wtedy glupio zrobilo, a on sie tylko usmiechnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze iwdzę że nasze myśli krążą w okół małęj kobitki!!! :-( odezwij się!!!!!!!!!! my szykujemy się na spacer... będziemy się hatrować bo paskudnie zimno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki moje kochane:)Odprawiłam dzisiaj moją siostrę z dziećmi do domu wreszcie cisza i spokój :)Byłam z siostrą na usg widziałam fasolkę:):)teraz czekam na swoją byłam u lekarza i powiedziała że poprostu miałam cykl bez owu.i wszystko jest ok teraz tylko mężusia przycisnąć i może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Sara ❤️❤️ Mnie dziś trzęsie zimno od rana. Pooglądałam sobie zdjęcia z czasów ciepełka i aż mi się łezka w oku zakręciła... Szejka- to dobrze, że u Ciebie tylko dni polarne, bo z nocami byłoby gorzej. Zastanawiam się jak to byłoby się tak przestawić na inny rytm. Ja jak jest słońce, to pracuję na pełnych obrotach, a jak tylko zaczyna ciemnieć, to padam z nóg. Może takie dni by mi pomogły:D A z tym ginem, to dobre. Szkoda, ze Mała kobietka nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwa- niestety nie pomogę, nie jestem z tych okolic :( Mo ze poczytaj na jakichś forach- tam na pewno znajdziesz opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×